Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

Jedno veče sam pustio ovaj link, slušao te pjesme dok sam nešto drugo radio i u jednom trenutku sam odlučio da prekinem slušanje, te preklopio lap top, izvjesno vrijeme nakon toga sam zaspao, međutim... bilo je negdje oko 1:30 poslije ponoći kada me probudio profondo bass koji počinje tačno na 50:21, odakle, zašto meni, što je ovo ?!?! :D desetak sekundi kasnije shvatih da zvuk dopire iz zaklopljenog lap topa. Poslije sam htjeo da saznam koja je pjesma u pitanju bila i saznao da je  to ''Razbojnika blagorazumnago'' to sam protumačio kao neku opomenu... Inače ovaj način pjevanja koji je u Rusiji popularan mi je dosta simpatičan i volim da poslušam ali kao alarm za buđenje, ne preporučujem...  :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...