Jump to content

Štajnfeld otkrila da je silovao Branislav Lečić


Препоручена порука

Komentari...jes on silovatelj...sad su sve silovane, hahahahaha...

I posle se pitaju zašto se to odmah ne prijavi :(.

VM.TIKTOK.COM

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 237
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 24 минута, nebojsa24 рече

Malo vise su danas zene jeftine.Hoce kroz sve da prodju jeftino Ali na kraju skupo plate.Hoce lak zivot bez muke e pa nema.hoce na Pink,Rts,da glume,da budu poslanice,da ovo da ono.Svaka cast onim zenama sto su isle vani da rade(licno Sam radio na brodu,nemackoj,crnoj gori,)I izdrzavale I svoju porodicu I sebè.i bile skromne .A ne ove glumice.uopste mi je nije zao.Zao mi je onih sto rade po trafukama,pekarama,.....a ove DOSVIDANIJA

Ма ужас бре. Замисли, жене хоће да имају каријере и да се баве нечим што воле. А после им ђаво крив кад их неки психо силује. И још се буне, мајку му.

А морале би да мало припазе и на облачење, нема смисла да изазивају судбину и после кукају кад су саме криве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@mirko1929 Stalnim potenciranjem da su muškarci jednako ugrženi omalovažava se realna ugroženost žena. Tvoje reči demantuje statistika. Ne želim da idem u dalju analizu komentara jer je po mnogo čemu diskutabilan i problrmatičan.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@nebojsa24  Гледам нешто наслов форума, лого и теме па се питам јесу твоје поруке у овој теми сарказам или искрено исказивање емоција (стања духа)? ne_shvata

Never argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Родољуб Лазић рече

У вези са цитатом који сам ставио на почетак поруке, а то је понашање након обелодањивања. Опет нећу ништа да тврдим, јер нисам у њиховим главама, али као да сада настоје да "капитализују" ову медијску пажњу и своју несрећу. Милена је објавила да пише сценарио за серију о Мики и његовој школи, а Данијела је направила тај свој филм и  рекла ову горе реченицу, да једва чека да подели своју интиму са целим светом. Могуће да то има везе и са чињенициом да се ради о глумицама, које воле "светлост позорнице", али ми свакако није симпатично. Као да то њихова несрећа сада постаје неки њихов "пројекат" који треба да им донесе оно што данашњи свет тражи  (а оне као естрадне личности по дефиницији теже томе): славу, популарност, утицај, и наравно - новац.

Да резимирам: силовање за које јавност верује да се десило (подсећам на претпоставку невиности и да то тек треба да се пред судом утврди), ако је било тако како Микине ученице и како Данијела износе, за мене је ужасно и заслужује одговарајућу друштвену осуду.

Сама несрећа које су те девојке доживеле, међутим, (уз све разумевање за ожиљке које им је ово оставило у срцу и души) не може бити оправдање и покриће за сваки њихов поступак у даљем животу, у смислу да нико не сме да им упути било какву реч критике, ако и када за то има места, него да све мора бити прихваћено и одобрено. 

Mogu da rade šta hoće nakon obelodanjivanja. Nije protivzakonito napraviti film na bazi ličnih ili kolektivnih trauma, a jako je protivzakonito da se neko seksualno zlostavlja. Šta god Danijela uradila nakon ovoga, ništa Lečića neće moći da amnestira od ovog zločina. Ako joj je ovo način da prevaziđe traumu, nek napravi i sto filmova, ništa joj se nema zameriti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, J_a_n_a рече

Stalnim potenciranjem da su muškarci jednako ugrženi omalovažava se realna ugroženost žena. Tvoje reči demantuje statistika. Ne želim da idem u dalju analizu komentara jer je po mnogo čemu diskutabilan i problrmatičan.

Коришћење речи проблематичан у том контексту је дискутабилано и проблематично. Сви су реално угрожени у томе је поента. Само се мушкарцима не признаје та угроженост. Пошто друштво ни не призаје угроженост мушкараца, онда то не може ни да се види у статистици. А нећу да улазим у даљу анализу статистике и колики је проценат лажно оптужених за силовање (а којих су лажних оптужби жртве, наравно, мушкарци)...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@mirko1929 uđi molim te u statistiku, baš me zanima. Jer baš znam statistiku i baš nema puno veze sa ovim što pričaš. Ako ti vidiš muškarca u ovij državi kao SEKSUALNO ugroženog, onda svaka čast.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

Ма ужас бре. Замисли, жене хоће да имају каријере и да се баве нечим што воле. А после им ђаво крив кад их неки психо силује. И још се буне, мајку му.

А морале би да мало припазе и на облачење, нема смисла да изазивају судбину и после кукају кад су саме криве.

Чињеница је да има жена које хоће да злоупотреби своју сексуалност да напредују у каријери и онда таква жена наводи мушкарца у позицији ауторитета. А овај ако је "свиња" ће то оберучке да прихвати и онда се она нађе у необраном грожђу. Обично тако настају овакве ситуације. Конкретно шта се десило у овом случају, не знам, али није свако силовање насилно.

 

 

пре 58 минута, Марек рече

uđi molim te u statistiku, baš me zanima. Jer baš znam statistiku i baš nema puno veze sa ovim što pričaš. Ako ti vidiš muškarca u ovij državi kao SEKSUALNO ugroženog, onda svaka čast.

Јел ти уопште читаш шта је написано? Написао сам да друштво не признаје угроженст мушкараца, па се то не може ни видети из статистике.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, mirko1929 рече

није свако силовање насилно.

Da li si pri cistoj svesti?

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, nebojsa24 рече

Svaki put pevacice ,glumice,poslanice I ostalo poplocan je bludom, matrijalnin zrtvovanjem, kurvalukom......I sto ne izaberu prvo da budu majke.nece.i udaju se sa 35 ps I dalje.kaze da prozive. STA DA PROZIVE.

Reci da troluješ Molim te! !!!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Smaragdni kamičak рече

Da li si pri cistoj svesti?

Па ваљда је јасно да Штајнфелдову није Лечић држао на нишану, или нож под врат? Јасно да је силовање могуће и без тога. Не видим шта је ту дискутабилно?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Марек рече

Strašno, grozomorno i poražavajuće. 

А шта то? Јел ти то хоћеш да кажеш да силовања није ни било (у шта сумњам)? Уместо да се згражаваш ко нека баба реци шта те мучи. Имаш на интернету дефиниције различитих врста силовања па то расчисти с њима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...