Jump to content

Štajnfeld otkrila da je silovao Branislav Lečić


Препоручена порука

пре 30 минута, Avocado рече

, jer je svakako dosta cudno da ne iznesu na sud.

Sta da ne iznesu?

Izvini nisam skontao a čitao sam i tebe i klauda 

(Normlano pitam,  da ne pomisli neko da prozivam)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 237
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 сат, cloudking рече

IMam ja jednu teoriju. Popotuno neosnovanu bez ikakvih dokaza, utemeljenu samo na nekom dosadasnjem opstem poznavanju politickih prilika  u Srbiji.

Zanimljivo je sto ova moje teroija moze da se potvrdi kao tacna  ili netacna tek posle odredjenog vremena iliti sto bi teoreticari zavera rekli "Vreme ce pokazati" tako da sam ja sad u ulozi teoreticara zavere :D

 

Dakle, situacija u kojoj se nasao Lecic je san snova za SNS. Imaju dobrog politickog protivnika, istaknutog, mozda ne nesto vaznog al svejedno dosta vidljivog, koji je upao u ozbiljan problem.

Vlast s druge strane, posto je kidnapovala drzavne institucije i moze da radi sta pozeli sa sudskim procesima, ovo vidi kao blagoslov jer sad imaju priliku da jednog vidjenog opozicionara uhvate za mosnice i nateraju ga da  u javnosti ili promeni politicku pesmu ili da se najmanje iz nje povuce. Posto Lecic ipak nije toliko politicki bitan, mislim (nadam se) da opcija povlacenja nije bila u ponudi vec se sve svodi na to da on sad predje na "ispravnu stranu" a zauzvrat, sve optuzbe protiv njega ce biti odnesene kao rukom i svi procesi stopirani (za SNS  u ovom trenutku ovo je lakse nego da spuste roletnu).

 

Eto tako. Ja mislim da Lecic jeste silovao ali da ga ja vlast u zamenu za slobodu vrbovala. Jer pazi lopov ukrade, odlezi zatvor i to je to. A silovatelj si do kraja zivota. Malo je ljudi koji bi odbili takvu ponudu koja se "ne moze odbiti"

 

Ne znam... videcemo. Vreme ce pokazati :D

Па може да буде то, није искључено.

Али онда би испало да је Данијела радила по налогу СНСа зар не? 

Мени она стварно не делује као особа која би тако одустајала од свега тога и оптуживала по налогу СНС... ал опет све је могуће


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

Па може да буде то, није искључено.

Али онда би испало да је Данијела радила по налогу СНСа зар не? 

Мени она стварно не делује као особа која би тако одустајала од свега тога и оптуживала по налогу СНС... ал опет све је могуће


 

Ma jok. 

Prosto se i njima posreci ponekad. Ja mislim da jeste imao polne radnje nad njom i da ga ona jeste prijavila iz tih razloga a da se SNSu prosto sve to samo zgodno namestilo pa ljudi iskoristili.

 

 

Zapravo, nije iskjuceno da je ovo objasnjenje za mnoge iznenadne "obrte" ka Vucicu... poput Gordane Comic i slicno. Dodju ti na vrata s "fotografijama" il tako necim i samo kazu "sta cemo"? :) 

 

Da pojasnim zbog Milanceta i Vilera.... Ovo su apsolutne fantazije i pretpostavke. NIkakav dokaz nemam za ove stvari osim svog misljenja da postoji mogucnost da se tako nesto desi. Za razliku od vas ja mogucnost ne proglasavam za cinjenice dok ne vidim neki dokaz. :* 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Драшко рече

Sta da ne iznesu?

Izvini nisam skontao a čitao sam i tebe i klauda 

(Normlano pitam,  da ne pomisli neko da prozivam)

Predmet... dešava se (ne tako retko) da i kad tužilaštvo ne veruje skroz u to da je optužnica na mestu, podnese optužnicu i pusti da sud bude taj koji će da kaže da tu nema krivičnog dela... naročito u ovakvim medijski propraćenim postupcima... dešava se i da X puta dižu takvu optužnicu, koju im sud pobija i vraća na ispravku...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мене не би чудило, а било би ми готивно, да се њих двоје спанђају поново како треба. Они су врло сличних и нарави и емоција.

  • Љут 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Predmet... dešava se (ne tako retko) da i kad tužilaštvo ne veruje skroz u to da je optužnica na mestu, podnese optužnicu i pusti da sud bude taj koji će da kaže da tu nema krivičnog dela... naročito u ovakvim medijski propraćenim postupcima... dešava se i da X puta dižu takvu optužnicu, koju im sud pobija i vraća na ispravku...

 

Interesantno 

Pa da, mi laici pojma  nemamo kao to sve ide a da li ti isto misliš da javnost može da utiče na taj celokupan tok toliko da se predmet odbije (ako sam pravilno upotrebio izraz) ili da presuda bude oslobađajuća ili obrnuto?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

Interesantno 

Pa da, mi laici pojma  nemamo kao to sve ide a da li ti isto misliš da javnost može da utiče na taj celokupan tok toliko da se predmet odbije (ako sam pravilno upotrebio izraz) ili da presuda bude oslobađajuća ili obrnuto?

Nisam mislio na to... i javnost ne utiče toliko na ishod na takav direktan način, više na to da je teže da se donesu odluke koje nisu ok...

Prosto, tužilaštvo je opušteno moglo da podigne optužnicu i da suđenje traje bar 3-4 godine i da sve to vreme SNS razvlači Lečića (posredno i DS)... i da na kraju sud oslobodi Lečića jer smatra da tu nije bilo krivičnog dela... i tužilaštvu ne bi niko ništa zamerio zbog toga (osim Lečića)... to su mogli da urade i ako znaju da će ga sud na kraju osloboditi...

Izostanak svega toga miriše na scenario koji je izneo Klaud... iako naravno to ne mora da bude tačno...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Milan Nikolic рече

Мене не би чудило, а било би ми готивно, да се њих двоје спанђају поново како треба. Они су врло сличних и нарави и емоција.

Lij be burazeru...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мораш да схватиш да је та могућност сасвим вероватна и да се не узрујаваш претерано.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Не бих се бавила политичком димензијом ове приче,мада није искључен ни тај аспект бар у једном делу.

Ових дана су се неке девојке и са још једним познатим глумцем,Биковићем обрачунавале се након прекида везе.Изгледа да  мушко'-женски односи пролазе кроз озбиљну кризу.Сећам се када је овде постављена вест да сам у свом коментару више веровала Лечићу,једноставно не иде уз његову личност то да силује жену,своју колегиницу.Мислим да је она накнадо нешто,ако је и било,доживела као силовање.Могла бих да разумем да је непознат мушкарац у питању,па не може да процени могућу реакцију након одбијања,али у овом случају то је немогуће.Глумица се нашла у представи са Леком и осетила тај његов потенцијал,сензибилитет,дубину....он је шмекер,воли жене,а оне њега.Фрустрирани мушкарци могу да силују.Једноставно он је као личност прејак за младу глумицу,мало се и помешала можда глума са животом.Читала сам и слушала неке интервује са њим,гледала га у неким представама и сл.и оно што ми се чини као најбоља одредница свега је управо то,да је он прејак,прејака личност,личност дубоког сензибилитета и невероватне перцепције живота.Требало је знати изабрати прави став у односу на све то.

Милим да је време да се та прича спакује,Данијела треба да настави да се бави глумом,да одложи на страну то што је можда фрустрира и сигурним ходом крене у нове глумачке изазове.Када се ослободи тог терета,осетиће слободу и нову енергију и за нове сусрете.

Неко је поменуо онај говор Лечићев након оптужби,када је рекао  да он може да лечи,и мени је то било мало безвезе,али разумем да је на тренутак пољуљано његово самопоуздање,јер то су биле озбиљне оптужбе и медијски линч,и у том покушају да се презентује у правом светлу употребио је можда непотребну језичку конструкцију.

Време је за презентацију глуме као уметности,,треба Данијелу подржати у том смислу,да се докаже ту,да се не исцрпљује више у овој причи,а Лека већ зна како даље.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 months later...
On 3.8.2021. at 18:57, cloudking рече

IMam ja jednu teoriju. Popotuno neosnovanu bez ikakvih dokaza, utemeljenu samo na nekom dosadasnjem opstem poznavanju politickih prilika  u Srbiji.

Zanimljivo je sto ova moje teroija moze da se potvrdi kao tacna  ili netacna tek posle odredjenog vremena iliti sto bi teoreticari zavera rekli "Vreme ce pokazati" tako da sam ja sad u ulozi teoreticara zavere :D

 

Dakle, situacija u kojoj se nasao Lecic je san snova za SNS. Imaju dobrog politickog protivnika, istaknutog, mozda ne nesto vaznog al svejedno dosta vidljivog, koji je upao u ozbiljan problem.

Vlast s druge strane, posto je kidnapovala drzavne institucije i moze da radi sta pozeli sa sudskim procesima, ovo vidi kao blagoslov jer sad imaju priliku da jednog vidjenog opozicionara uhvate za mosnice i nateraju ga da  u javnosti ili promeni politicku pesmu ili da se najmanje iz nje povuce. Posto Lecic ipak nije toliko politicki bitan, mislim (nadam se) da opcija povlacenja nije bila u ponudi vec se sve svodi na to da on sad predje na "ispravnu stranu" a zauzvrat, sve optuzbe protiv njega ce biti odnesene kao rukom i svi procesi stopirani (za SNS  u ovom trenutku ovo je lakse nego da spuste roletnu).

 

Eto tako. Ja mislim da Lecic jeste silovao ali da ga ja vlast u zamenu za slobodu vrbovala. Jer pazi lopov ukrade, odlezi zatvor i to je to. A silovatelj si do kraja zivota. Malo je ljudi koji bi odbili takvu ponudu koja se "ne moze odbiti"

 

Ne znam... videcemo. Vreme ce pokazati :D

 

PINK.RS

Glumac Branislav Lečić gostovao je jutros na TV Pinku kod Jovane Jeremić gde je govorio je o...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...