Jump to content

Божије чудо. Девојка проходала на очиглед свих присутних.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Још једно чудо које је посведочило истинитост и веродостојност наше православне вере. Без обзира на препреке и тешкоће које се многима дешавају у наше тешко а понекад и неиздрживо време бреме животних недаћа које носимо никада не носимо сами. Онај који је допустио да тај терет носимо понекад и овако, на очиглед свих показује да то нисмо ми сами већ да је и Он ту са нама присутан и ако је Његова воља он то бреме разрешава. Пре свега видите колика је вера ове девојке која на очиглед свих видљиво хода иако то раније није могла. Видимо то а не видимо њену веру и Оног ко је ту невидљиво присутан. Видимо а не видимо Невидљивог који је сво време био са њом. Видимо а не видимо веру њену и наду њену. Шта је ту чудно то је нешто сасвим нормално ономе који верује. Али ето дешава се да и ви који не видите видите па да и ви верујете ако верујете да сте видели. Ако верујете да сте обманути верујте бар да су и други били тамо присутни, због њих верујте. Ако вам кажем да нису били тамо да ли би ми веровали? Па ни они нису могли да верују, у почетку, па су се уверили. Чуда су ипак могућа. Само онима који верују. Шта? Не верујете?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре пар минута добио сам овај јучерашњи видео са ју туба. Ако неко зна нешто више о овом чуду које се десило у Грчкој молим вас нека испод дода. Увек је велика радост када се на делу види плод нечије вере као и Божија милост према целом људском роду који се након оваквих пројава враћа у подобије (стање) у које су многи позвани. Неизмерна радост. Смрти где ти је жалац аде где ти је победа? 

- Васкрсе Христос, и ад се стропошта! Васкрсе Христос, и падоше демони. Васкрсе Христос, и радују се анђели! Васкрсе Христос, и живот живује! Васкрсе Христос, и ниједног мртвог у гробу! Јер Христос, уставши из мртвих, постаде првина преминулих. Њему слава и власт кроза све векове. Амин! (Из Васкршње посланице Светог Јована Златоустог)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сви смо дубоко дирнути. Чудо се десило у Αγ.Ισιδώρους у Λυκαβηττό! Наша вера нас је спасила! Чудо се десило!! После два месеца тешке борбе моја сестра хода!! Невероватно!! 21/06/20 Овај дан ћу вечно славити!!! (превод са грчког)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

105037699_1666069386880390_5123313265011

Веома сам дубоко дирнут свим оним што смо доживели у цркви у којој смо лично присуствовали за мајчин завет да запалимо свећу за моју сестру. Заиста нисмо очекивали да ће се све ово десити да Часним крстом подигнемо нашу сестру из колица у којима је била прикована. Нека вам је на здравље и веру у Бога: истинита је наша вера.. (превод са грчког)

105484935_1665679890252673_1858223134601

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За оне који би још боље хтели да се увере да се чудо догодило ево још једног дужег снимка. На жалост видећемо и опет нећемо веровати. Али, ко може да верује нека верује.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Veliki je Gospod, i cudesna su dela Njegova, i nema te reci koja je kadra da opeva Njegova cudesa!" 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, PredragVId рече

Пре пар минута добио сам овај јучерашњи видео са ју туба. Ако неко зна нешто више о овом чуду које се десило у Грчкој молим вас нека испод дода. Увек је велика радост када се на делу види плод нечије вере као и Божија милост према целом људском роду који се након оваквих пројава враћа у подобије (стање) у које су многи позвани. Неизмерна радост. Смрти где ти је жалац аде где ти је победа? 

- Васкрсе Христос, и ад се стропошта! Васкрсе Христос, и падоше демони. Васкрсе Христос, и радују се анђели! Васкрсе Христос, и живот живује! Васкрсе Христос, и ниједног мртвог у гробу! Јер Христос, уставши из мртвих, постаде првина преминулих. Њему слава и власт кроза све векове. Амин! (Из Васкршње посланице Светог Јована Златоустог)

Zasto su sklonili video??? Ovde je na grckom:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...