Jump to content

Mršavica ili debelica jednako sam zavodnica...:)

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 21 минута, sanja84 рече

ma jok vaga je..šalim se

Pa to, tolerantna i nezna vagica... hahaha

Ma bre vi zene sve vezujete za coroskop, skorpion u mortalkombatu. ??

  • Хахаха 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Flojd рече

Pa to, tolerantna i nezna vagica... hahaha

Ma bre vi zene sve vezujete za coroskop, skorpion u mortalkombatu. ??

ma ja sam i vaga i škorpija i hladna ko špriceer... a on je moj muž...jedini kojeg imam...pa tako se nekad očijukamo... On brk i obrvu...ja nos dole i gore i tako...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Лапис Лазули рече

A sta ce ti to bolan u zivotu da otvoreno kazes? Evo ne znam...

Samo kazes Oooodlllicnooo! I vuk sit i sve ovce na broju.

Inace ti je ovo sve drugo na mestu :D

 

:)Укуси су различити, оно што она воли нека воли, ал' ја морам да кажем своје мишљење, како мени изгледа. Знаш, ако ме воли поштоваће моје мишљење али то не значи да од ње очекујем и да поступи у складу са њиме. Не може све да буде идеално у браку, не може, али, свако треба да има своје мишљење. У нечему ћемо се сложити, у нечему нећемо, за нешто ћу ја попустити, за нешто ће она попустити, за нешто се па можда и посвађамо ал' љубав брзо надомести недостатке. Шта ћу, нико није идеалан. Ако погинем, да погинем барем храбро и достојанствено :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Плаво Небо рече

:)Укуси су различити, оно што она воли нека воли, ал' ја морам да кажем своје мишљење, како мени изгледа. Знаш, ако ме воли поштоваће моје мишљење али то не значи да од ње очекујем и да поступи у складу са њиме. Не може све да буде идеално у браку, не може, али, свако треба да има своје мишљење. У нечему ћемо се сложити, у нечему нећемо, за нешто ћу ја попустити, за нешто ће она попустити, за нешто се па можда и посвађамо ал' љубав брзо надомести недостатке. Шта ћу, нико није идеалан. Ако погинем, да погинем барем храбро и достојанствено :)

Kamikaza? Sta ces mora neko i to...aj nek je sretnje pa da ti dajemo pomen sto pre :D

salim se, nek si ziv i zdrav i nek te Bog cuva i ako imas te samoubilacke sklonosti da iskazes misljenje po cenu zivota :D

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Лапис Лазули рече

Kamikaza? Sta ces mora neko i to...aj nek je sretnje pa da ti dajemo pomen sto pre :D

salim se, nek si ziv i zdrav i nek te Bog cuva i ako imas te samoubilacke sklonosti da iskazes misljenje po cenu zivota :D

 

И ти такође да си нам жива и здрава и да се удаш што пре :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Плаво Небо рече

И ти такође да си нам жива и здрава и да се удаш што пре :D

A tako? ... ma svatila sam... da ne bi piskarala ovde i razotkrivala samoubilacke sklonosti nego da perem sudove pelene i td...

Idem si dok nisam dobila  nesto jos gore...

:D

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се свађе тиче, песникиња поучно каже: ''Мало се мало свађамо, мало се мало миримо, ал једно за друго живимо''. <3

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Лапис Лазули рече

A tako? ... ma svatila sam... da ne bi piskarala ovde i razotkrivala samoubilacke sklonosti nego da perem sudove pelene i td...

Idem si dok nisam dobila  nesto jos gore...

:D

 

:)):))еее, ал' бре што Ви жене исконструишете ''шта је писац хтео да каже'', хахахаха, веруј ми то ми није било ни на крај памети, значи кад се замало загрцнух од смеха.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Плаво Небо рече

:)):))еее, ал' бре што Ви жене исконструишете ''шта је писац хтео да каже'', хахахаха, веруј ми то ми није било ни на крај памети, значи кад се замало загрцнух од смеха.

Milo mi je em drago ako te nasmejalo ?

Neka vajda i od zenskog ludila da izadje :D

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, sanja84 рече

ma ja sam i vaga i škorpija i hladna ko špriceer... a on je moj muž...jedini kojeg imam...pa tako se nekad očijukamo... On brk i obrvu...ja nos dole i gore i tako...

Da, da nezgodna kominacija, posebno za mortalkombat. ? Neje lako zkacit se sa skorpionom, koj god da si iz mortala neces e lako provest, hehe.

Slusaj predji ta vi na price o 1000 jednoj noci, mozda vi to bude malo romanticnije. ?

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Flojd рече

Da, da nezgodna kominacija, posebno za mortalkombat. ? Neje lako zkacit se sa skorpionom, koj god da si iz mortala neces e lako provest, hehe.

Slusaj predji ta vi na price o 1000 jednoj noci, mozda vi to bude malo romanticnije. ?

 

Jel to ono kad nije doslo do intime od tolike priče... Da ti bratsko-sestrinski odnosi kod nekog pale.. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...