Jump to content

Mršavica ili debelica jednako sam zavodnica...:)

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 4 минута, Flojd рече

A sto se   tice naslova, intelektualno su nekako zavodljivije ove bas mrsave ili ove malo vise punacke. One mnogo rade na svojoj unutrasnjosti nego na  svom izgledu.

Kako lako moze njihov intelekt da te privuce njima, i ako zelis zenu sa kojom ce ti biti udobno i lepo a opet da mozete voditi i inteletualne razgovorne i da imate razumevanja jedno za drugo, mislim da je pravi izbor ili bas mrsava ili punacka. Sa njima ti je dovoljno i da zveknete po pivo dva na obali neke recice, da idete na piknik u prirodu, da gledate film na kompu ili tv /u, da crtate zajedno, uglavnom vam ne treba puno jer mozete vece prvesti i u prici o nekoj zanimljivoj knjizi itd, pa cak i u razgovoru i nekim dugim setnjama, i ne brinete za sutra jer zivite danas. One su nekako zrelije i imaju malo musku crtu. A i oblacenje im je nekako kruto, skromnije, ne isticu toliko zenstvenost, bez mnogo sminke i nekako prirono drzanje, doza ozbiljnosti, preduzimljivosti, cak ne umeju ni da flertuju. I sto je najbitnije ne proveravaju mnogo muskarce, da mu treniraju zivce kako bih rekao, tj ostace ti citava dzigerica.

E ako volimo zavodnice, strastvenice, onda je najbolje da jurimo ove @cicos macoc, kucos pmacos devojke i da ih obasipate komplimentima, izletima, izlascima, putvanjima, ipak je treba pokazati i tesko zadrzati na jednom mestu. :) Ali je prednost sto si uvek u nekom desavanju uvek ste negde, u pokretu i tako, mozda nece imati razumevanja za tebe kao intelektualka, ali sve dok si na nekoj povrsini, da ne kopas duboko i ako nisi mnogo emotivan vec tolerantan do bola vama moze biti lepo i udobno, neces imati domacicu pored sebe jer ce te mnogo vremena provoditi napolju i u drustvu i po teretanama i kaficima, ali nesto mora da se zrtvuje. One imaju onako pravu zensku notu, bas su zenstvene, nezrele, detinjaste, sklone drami, nesigurnosti, vole da budu glavne i u centru paznje itd. Vesele suknje, haljinice, vesele boje, istaknute obline, obucene po poslednjoj modi, sve je markirano, neozbiljna drzanja, uh za njih ti treba zdrava dzigerica i puno zivaca, jer ce te istrenirati do maksimuma. :D 

,

Ali nista to nije lose, cak i ima svojih prednosti.

A prave zavodnice su uglevnom ove zaobljenije devojke, sto lepse obline ( ne mislim na punije nego na zaobljene) one su uglavnom i bolje ljubavnice jer su se posvadjale sa intelektom, bez uvrede. :) I sa njima uglavnom pali, cicos macoc, komplimenti i pokloncici. Pali i kod intelektualki, ali one su malo vise iznad toga, nju mozes da osvojis procom, malo i izgledaom, a zavodnicu i izgledom i komplimentima pokloncicima, putovanjima.

Tako da su prave zavodnice one na sredini, niti mrsave niti punije vec zaobljene, jer su one i prave ljubavnice, ali to je ustvari i njihova svrha, sa tim oblinama, da budu plodne itd.

Ja bi ih pre pravio podelu na intelektualke i na zavodnice.

Lele... tebi je sve u zivotu jasno... :D

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Flojd рече

Prijateljski odnos oke ako mozete biti prijatelji mozete biti i ljubavnici.

Pa bratsko sestrinski nikako, brat i sestra nikada ne mogu biti ljubavnici. Makar ne u nekom normalnom okruzenju.

Sa tako odlucnim stavom - nema tu sta ko vise da misli! Sve pise!

:D

 ne zameri ja se malo salim..

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, sanja84 рече

ima osnove nije da nema...ali npr. ja nikad nisam bila sponzoruša a izgledah (pluskvamperfekat) nekad baš dobro.

Dobro, umem ponekad da odem u extrem, ali je to uglavnom to, manje vise. Prastaj. :)

 

пре 16 минута, Vasilije. рече

Ligo, mani se te lažne dihotomije. Ima žena koje objedinjuju najbolje od oba.

A koliko se secam iz tvog posta o onih dveju cura sa kojima si bio da su obe potvrda ovoga sto sam napisao. E sad ako ti treca bude izmedju ti javi.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Лапис Лазули рече

Lele... tebi je sve u zivotu jasno... :D

Manje vise, tako je bilo i Adamu i Evi kada su kusali sa drveta sopanaja. I mi sto vise kusamo, vise iskustva imamo ali su padovi veci kao i borbe. 

Cak mi je u poslednje vreme postala omiljena pesma od Corbe, kako je lepo biti glup. Sto manje iskustava, to je lakse trpljenje, molitva je jaca i lakse se podize covek, a iskustvom samo lakse vidi svu svoju nagotu ali vidi i tudju, ili bolje reci naslucuje. :)

пре 3 минута, Лапис Лазули рече

Sa tako odlucnim stavom - nema tu sta ko vise da misli! Sve pise!

:D

 ne zameri ja se malo salim..

:dobro:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Лапис Лазули рече

Bice to sve dobro Ligo samo polako i ...glupo-jer Bora zna zasto. ;)

Pa da, nista lepse nego kad si tabula raza. :D 

Izvini zbog gresaka u kucanju.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

ima osnove nije da nema...ali npr. ja nikad nisam bila sponzoruša a izgledah (pluskvamperfekat) nekad baš dobro.

https://www.youtube.com/watch?v=ZHwX9d4Th5k

:)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Flojd said:

Nema. Kao sto nema ni muskaraca. Misicav i nabildovan muskarac je isto sto i zaobljena zena. Malo intelekta puno strasti.

A toces da shvatis kad ti brada malo vise poraste i kada pustis stomak....

Kiselo grožđe. Kad nešto nemaš, pa opljuneš po onima što imaju da bi se osećao bolje.

Evo, ja sam danas gurao 160-ice na čučnju, vukao dodatnih 20kg trbušnjacima da bih izgradio pločice, sada ću da završim aplikaciju koja će automatizovati brdo birokratije na Univerzitetu, a posle rešavam dvostruke integrale za predstojeći ispit.

Tako i žene, jedu slatkiše i đubre iz Meka, ne vežbaju i onda kad vide neku koja ima telo ko avion i nosi tesno i kratko, proglase je kurvom, iako baš ništa ne znaju o njoj, a ona možda idealna.

Postoje idealne žene - zlatokose, imaju telo ko avion, nose suknju na resice, umeju da vrcnu da se te resice zatresu i da zazveče narukvice, vozdignu mušku pohotu u trenutku, ali su istovremeno i suprugicaste - verne, ljuljuškaju bebice, imaju genetski suprugicaste ruke...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Vasilije. рече

Kiselo grožđe. Kad nešto nemaš, pa opljuneš po onima što imaju da bi se osećao bolje.

Evo, ja sam danas gurao 160-ice na čučnju, vukao dodatnih 20kg trbušnjacima da bih izgradio pločice, sada ću da završim aplikaciju koja će automatizovati brdo birokratije na Univerzitetu, a posle rešavam dvostruke integrale za predstojeći ispit.

Tako i žene, jedu slatkiše i đubre iz Meka, ne vežbaju i onda kad vide neku koja ima telo ko avion i nosi tesno i kratko, proglase je kurvom, iako baš ništa ne znaju o njoj, a ona možda idealna.

Postoje idealne žene - zlatokose, imaju telo ko avion, nose suknju na resice, umeju da vrcnu da se te resice zatresu i da zazveče narukvice, vozdignu mušku pohotu u trenutku, ali su istovremeno i suprugicaste - verne, ljuljuškaju bebice, imaju genetski suprugicaste ruke...

Placem... haahahaha????

Priznajem imas samo bolje trbusnjake.....:2hf007n:

Ti si zaboravio da sam ja imao 23-4 godine i da ti mozda pricam iz iskustva. E moj bato, vidis da sam upravu, misivi = usijanaa masa. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...