Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 18 часа, haveaniceday рече

ovo je super vest i deluje legitimna studija i boga mi ima ih

 

https://journals.lww.com/anesthesia-analgesia/fulltext/2021/04000/aspirin_use_is_associated_with_decreased.2.aspx

WWW.WEBMD.COM

It's taken by millions to help ward off heart issues, and now preliminary research hints that daily low-dose aspirin might also cut your odds of getting COVID-19.
PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

Acetylsalicylic acid (aspirin) is commonly used for primary and secondary prevention of cardiovascular diseases. Aspirin use is associated with better outcomes among COVID-19 positive...

 

Don’t take it from me, I don’t even get to tweet anymore.

Take it from a little place I call the British government. Which admitted today, in its newest vaccine surveillance report, that:

“N antibody levels appear to be lower in people who acquire infection following two doses of vaccination.” (Page 23)

ALEXBERENSON.SUBSTACK.COM

Don’t take it from me, I don’t even get to tweet anymore. Take it from a little place I call the British government. Which admitted today, in it…

 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.B92.NET

U Velikoj Britaniji 27 škola je odlučilo da učenici obrok plaćaju tehnologijom prepoznavanja lica.

"Kao razlog za to, navedeno je smanjenje potrebe za fizičkim kontaktom, odnosno smanjivanje rizika od zaraze koronavirusom."

- plandemija kao izgovor

WWW.REUTERS.COM

Moscow's sprawling metro network on Friday launched a fare payment system using facial recognition technology at its more than 240 stations, an initiative the authorities said was the first...

"Moscow, a city of 12.7 million, has one of the world's largest video-surveillance systems. It has used facial recognition technology to enforce COVID-19 quarantines, and protesters attending political rallies have also said police have used it to make preventive arrests and detentions."

- plandemija kao izgovor

NULTATACKA.RS

U Novom Sadu je proteklih dana odjeknula zabrinjavajuća vest da je JKP „Tržnica” kupila kamere sa softverom za biometrijsko prepoznavanje lica koji sadrži i bazu podataka u kojoj bi bilo...

Biće i ovde plandemija kao izgovor.....

-------

Poenta je da kada se ovakav sistem postavi, NEMA VIŠE LJUDSKOG FAKTORA U ODLUČIVANJU.

Tj. u početku ima, ali su ti ljudi daleko u nekakvim nedostupnim globalističkim biroktraskim telima. Neke ćate koji žive u Kill Gejtsovoj šupi.

Posle te faze sve biva automatizovano putem algoritama i nema više ni Gejtsa, ni Vučića, Kona, Đilasa, Marinike, Šeklera i Đerleka. Svi ćemo se naći kao čovečuljci u igrici. I to u život-igrici koji nalikuje alegorijskim prikazima u Hunger Games, Squid Game, Alice in Borderland, Battle Royale.

Gamification of life je stavka Agende WEFa.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Bernard рече

Don’t take it from me, I don’t even get to tweet anymore.

Take it from a little place I call the British government. Which admitted today, in its newest vaccine surveillance report, that:

“N antibody levels appear to be lower in people who acquire infection following two doses of vaccination.” (Page 23)

ALEXBERENSON.SUBSTACK.COM

Don’t take it from me, I don’t even get to tweet anymore. Take it from a little place I call the British government. Which admitted today, in it…

 

PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

We analyzed antibody response patterns according to the level of disease severity in patients with...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šef instituta Gamaleja: U Rusiji nema smrtnih slučajeva uzrokovanih vakcinom

Do sada nije bilo smrtnih slučajeva koji su uzrokavani primanjem vakcine protiv korona virusa registrovane u Rusiji, rekao je danas šef laboratorijskog ruskog instituta Gamaleja Vladimir Guščin za "Prvi kanal".

 

„U ovom trenutku, s obzirom da je više od 100 miliona ljudi vakcinisano, znamo da su slučajevi štetnih reakcija na vakcinu sporadični, a iznos je, otprilike jedan slučaj na stopu od milion vakcinisanih“, naveo je Guščin, prenosi Tas s.

Guščin je istakao da u Rusiji do sada niko preminuo od posledica primanja vakcine protiv korona virusa i dodao da ruski naučnici imaju potrebne tehnološke kapacitete koji bi napravili vakcinu koja bi se prilagodila novim sojevima korona virusa, ali da trenutno nema takvih potreba.

„Trenutna vakcina je toliko efikasna da apsolutno nema smisla da je menjate“, rekao je Guščin.

Naveo je da imaju podatke iz studije koji pokazuju da je efikasnost vakcine Sputnjik V protiv korona virusa 83 odsto, da vakcina štiti od hospitalizacije 90 odsto, a od smrti 95 odsto.

Dodao je da se ovi podaci odnose na novi delta soj i njegove izvedene varijante, koje su prisutne u Moskvi od juna meseca.

https://nova.rs/svet/sef-instituta-gamaleja-u-rusiji-nema-smrtnih-slucajeva-uzrokovanih-vakcinom/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако има нека студија о здравом разуму ја би волео да је видим. 

У европу ће ускоро моћи да се оде само уз потврду о вакцинацији. Значи не важи потврда да сам здрав, то је небитно. Битно је да сам вакцинисан, могу да будем и заражен али не могу да будем невакцинисан? Тотално одсуство здравог разума... 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Предраг М рече

Ако има нека студија о здравом разуму ја би волео да је видим. 

У европу ће ускоро моћи да се оде само уз потврду о вакцинацији. Значи не важи потврда да сам здрав, то је небитно. Битно је да сам вакцинисан, могу да будем и заражен али не могу да будем невакцинисан? Тотално одсуство здравог разума... 

Znaju da su nevakcinisani mnogo veća pretnja po zdravlje drugih ljudi, pa se u skladu s tim i ponašaju. 

Odsustvo zdravog razuma je negiranje naučnih dostignuća i nadrilekarstvo.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, fsa рече

Znaju da su nevakcinisani mnogo veća pretnja po zdravlje drugih ljudi, pa se u skladu s tim i ponašaju. 

Odsustvo zdravog razuma je negiranje naučnih dostignuća i nadrilekarstvo.

 

 

Нисам вакцинисан, нисам ни заражен али сам опасан? Јел се спрдаш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Предраг М

Nevakcinisani:

1. više se zaražavaju od vakcinisanih 

2. više prenose virus drugima 

3. češće se hospitalizuju ( čime opterećuju i blokiraju zdravstveni sistem )

4. kliničke slike su teže 

5. umiru u mnogo većem procentu

6. glavna su prepreka zaustavljanju epidemije

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Mikorist рече
WWW.EXPRESS.CO.UK

BIRD FLU cases in China have escalated, causing concern among virologists who warn the world could be facing a mutated variant of the deadly pathogen.

Mi smo ga načisto ugasili ako uleti i Ptičiji Grip.  Pa opet još jedna pandemija zajedno sa ovom.

Pa posebno Kovid bolnice pa posebno ptičije . Pa dupla vakcinacija. Pa duple potvrde. :))

Па ако оверлордови виде да им не иде по плану коронирање људи, пустиће птичији грип да докрајче људе и уведу дигитални гулаг. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...