Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, Милошшш рече

Неки мисле да је ово нормално.

"Али ово је ваш час, и власт таме."

 

Leminzi misle da neće doći pod "brigu" ovakvih upravnika jer su se vakcinisali.

Međutim, pre ili kasnije svi će imati tu privilegiju.

Onda će nastupiti Plač i Škrgut zuba.

----------

Inače, u bolnicama ubijaju ljude. U najmanju ruku jer se pokoravaju protokolima SZO koji nisu prilogođeni svakom individualnom pacijentu. 

Takođe, pacijenti u tim bolnicama masovno izvršavaju i suicid.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo ruske vakcine na naš način. Jel ima neke razlike između vakcine proizvedene u Rusiji i kod nas? 

 

WWW.NOVOSTI.RS

DIREKTORKA Instituta za onkologiju i radiologiju dr Danica Grujičić prva u našoj zemlji primila je vakcinu Sputnjik V proizvedenu u Srbiji i pozvala sve da slede njen primer.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Tumaralo. рече

pokoravaju protokolima SZO

Повећава се смртност.. да, зато што прошле године, као и сада, људи нису примали никакву терапију, нису им се лечиле хроничне болести, нису се лечили пацијенти код којих нису на време, или још увек нису дијагностиковане болести, а људи имају тегобе, нису се радиле и не раде се операције.. И да се сви вакцинишемо они би рекли да се мора и четврта и пета итд доза примити јер лабораторија зла увелико пушта међу народ нове и нове сојеве вируса. Шта је било са вирусом шпанске грознице.. тада се нико није вакцинисао, вирус је протутњао кроз народ и нестао, није мутирао у све горе и горе сојеве. Сада помињу и делта плус сој. Али џаба да ти то причаш ''паметњаковићима''.. Постоје чак и индиције да је и тада производњом бојних отрова створен вирус шпанске грознице (а многи нису сигурни да је можда и нека бактерија била узрочник). Све је у домену нагађања јер тада вирус није био изолован. Ето, лабораторије зла и даље неуморно раде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свет је преузет од стране коорпорација. Њих 8 или 10 коорпорација. Ове коорпорације су тако огромне тако да оне контролишу производњу хране, целу прехрамбену индустрију, кланице, фармацеутску индустрију, индустрију вакцина.
... када убризгате вакцину, она се у телу понаша као кластер бомба и ови састојци крећу да нападају све делове, органе и жлезде тела. На шта год наиђу, то сруше. Ако је панкреас нападнут, добијате дијабетес, ако је мозак, добијате аутизам и друге болести... штитна жлезда, гојазност и на крају имамо и рак. Све ове болести су некада биле ретке...

https://fb.watch/8Rh7bKUkiH/

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тада Господ помор попустио,
Да помори и старо и младо.
Ударише љуте болезање,
Тесна гробља а мало гробара,
Гробарима отежаше руке.
Закукаше Срби у невољи,
Ал се живог Бога не сетише,
Нити Бога нити својих греха.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Tumaralo. рече

Leminzi misle da neće doći pod "brigu" ovakvih upravnika jer su se vakcinisali.

Međutim, pre ili kasnije svi će imati tu privilegiju.

Onda će nastupiti Plač i Škrgut zuba.

----------

Inače, u bolnicama ubijaju ljude. U najmanju ruku jer se pokoravaju protokolima SZO koji nisu prilogođeni svakom individualnom pacijentu. 

Takođe, pacijenti u tim bolnicama masovno izvršavaju i suicid.

 

Član 119. KZ 

(5) Ko surovo ili nečovečno postupa sa licem koje se prema njemu nalazi u odnosu kakve podređenosti ili zavisnosti, pa ono usled takvog postupanja izvrši ili pokuša samoubistvo koje se može pripisati nehatu učinioca,
kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Вилер Текс рече

Ако се оствари нешто од овога што Тумарало каже, а шанса постоји да хоће, тражићеш ти Вучића и стара добра времена.

Не знам за Вучића али знам да бих Коштуницу и Тадића сада од блата правио.

пре 10 часа, Вилер Текс рече

Иначе невероватно ми је да су многи свесни да Вучић контролише медије али многи (често исти) скачу као опарени када се каже да фармацеутски лоби, стране владе, банке, Гејтс итд имају контролу над медијима. 

Кад су медији слободни и независни нико нема контролу над њима. Могу само да престану да се рекламирају у њима и тако им смање приход. Гејтс да има контролу над медијима не би имао тако лошу репутацију у целом свету.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Н И Н Е рече

Не знам за Вучића али знам да бих Коштуницу и Тадића сада од блата правио.

Кад су медији слободни и независни нико нема контролу над њима. Могу само да престану да се рекламирају у њима и тако им смање приход. Гејтс да има контролу над медијима не би имао тако лошу репутацију у целом свету.

Почињеш да капираш.

Ко да,престане да се рекламира у њима? Они који их користе као мегафон? Где си ти видео независан масовни медији? 

Вучић да има контролу над медијима не би имао тако лошу репутацију у Србији и "региону" да употребим ту реч, која је одједном изашла из неке кухиње и сви је користе,  не питајући се ко је скувао. Можда те прича о генеричкој језичкој накази званој "регион" насталој "ниоткуда" наведе на размишање.

Ето мало да се поиграмо заменом имена Аца и Бил.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RUSKI PARADOKS SA VAKCINAMA:Prvi su registrovali cepivo protiv virusa korona, ali većina građana ga ne želi

Rusija je ponovo oborila 24-satni crni rekord. Od korone je umrlo 1.064 ljudi, a zaraženih je 37.141, što je najviše od početka pandemije. Zastrašujuća statistika nameće pitanje kako je moguće da Rusija, kao zemlja koja je prva registrovala vakcinu protiv korone 11. avgusta 2020. godine, a zatim napravila još dve, bude među državama sa najmanje vakcinisanih. Lekari kažu da je taj paradoks posledica slabog odaziva za vakcinaciju i nepoštovanja sanitarnih mera. Među teško bolesnima, vakcinisanih je manje od jednog procenta. Po broju imunizovanih, Rusija je na 87. mestu, a po broju umrlih, na prvom mestu u svetu.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1048009/ruski-paradoks-vakcinama-prvi-registrovali-cepivo-protiv-virusa-korona-ali-vecina-gradjana-zeli

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...