Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

@Плаво Небо

WWW.DANAS.RS

Tokom prošle godine u Srbiji postojale su uredno popunjene potvrde o smrti u kojima se kovid kao uzrok navodi u više od deset hiljada slučajeva, dok je zvanično saopštavan daleko manji broj -...
NOVA.RS

Novinarka NIN-a Sandra Petrušić izjavila je večeras u emisiji "Među nama" na televiziji Nova S, da nadležni i dan danas prikazuju netačne brojke o smrtnim slučajevima od...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Плаво Небо рече

Корона, корона, корона.. од почетка када је у Србији регистрована корона од исте је умрло 8996 људи.

Према подацима Популационог регистра за акутни коронарни синдром, од болести срца и  крвних судова током само 2018. године у Србији је умрло 52.663 особа.

 

 

 

BATUT.ORG.RS

И то је година пре короне, а да не помињем колико људи сад у корони не прима адекватну терапију због те али и других хроничних болести или не иду на операције па онда поједини на сва уста говоре како је повећана смртност.

Чекати по ко зна колико сати у ред за тестирање на хладноћи, на киши, снегу, ветру, са високом температуром, кашљем.. Уместо да се одмах људи лече. И онда се питамо зашто се болест погорша, људи и са најблажим симптомима ће покупити још већу количину вируса у тим редовима. И ако имам и прехладу само, у тим редовима ћу ''зарадити'' и корону сигурно.

 

Zahvaljujući Nestoroviću i ostalim budalama 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милошшш рече

Шта је ту корисно, и за кога ?

WWW.NOVOSTI.RS

Pravoslavni veruju da je da Jefrem bio obdaren proročkim darom, a mnoga njegova proročanstva su se navodno ispunila

Пандемија је проглашена у марту 2020.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.KURIR.RS

Ljudi, urazumite se, batalite svadbe, slavlja i vakcinišite se jer ćemo početi i decu da sahranjujemo, naglašavaju stručnjaci posle vesti da se troje dece, među ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ODYSEE.COM

U patološkom institutu u Reutlingenu 20. septembra ove godine održana je konferencija na kojoj su, između ostalih, sudjelovali patolozi - prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang, pravnica...

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милошшш рече

Шта се (корисно) добија свакодневним објављивањем броја заражених и умрлих ?

У Србији вероватно ништа јер је очигледно да се код нас све бројке штелују по потреби. И да се званичним цифрама не може веровати.

Мени као лаику се чини да је број хоспитализованих и оних на респиратору много битнији од броја новозаражених. Јер ове две категорије показују како се креће епидемија и колики је притисак на здравствени систем. И зато њих има смисла објављивати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, fsa рече

Zahvaljujući Nestoroviću i ostalim budalama 

Ма да, они су криви што постоји протокол да се не раде обдукције и што се болестан народ мрзне са упалом плућа и високом температуром на киши, снегу, ветру или несносној врућини док чека тај фамозни тест на корону. И тако још више погоршавају своје стање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече
ODYSEE.COM

U patološkom institutu u Reutlingenu 20. septembra ove godine održana je konferencija na kojoj su, između ostalih, sudjelovali patolozi - prof. dr. Arne Burkhardt i prof. dr. Walter Lang, pravnica...

 

Јеси ти приметио колико је спортиста у последњих годину дана преминуло или је имало проблема са срцем, а да нико не каже да ли су били вакцинисани? Када кажем преминули, не мислим на корону.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Плаво Небо рече

Јеси ти приметио колико је спортиста у последњих годину дана преминуло или је имало проблема са срцем, а да нико не каже да ли су били вакцинисани? Када кажем преминули, не мислим на корону.

Нисам баш пратио, али знам за оног фудбалера Данске што се срушио на терену, није преминуо хвала Богу, али изгледа да неће моћи да игра.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Плаво Небо рече

Ма да, они су криви што постоји протокол да се не раде обдукције и што се болестан народ мрзне са упалом плућа и високом температуром на киши, снегу, ветру или несносној врућини док чека тај фамозни тест на корону. И тако још више погоршавају своје стање.

Korona ne postoji, sve je izmišljeno... teraj dalje

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...