Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 13 минута, Рапсоди рече

Србија, пре неки дан...локација,  Златибор (једно од излетишта)

Из необавезне приче са једном конобарицом ( значи, не лекар, односно не медицински радник  ) каже жена (која је наравно вакцинисана ) да јој је услов за рад  била  вакцинација. Значу услов за рад једне конобарице (фреквентно излетиште ) била је вакцинација. 

Почели су да нас условљавају...не није обавезна...пронађите  суштинску разлику, између условљености и обавезности..ха,ха .    

 

Ti prvi put cujes da postoje uslovi za posao? :D

Ima neki kojima je uslov da nisi osudjivan na primer... u bankama valjda vazi taj monstruozni uslov. Neki nece ni da te pogledaju ako nemas vazecu licnu kartu, kuhinje vrse teror nad radnicima da je neophodno da peru ruke pre SVAKOG kontakta sa hranom (!) da ne pricam o tome da neke kompanije za vise polozaje nece ni da pogledaju ljude koji nemaju fakultet... pazi, znaci ja sad moram da zavrsim fakultet da bih radio u njihovoj firmi? Jel to nije prisila? Reci mi, jel nije? Sta je sledece da nas obrazuju na silu... oh, wait... to mozda  i nije tolko los predlog :D

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, haveaniceday рече

Једно не искључује друго. Можеш и да се одбраниш од ковида и да контролишеш грађане.
Исто као што камере са детикцијом лица служе да кажњаваш бахате возаче и да видиш ко је био на протесту ...

 



 

Ma i treba da vas bodu. I to na silu kad ne umete da im se suprotstavite. Samo pisakarate  po forumu. Vi samo znate da pricate vakcine su lose, vakcine su lose a sta ste ponudili kao kontra poziciju? Svi ste isti kao i big farma. Da big farma ne prodaje vakcine i da vas drzava ne bode na silu, mislis  da vas Jovana Stojkovic i Nestorovic ne bi boli? Sta, kao oni su mnogo bolji?

Ma udri Bil Gejc, bas se radujem sto ces sve od reda da ih vakcinises i cipujes! :) 

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Tumaralo. рече

Nemačka: Pravno nemoguća obavezna vakcinacija

Ministarka pravde Nemačke Kristine Lambreht istakla je da nije moguće uvesti građanima obavezu vakcinacije.

„Neće biti opšte obaveze vakcinacije“, poručila je ona za „Dojčlandfunk“. Ukazala je da takva obaveza nije pravno moguća.
 
-----

Pa neće biti obavezno samo nećeš moći da uđeš u gsp, bolnicu, tržni centar...

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Ti prvi put cujes da postoje uslovi za posao? :D

Ima neki kojima je uslov da nisi osudjivan na primer... u bankama valjda vazi taj monstruozni uslov. Neki nece ni da te pogledaju ako nemas vazecu licnu kartu, da ne pricam o tome da neke kompanije za vise poloazje nece ni da pogledaju ljude koji neamju fakultet... pazi znaci ja sad mora zavrsim fakultet da bih radio u njihovoj firmi? Sta je sledece da nas obrazuju na silu... oh, wait... to mozda  i nije tolko los predlog :D

 

E  мој, Клауде...ти никад ниси био рокер...лепи Бане, добри Бане :D

Услов  да уђеш у маркет -   ковид пасош

Клауд ... Не мораш да идеш у маркет 

Услов да уђеш у болницу -  ковид пасош

Клауд ...Не мораш да идеш у болницу

Услов  да постојиш и живиш - ковид пасош

Клауд...не морате да живите нити постојите...

Врли нови Клауд :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Avocado рече

Evo doneše zakon i pre avgusta... ko je od nas dvojice fejlovao? 

Jel onaj čije prognoze uvek fejluju ili ja?  :D

"Vakcina je obavezna za medicinske radnike, vatrogasce i one koji rade sa starijim osobama, dok će sanitarna propusnica, odnosno dokaz o vakcinaciji, preležanoj bolesti ili negativan test na koronavirus biti obavezna za kafee, restorane, sajmove i putovanja avionom i vozom."

Ovo si ti prognozirao?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Рапсоди рече

E  мој, Клауде...ти никад ниси био рокер...лепи Бане, добри Бане :D

Услов  да уђеш у маркет -   ковид пасош

Клауд ... Не мораш да идеш у маркет 

Услов да уђеш у болницу -  ковид пасош

Клауд ...Не мораш да идеш у болницу

Услов  да постојиш и живиш - ковид пасош

Клауд...не морате да живите нити постојите...

Врли нови Клауд :D

 

Ne. Stari klaud.

Ako si potenicjalni nosilac zaraze nema sta da radis medju stanovnistvom. Drzava ima socijalni program pa ce se naci nacin da se  i vama pomogne. Mozemo da vam dostavljamo hranu i lekove ne kucnu adresu npr... ali ne verujem da bi i to obveznici dugo placali... vremenom bi svako reko "ma ko ih sisa, to je njihov izbor. Nisu oni rodjeni takvi, nego su svojim izborom glupi. Ukidaj"! E to bi mi bilo strasno, zaista. I sigurno da bih neko vreme saosecao sa vama... ali proslo bi.

 

I prestanite s kukumavcenjem aman. NIKO vas ne sili da se vakcinsiete. Kovid pasos  ne znaci "VAKCINISAN" moci cete da zivite normalno uz redovne PCR i druge testove. Nikakva vakcina vam nece biti neophoda, ne znam sta kukate viise? Dosadiste i bogu i ljudima.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tumaralo. рече

"Vakcina je obavezna za medicinske radnike, vatrogasce i one koji rade sa starijim osobama, dok će sanitarna propusnica, odnosno dokaz o vakcinaciji, preležanoj bolesti ili negativan test na koronavirus biti obavezna za kafee, restorane, sajmove i putovanja avionom i vozom."

Ovo si ti prognozirao?

 

On 21.7.2021. at 14:52, Avocado рече

A po svemu sudeći se neće ostvariti ni u avgustu... jer ni tada neće vakcina biti uslov, nego jedno od tri stvari koje si naveo, pri čemu i pored najava i dalje smem da prognoziram da se to neće odnositi na essential stvari... neće nikom to trebati da ode od kuće do posla i nazad, neće nikom to trebati za posao (osim lekarima i sličnim službama i možda vojsci), neće trebati za supermarkete, apoteke i slično... a za bolnice ako uopšte uvedu - uvešće za nonessential stvari tipa kozmetička plastična hirurgija...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

moci cete da zivite normalno uz redovne PCR i druge testove.

Да живите нормално уз редовне ПЦР и друге тестове...пронађите уљеза joooj

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Рапсоди рече

Србија, пре неки дан...локација,  Златибор (једно од излетишта)

Из необавезне приче са једном конобарицом ( значи, не лекар, односно не медицински радник  ) каже жена (која је наравно вакцинисана ) да јој је услов за рад  била  вакцинација. Значу услов за рад једне конобарице (фреквентно излетиште ) била је вакцинација. 

Почели су да нас условљавају...не није обавезна...пронађите  суштинску разлику, између условљености и обавезности..ха,ха .    

Kamo sreće da je obavezna... ali s obzirom na to ko je na vlasti ne verujem da će doneti takvu odluku.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, fsa рече

Kamo sreće da je obavezna... ali s obzirom na to ko je na vlasti ne verujem da će doneti takvu odluku.

Врли нови свет, Врли нови свет, врли нови свет .......................

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Да живите нормално уз редовне ПЦР и друге тестове...пронађите уљеза joooj

Pa cekaj koji je to nivo razmazenosti?

Necu da se vakcinsem ali necu ni da rafim testoveeee... Oce sve da mi bide istoooo

E pa nema. Korona je tu pa je tu. Nece da nestane ako zazmuris i zamisljas Jovanu Stojkovoc kako bosa po livadi gazi po burjani... Ili ces da se vakcinises pa da nastavis normalan zivot ili ces da se cesto testiras. 

Nove okolnosti traze nova prilagodjavanja. Nece mnogo da v pomogne ni to ste probali da se derete da je korona izmisljena i da ne poatoji, kapiramo, to je ocekivani proizvod straha. I normalno je. Kao dete kad treba da primi injekciju pa laze mamu da ga vise ne boli grlo...

Samo sto deca treba i da odrastu nekad. Inace je sramota kad matori ljudi pobudale...

  • Хахаха 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, fsa рече

 

0504_music

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Pa cekaj koji je to nivo razmazenosti?

Necu da se vakcinsem ali necu ni da rafim testoveeee... Oce sve da mi bide istoooo

E pa nema. Korona je tu pa je tu. Nece da nestane ako zazmuris i zamisljas Jovanu Stojkovoc kako bosa po livadi gazi po burjani... Ili ces da se vakcinises pa da nastavis normalan zivot ili ces da se cesto testiras. 

Nove okolnosti traze nova prilagodjavanja. Nece mnogo da v pomogne ni to ste probali da se derete da je korona izmisljena i da ne poatoji, kapiramo, to je ocekivani proizvod straha. I normalno je. Kao dete kad treba da primi injekciju pa laze mamu da ga vise ne boli grlo...

Samo sto deca treba i da odrastu nekad. Inace je sramota kad matori ljudi pobudale...

Када сам рекла да је корона измишљена, и да не постоји, умишљаш и  злонамерно пројектујеш . 

За маторе је очекивати да подетиње, односно побудале, проблем је што неко  неће или не може   да изађе из зоне неприкосновене ничим аргументоване  интелектуалне умишљености.   

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VRHUNAC LUDILA ANTIVAKSERA    Bestidnici tvrde da je otac malog Stefana zaslužio da mu dete umre

 

WWW.BLIC.RS

Smrt devetogodišnjeg Stefana Balića potresla je Srbiju i izvela Beograđane na ulice. U znak podrške porodici čije dete je ubio vozač koji iza sebe ima seriju nedela građani su protestima pokazali kako...

confused1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...