Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Цитат

Ministarstvo je saopštilo da je u 24-satnom periodu zabeleženo 1.118 novoobolelih, što je najveći broj slučajeva u jednom danu od sredine marta, preneli su lokalni mediji.

Tokom vrhunca pandemije u januar, broj dnevnih slučajeva u Izraelu je premašio 10.000.

Izraelski premijer Naftali Benet u petak je izjavio da delta varijanta virusa uzrokuje porast infekcija u svetu, pa i u vakcinisanim zemljama, poput Velike Britanije, SAD i Izraela.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Tumaralo. рече

@Avocado    @GeniusAtWork

Ako vi mislite da korumpirani političari rade to što rade da bi se dopali narodu a ne zato što izvršavaju naloge globalista onda živite u ugodnim deluzijama.

Pa čak je i na formalnom nivou jasno da sprovode odluke Centralnog Komiteta (WHO kojim upravljaju farmako-psihopate) kao i da mediji ciljano stvaraju paniku po nalogu istih Overlorda.

Rado bih se drogirao ekstraktom vašeg hipotalamusa.

Kao što već rekoh, tripovanje da je sve bitno što se dešava deo nekakve zavere je klasičan coping mehanizam ljudi koji ne mogu da se pomire sa random uzrocima bitnih događaja... taj mehanizam te tera da za događaje koji imaju sasvim jednostavno objašnjenje smišljaš nekakve komplikovane teorije... i onda, jer se realnost naravno  neće nikada uklopiti u tvoje fikcije, moraš i nove događaje da podvodiš pod to i ulaziš u sve veće ludilo... na kraju (poput tebe) čovek dođe do toga da istovremeno tvrdi da je realna cena nafte takva da bi potrošio ušteđevinu za jedan izlet, ali da i po sadašnjoj ceni proizvođači ostvaruju profit... ili da je Švedska istovremeno najveći sluga Overlorda kada su u pitanju migranti i najveći protivnik Overlorda kada je u pitanju borba protiv pandemije... i slične kontradiktorne ideje koje niko racionalan ne bi mogao da istovremeno drži da se (kao što bi ti rekao) ne drogira ekstraktom svog hipotalamusa...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Tumaralo. рече

Što više vakcina to više zaraženih.

To grafik pokazuje.

U najmanju ruku trebalo bi odustati od prisilne vakcinacije, ko je hteo da se izbode izbo se,  i vratiti život u normalnu (kada bismo živeli u najboljem od svih svetova).

Što više vakcina to manje mrtvih.

Ono što se trenutno dešava u Rusiji najbolji je dokaz da nema povratka u normalu bez vakcinacije stanovništva.

U prethodne 2 nedelje od kovida je umrlo 10393 Rusa, tj. 80% od ukupnog broja preminulih ( 13014 ) u čitavoj Evropi u istom periodu. 

 

 

25.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Avocado рече

Kao što već rekoh, tripovanje da je sve bitno što se dešava deo nekakve zavere je klasičan coping mehanizam ljudi koji ne mogu da se pomire sa random uzrocima bitnih događaja... taj mehanizam te tera da za događaje koji imaju sasvim jednostavno objašnjenje smišljaš nekakve komplikovane teorije... i onda, jer se realnost naravno  neće nikada uklopiti u tvoje fikcije, moraš i nove događaje da podvodiš pod to i ulaziš u sve veće ludilo...

Pričaš o sebi pa projektuješ.

Ja uporno govorim da nije u pitanju zavera jer se sve javno govori i radi.

Problem je to što ti nemaš autonomiju uma pa ti je definicija zavere : "ona verzija događaja koju ne prenese N1".

пре 41 минута, Avocado рече

a kraju (poput tebe) čovek dođe do toga da istovremeno tvrdi da je realna cena nafte takva da bi potrošio ušteđevinu za jedan izlet, ali da i po sadašnjoj ceni proizvođači ostvaruju profit...

Ti i dalje nisi skontao da je materijalna osnova za globalni digitalni gulag činjenica da smo ostali bez high EROI nafte koja je potebna za demokratsko i moderno društvo?

Hm.. da ne bih opet postovao materijal i trošio vreme, ajde neka profesionalni učitelj pokuša da ti prenese znanje:

 

пре 47 минута, Avocado рече

ili da je Švedska istovremeno najveći sluga Overlorda kada su u pitanju migranti i najveći protivnik Overlorda kada je u pitanju borba protiv pandemije...

Nisam ovo tvrdio nikada. Jedna škola je bila bazirana kada je poslala maskirano, zlostavljano dete kući pa sam rekao SWEEDEN BASED iz zezanja (jer je cela Švedska cuck entitet i dalje, imaju čipovanu populaciju još i pre coNvid pLandemic).

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, fsa рече

Što više vakcina to manje mrtvih.

 

Zašto je onda UK u vrhu po broju mrtvih?

пре 29 минута, fsa рече

Ono što se trenutno dešava u Rusiji najbolji je dokaz da nema povratka u normalu bez vakcinacije stanovništva.

U prethodne 2 nedelje od kovida je umrlo 10393 Rusa, tj. 80% od ukupnog broja preminulih ( 13014 ) u čitavoj Evropi u istom periodu. 

Zašto uzimaš kao primer narod koji crkava od SIDE, alkoholizma, narkomanije i ostalih glupavih boleština?

Prosečan životni vek u Rusiji je 72 godine (muškarci 66 lol). U zemljama EU prosek je 81.

PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

The striking rise in Russian mortality is beyond the peacetime experience of industrialized countries, with a 5-year decline in life expectancy in 4 years' time. Many factors appear to be operating...

Overall, cardiovascular diseases (heart disease and stroke) and injuries accounted for 65% of the decline in life expectancy while infectious diseases, including pneumonia and influenza, accounted for 5.8%, chronic liver diseases and cirrhosis for 2.4%, other alcohol-related causes for 9.6%, and cancer for 0.7%. Increases in cardiovascular mortality accounted for 41.6% of the decline in life expectancy for women and 33.4% for men, while increases in mortality from injuries (eg, falls, occupational injuries, motor vehicle crashes, suicides, and homicides) accounted for 32.8% of the decline in life expectancy for men and 21.8% for women.

Dakle, inače su masovno umirali od gripa i upale pluća. Posle proglašenja pLademije se svaka upala pluća i grip pišu kao coNvid a narod se tetovira kao u Aušvicu da bi mogao da jede.

 

WWW.THEMOSCOWTIMES.COM

Soon, you can simply scan a temporary tattoo on your arm to enter the city's restaurants.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj tip je, izgleda, neka posebna vrsta debila.

Ceo život pelcuje ovce, koze, krave pa istu retoriku kojom se obraća stadu koristi i prilikom obraćanja građanima Srbije.

A građani Srbije imaju u proseku veči IQ za 15 poena od IQ-a stoke (čitava standardna devijacija!).

Treba da poradi malo na PR, da mu psihopate iz Fajzera pošalju nekog profi snake oil salesmana, biće ga prijatnije za slušati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Tumaralo. рече

Pričaš o sebi pa projektuješ.

Ja uporno govorim da nije u pitanju zavera jer se sve javno govori i radi.

Ma jok... to što se javno govori i radi nema veze sa tvojom zaverološkom interpretacijom toga...

 

пре 19 минута, Tumaralo. рече

Problem je to što ti nemaš autonomiju uma pa ti je definicija zavere : "ona verzija događaja koju ne prenese N1".

Tačno tako se "sve javno govori i radi", baš isto tako kao što je moja definicija zavere: "ona verzija događaja koju ne prenese N1"... tj. postoji samo u tvojoj glavi...

 

 

пре 19 минута, Tumaralo. рече

Ti i dalje nisi skontao da je materijalna osnova za globalni digitalni gulag činjenica da smo ostali bez high EROI nafte koja je potebna za demokratsko i moderno društvo?

Ne da nisam skontao nešto tako glupo, već sam ti temeljno objasnio zašto su tvoje ideje o tome glupe... na kraju smo došli do toga da istovremeno tvrdiš da je "realna" cena nafte ogromna, ali da proizvođači i dalje prave profit... :D

Što je baš genijalna ideja... tako možeš da fantaziraš i da bi hleb "realno" trebalo da košta 1000 dinara...

 

пре 19 минута, Tumaralo. рече

Nisam ovo tvrdio nikada. Jedna škola je bila bazirana kada je poslala maskirano, zlostavljano dete kući pa sam rekao SWEEDEN BASED iz zezanja (jer je cela Švedska cuck entitet i dalje, imaju čipovanu populaciju još i pre coNvid pLandemic).

Aha...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Tumaralo. рече

Zašto je onda UK u vrhu po broju mrtvih?

Slabo stojiš s matematikom.

Podaci za prethodne dve nedelje:

Velika Britanija - 476 preminulih ( 507456 inficiranih )

Rusija -10393 preminulih ( 347316 inficiranih )

пре 34 минута, Tumaralo. рече

Zašto uzimaš kao primer narod koji crkava od SIDE, alkoholizma, narkomanije i ostalih glupavih boleština?

Prosečan životni vek u Rusiji je 72 godine (muškarci 66 lol). U zemljama EU prosek je 81.

Dakle, inače su masovno umirali od gripa i upale pluća. Posle proglašenja pLademije se svaka upala pluća i grip pišu kao kovid a narod se tetovira kao u Aušvicu da bi mogao da jede.

U Rusiji je ( kao i kod nas ) od kovida umrlo mnogo više ljudi nego što to pokazuje njihova zvanična statistika. Ljude s kovidom masovno su evidentirali kao preminule od drugih bolesti. Pisano je o tome mnogo puta tokom prošle i ove godine...

 

WWW.BMJ.COM

Russia’s federal statistics service Rosstat has published figures that sharply contradict the number of deaths reported by the country’s health ministry. The latest health ministry figures report 78 687...

 

Russia has recorded 483,000 more deaths since the start of the pandemic than during the same months of 2019.

 

WWW.THEMOSCOWTIMES.COM

In encouraging sign, Russia recorded one of its smallest monthly fatality spikes in April since the start of the pandemic.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Avocado рече

Ne da nisam skontao nešto tako glupo, već sam ti temeljno objasnio zašto su tvoje ideje o tome glupe... na kraju smo došli do toga da istovremeno tvrdiš da je "realna" cena nafte ogromna, ali da proizvođači i dalje prave profit... :D

Što je baš genijalna ideja... tako možeš da fantaziraš i da bi hleb "realno" trebalo da košta 1000 dinara...

Antivakseri i logika...

 

216543132_349477316752904_5312737149583019674_n.jpg

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, fsa рече

Antivakseri i logika...

Tu mi je ipak najbolja ilustracija ono što sam već postavio na gajbi:

awMG828_460swp.webp

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Što više vakcina to više zaraženih.

To grafik pokazuje.

Pa da... vakcinisalo se mnogo ljudi, pao drastično broj zaraženih, hospitalizovanih i umrlih... stajao tako nisko neko vreme... ljudi se opustili i zaraza opet buknula... i naravno, pored toga što zaraza bukti, zbog vakcina nema mnogo smrti jer umiru samo nevakcinisane pametnice...

Ili to ili nekom magijom koju samo zaverolozi mogu da smisle, vakcine omogućavaju da se lakše zaraza prenosi i da istovremeno manje ljudi umire od zaraze...

Biće da je racionalnija i verovatnija opcija tačna...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, fsa рече

Slabo stojiš s matematikom.

Podaci za prethodne dve nedelje:

Velika Britanija - 476 preminulih ( 507456 inficiranih )

Rusija -10393 preminulih ( 347316 inficiranih )

пре 46 минута, Tumaralo. рече
 

 

Znaš li da je sidašima, alkosima i narkomanima veoma narušen imunitet?

Imaš li neki bolji primer za poređenje od SIDA Federacije?

пре 25 минута, fsa рече

Ljude s kovidom masovno su evidentirali kao preminule od drugih bolesti

12:smeha:

 

 

1626531607623.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Pa da... vakcinisalo se mnogo ljudi, pao drastično broj zaraženih, hospitalizovanih i umrlih... stajao tako nisko neko vreme... ljudi se opustili i zaraza opet buknula... i naravno, pored toga što zaraza bukti, zbog vakcina nema mnogo smrti jer umiru samo nevakcinisane pametnice...

 

U vrhu su po broju smrtnih slučajeva zato što su se previše opustili?

Ko kaže da umiru nevakcinisani? CNN1? Kon? Fraudci?

 

1626532178392.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...