Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, haveaniceday рече

Дечко ни једном није споменуо чиповање у свих ових 20 000 постова

Jeste, podelio je vest iz blica gde se predlaže ugradnja čipova pod kožu radi lakšeg života u ovom digitalnom transhumanističkom svetu. Samo ne vidim šta je tu sporno, pošto je to očigledno da se dešava.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Милошшш рече

Jeste, podelio je vest iz blica gde se predlaže ugradnja čipova pod kožu radi lakšeg života u ovom digitalnom transhumanističkom svetu. Samo ne vidim šta je tu sporno, pošto je to očigledno da se dešava.

није споменуо у контексту ”ја нећу да примим вакцину јер ће да ме чипују кроз њу” 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, haveaniceday рече

није споменуо у контексту ”ја нећу да примим вакцину јер ће да ме чипују кроз њу” 

 

 

Pa nije, ovo nije čipovanje još uvek, ali je priprema.

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милошшш рече

Pa nije, ovo nije čipovanje još uvek, ali je priprema.

Није. Толико је тешко чиповати људе за праћење да је то комично. 

Мало познавање електронике би ти разјаснило и зашто. 

Гледај овако... твој телефон, који има масовну батерију са много енергије има периоде у којима изгуби мрежу унутар зграда са мало бољим зидовима.

Е сада замисли чип унутар твоје коже, па преко тога одећа па на све то још екстрне сметње па додај јако малу количину енергије коју твоје тело може да пружи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, fsa рече

немам фејсбук не могу да видим, може некако другачије да се подели? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, haveaniceday рече

Не шаље ако му забраниш.

Друго, лупеташ глупости, знам да волиш да пројектујеш као сваки други провакцинаш и да измишљаш ставове својих саговорника где су сви дебили који мисле да хоће да их чипују али Тумарало то никада није тврдио. Дечко ни једном није споменуо чиповање у свих ових 20 000 постова које је написао овде. 

Е сада, ти си чуо ту супер фору са гуглом па ајд да је бациш да испаднеш паметан... језиво мало.. да си ту фору просуо неком ко баш има тај идиотски аргумент о чипу... али слабо је таквих па мораш да измишљаш и намећеш овима који твриде следеће тврдње:
1. вакцине су шкодљивије него што се тврди.
2. политичари користе вакцине и ковид у разноразне друге политичке сврхе. 

Буквално су та два аргуемнта која човек износи.... али њих је мало теже адресирати а да ти не звучиш препаметно а он преглуп... 



 

Oblokirao si me? Cestitam.

Zbunjen sam ovim tvojim postom... citam treci put i nigde nisi napisao da si self made milioner, da si postao sam svoj gazda i da si sad opaki progarmer koji puno zaradjuje.

Jesi ok?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

.. citam treci put i nigde nisi napisao da si self made milioner, da si postao sam svoj gazda i da si sad opaki progarmer koji puno zaradjuje.

Jesi ok?

Све тачно, што си написао, одлично сам хвала на питању. Је л имаш нешто проти,  жуља  те туђи успех? Тренутно сам милионер само у динарима, али полако биће и у еурима до године. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, haveaniceday рече

Дакле момак има бар 70 % исправних тврдњи, али ви због његових заверелошких тврдњи поричете и ове које су очигледно тачне

99% stvari koje ovde postavlja su cista debilana. Ovo ti je naucno potvrdjen procenat...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Све тачно, што си написао, одлично сам хвала на питању. Је л имаш нешто проти,  жуља  те туђи успех? Тренутно сам милионер само у динарима, али полако биће и у еурима до године. 

Detinja posla... Ides na blok. 

 

Pusa...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

Detinja posla... Ides na blok. 

 

Pusa...

Детиња посла да се неко похвали својим успесима?

А ти када качиш твоје слике из теретане како си набацио икс кила мишижа то није детињи посао, тим успехом је океј хвалити се?

:)))

Једва дочекао да га одблокирам да може он мене.. јадник... сујетни...


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, haveaniceday рече

Детиња посла да се неко похвали својим успесима?



:)))

Једва дочекао да га одблокирам да може он мене.. јадник... сујетни...


 

Necu te bre blokiram stvarno, opusti se. Bivsi si mi drugar, mozda postanes ponovo sadasnji, ali pod uslovom da si se smirio i da si spreman da se izvinis i da prestanes da se ponasas kao- (neki epitet zbog kojeg bih mogao da budem opet banovan :D )

 

Цитат

А ти када качиш твоје слике из теретане како си набацио икс кила мишижа то није детињи посао, тим успехом је океј хвалити се?

Povuci rec! Ko nabacuje? Ja sam vec nekoliko meseci na dijeti, znas kolko sam skinuo... ovih dana cu da postavim fotke da mi vidis stomak... savrsenstvo tebra... savr- senstvo :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Necu te bre blokiram stvarno, opusti se. Bivsi si mi drugar, mozda postanes ponovo sadasnji, ali pod uslovom da si se smirio i da si spreman da se izvinis i da prestanes da se ponasas kao- (neki epitet zbog kojeg bih mogao da budem opet banovan :D)

па ја тебе и даље волим као човека,  лајкујем ти постове на инстаграму, волим када се људи хвале својим успесима... само се понашаш као говедо у овим дискусијама, нападаш лика за нешто што никада није рекао... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...