Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 3 часа, Bokisd рече

Prica mi jedan drugar fizioteraperut u bolnici u smederevu i bio kao ispomoc u kovid bolnici isto smederevo, kaze da najtezi pacijenti umiru bas u teskim mukama. 

Не може бити од једне тамо грипице да људи тако умиру, глобалисти са беџевима су упетљали прсте у ширењу пропаганде. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Justin Waters рече

Не може бити од једне тамо грипице да људи тако умиру, глобалисти са беџевима су упетљали прсте у ширењу пропаганде. 

Ljudi nesporno umiru u mukama od virusčine ali globalisti sa bedževima, koristeći situaciju, svakako su upetljali prste u širenju propagande.

Propagande koja ima za cilj da ti budeš miran dok se postavlja AI surveilance sistem po uzoru na Kinu i sve ono što ga prati i dok toneš u siromaštvo i ropstvo kao nekakav Kinez. Fora je da ne nasedneš, da ne počneš vrištati kao devojčica: "Bil Gejtse, spasi me od virusa, ne želim da umrem ovako mlad, zavedi globalnu tehnokratsku tiraniju ako treba samo nemoj dozvoliti da umrem!"

U suprotnom, moraćeš nostiti dve maske na ulici, jednu masku tokom snošaja, moraćeš da radiš analni bris pred letovanje u Prčanj, ješćeš crve, pićeš vodu iz govana, primaćeš vakcinu svaki čas kao narkoman, moraćeš neuralink ugraditi u mozak, a tvoja poslušnost će ti donositi social credit poene na osnovu kojih ćeš moći kupovati namirnice i koristiti saobraćaj.

Počinjemo kinesko raslojavanje sa vakcinaškim pasošima. Nakon što se mase ljudi nađu na dnu usled silnih lokdaunova, prihvatiće i ostalo, samo da prežive.

 

U Beogradu je već krenulo: 

WWW.BALKANCROSSROADS.COM

This paper aims to shed more light on the ongoing discussions about the use of the Chinese smart surveillance technology by Serbian authorities on the case of the "Safe City" project...

 

The paper shows that the biometric smart surveillance project has been raising concerns about the deterioration of privacy, as well as human rights and freedoms in Serbia. The general public in Serbia does not share the same concerns as civic activists because it lacks basic information about the scope of the entire project. The Serbian government has classified the surveillance project as ‘confidential’ and avoids a public debate on its potential benefits and risks. There are many still unanswered questions, such as: where the data will be stored, who will be responsible for data processing and what are the mechanisms for protection against any misuse, where cameras are installed, how many and what their function is.

The paper also shows that the calls by civil society representatives to address the existing shortcomings, provide a legal basis for the use of smart surveillance system and conduct further assessment on all related risks remain unanswered by Serbian authorities. The Ministry of interior continued to install smart surveillance cameras across Belgrade during the coronavirus outbreak without any previous notice and publicly available information and has announced even greater surveillance in the near future, as the city of Belgrade will be covered with 8,100 cameras instead of initial 1,000.

NIKO U SRBIJI POJMA NEMA DA JE U TOKU ZATVARANJE U KINESKI LOGOR.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево једна одлична вијест:

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, fsa рече

 

LJUDILAZI.BLOGSPOT.COM

Istina, kao i svetlost, zaslepljuje. Laž je naprotiv, poput lepog sumraka u kojem se ističe svaki predmet.

 

Да, људи који не желе да буду заморчићи су глупи, а он који и сам види колико вирус мутира није глуп. Вакцина ће функционисати на другим сојевима? Неће, али ви се само вакцинишите. 'бем ти логику... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, sanja84 рече

Да, људи који не желе да буду заморчићи су глупи, а он који и сам види колико вирус мутира није глуп. Вакцина ће функционисати на другим сојевима? Неће, али ви се само вакцинишите. 'бем ти логику... 

Вакцине још увек функционишу и на новим сојевима.

Паметни уче на туђим грешкама, а они који не желе да "буду заморчићи" пролазе овако

 

2.png

3.png

4.png

5.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, fsa рече

Вакцине још увек функционишу и на новим сојевима.

Паметни уче на туђим грешкама, а они који не желе да "буду заморчићи" пролазе овако

 

2.png

3.png

4.png

5.png

Један жалостан случај, али ето ваксоскептици су паметни и мудри па овако убједе човјека да игра руски рулет вакцинишући се, те онда шта ће му руски рулет. Ужас. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sanja84 рече

Ма избодите се ко јастуче што се мене тиче, само мене оставите на миру, да живим свој живот, да задржим посао, путујем... 

Не можеш бити остављена на миру јер имамо посла са врло заразном болешћу. Твоје нечињење може да утиче да се са овом болешћу не изборимо краћим и лакшим, него дужим и тежим путем уз много људских жртава. Не знам откуд вам право да овако гласно истичете себично ја ја па ја.. Кад имамо проблем који не може да се ријеши него колективно. 

Свакоме ко одбија вакцинацу, ако жели да живи свој живот, док траје пандемија, да се пресели у планине и далеко од цивилизације и да се врате кад они који су остали у цивилизацији не искоријене вирус или га сведу на мјеру да не буде опасан. Мада и то би било као неко ко не жели да иде у рат, јер жели да живи свој живот, али би се вратио кад престане. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Justin Waters рече

Не можеш бити остављена на миру јер имамо посла са врло заразном болешћу. Твоје нечињење може да утиче да се са овом болешћу не изборимо краћим и лакшим, него дужим и тежим путем уз много људских жртава. Не знам откуд вам право да овако гласно истичете себично ја ја па ја.. Кад имамо проблем који не може да се ријеши него колективно. 

Свакоме ко одбија вакцинацу, ако жели да живи свој живот, док траје пандемија, да се пресели у планине и далеко од цивилизације и да се врате кад они који су остали у цивилизацији не искоријене вирус или га сведу на мјеру да не буде опасан. Мада и то би било као неко ко не жели да иде у рат, јер жели да живи свој живот, али би се вратио кад престане. 

 

E vidiš...takva priča je prošla i kod tebe i kod mnogih će. I ti i takvi kao ti će uskoro postati moji lični najveći dušmani jer će kršiti moja lična prava. I ako se ovakva priča nastavi, stvoriće se mržnja i razdor između ljudi i možda poneki građanski rat...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Justin Waters рече

Не можеш бити остављена на миру јер имамо посла са врло заразном болешћу. Твоје нечињење може да утиче да се са овом болешћу не изборимо краћим и лакшим, него дужим и тежим путем уз много људских жртава. Не знам откуд вам право да овако гласно истичете себично ја ја па ја.. Кад имамо проблем који не може да се ријеши него колективно. 

Свакоме ко одбија вакцинацу, ако жели да живи свој живот, док траје пандемија, да се пресели у планине и далеко од цивилизације и да се врате кад они који су остали у цивилизацији не искоријене вирус или га сведу на мјеру да не буде опасан. Мада и то би било као неко ко не жели да иде у рат, јер жели да живи свој живот, али би се вратио кад престане. 

 

Да ли је ово допуњено издање књиге ...Врли нови свијет ...само од другог аутора ? 

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Саветник Франсоа Митерана (1981) Интервју са Мишелом Саломоном, колекција Les  Cisages de lavenir, izdanje Seghers.

Врло занимљиво.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, fsa рече

Паметни уче на туђим грешкама, а они који не желе да "буду заморчићи" пролазе овако

Мислим да овакво изношење података о некоме ко је настрадао да би се поентирало у расправи нема никаквог смисла. Знам да је то са јавне фејсбук групе, али ипак ми не знамо никакве детаље нити историјат овог случаја да бисмо могли да доносимо закључке. А и да знамо, опет би требало испоштовати човека и не објављивати макар име овако јавно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...