Поет Написано Октобар 1, 2019 Пријави Подели Написано Октобар 1, 2019 @obi-wan Хахахахахах, Монике беее, ти ли си бе, де си лепојко? Кад ћемо на каву, ја мож јесам леп и добар, ал нисам ни приближно толко, колко је наш профа госн Милојков. obi-wan је реаговао/ла на ово 1 ,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Milan Nikolic Написано Фебруар 19, 2020 Пријави Подели Написано Фебруар 19, 2020 Фантастични Милојков Нема шта, сведок љубави, стрпљењем, искреношћу, према атеистима. Pontifex Emeritus је реаговао/ла на ово 1 Наука верујућих каже: Апсолутан је само Бог Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука