Jump to content

Шта једете у овом тренутку...?


Препоручена порука

Ne znam da li su ljudi svesni kolko se ovde kod nas u LeskovaC, dobro rucka. ??? Ko prolazi, ili dolazi, nemoj da se nije javio, bice biVen ! ?

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Nikola Stojanovic рече

@Ronald Naravno se salim, svaka cast. Disciplina. Dorucak domaca banica, el jaja i slaninka i tako to. Rucak na poslu przeno se macka, sirence i tako to. A vecera 2 tanjira pitije. ??

Ovako mi je najednostavnije i ultra je jeftino. Pokusavao sam ja dosta stvari sa godinama.

Jedi sta volis i sta ti godi, samo eto ako bih ti dao savjet onda ubaci vise voca i povrca, neku saku orastaih plodova. Ipak jedi dosta povrca kuvanog i svjezeg. Kupus, sargarepa, cvekla, pa i karfiol su jeftin izvor. U sezoni nisu skupi tikvice, spanac, blitva.:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Nikola Stojanovic рече

Ne znam da li su ljudi svesni kolko se ovde kod nas u LeskovaC, dobro rucka. ??? Ko prolazi, ili dolazi, nemoj da se nije javio, bice biVen ! ?

Jede se svugdje na ovim prostorima, Srbija, BiH, CG, svi vole da jedu slicne stvari, jedino negdje nesto vise dominira:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ronald код Николе у гостима саветује његову маму шта да скува.

@Nikola Stojanovic који прислушкује:
 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Марина Савковић рече

@Ronald код Николе у гостима саветује његову маму шта да скува.

@Nikola Stojanovic који прислушкује:
 

Hahaha, ja kad bih mu dolazio u goste on bi morao prethodni dan jesti i za naredni, hahaha:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ronald Dobar si lik brale, hrana je zanimljiva stvar. Ali glavno je, mozemo na pivce kad hoces. ?Da jurimo zenske i tako to. ??

  • Хахаха 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Nikola Stojanovic рече

@Ronald Neam vreme za to rodjo, mng radim. Mng sam posvecen. ??

Imas, imas, haha brate moj, kako ces sutra ako budes imao zenu i djetence haha?:D Moras i ti kuvati rucak ponekad ili cesce, u zavisnosti kako se dogovarate, usisavati i raspremati cesce i ici u prodavnicu, market i na pijacu,  brisati prasinu povremeno, pa se buditi dok je bebica mala da je uspavas, promjenis pelenice, mozda i nahranis ako supruga ne doji. Kad je djetence malo vece onda mu spremati kasice ili doruckic, cijediti sokice itd. A bogami i oko supruge moras malo letjeti, zene to vole,  napravis joj kaficu, cajic, neki lijep puding ili sladoled. Hrana je bitna, ona nas povezuje sa ljudima, bitan je ukus, dekoracija, okupljanje. Sve to imas u hriscansvu ali i ovako je praksa u svim kulturama:)

Ja sam odrastao 90%  sa zenama, uglavnom sam sve to prosao, spremam sam sebi da jedem od desete godine i sve ostalo oko sebe, nema umora, haha:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Nikola Stojanovic рече

@Ronald Dobar si lik brale, hrana je zanimljiva stvar. Ali glavno je, mozemo na pivce kad hoces. ?Da jurimo zenske i tako to. ??

Koliko imas godina Nidzo:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ronald Ne fali li ti slovo O u imenu? I meni je Ronaldo , starejz zuba, bio idol, dok sam igrao fudbal? ?? 

 

  • Волим 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Nikola Stojanovic рече

@Ronald Ne fali li ti slovo O u imenu? I meni je Ronaldo , starej, zuba, bio idol, dok sam igrao fudbal? ?? 

 

 

  • Волим 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

image.jpeg.058b8d4897491566ab2764e1398ebbca.jpeg

Нисам одавно 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Nikola Stojanovic рече

 

Nije Nidzo, to je snuker igrac, genije Ronald Roni O'Saliven:)

Cijenim Ronalda, njegovo distignuce i radnu etiku:)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...