Jump to content

Јеврејски научници: Рођење црвеног телета у Израелу најављује долазак Месије

Оцени ову тему


Баба

Препоручена порука

пре 52 минута, Кратос рече

Tačno sam znao da nećeš da skapiraš...aj pročitaj ponovo....jasno sam naglasio da govorim o ljudskoj prirodi Isusa Hrista...

Ti stalno razdvajaš to što je On Čovek od toga da je On i Bog. Bog je svemoguć. Naravno da je Njegovo rođenje jedinstveno i natprirodno. Mi smo od telesnih roditelja dobili x ili y hromozom, zavisno kog smo pola, ali Čijom voljom? A mi smo obični ljudi, a on Bogočovek. Trebalo je da se ovaploti baš onakav kakav jeste, bez telesnog oca u vremenu i telu, jer Bogu je sve moguće.

  • Волим 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vegeta рече

Ali pošto je čovek, mora da ima Y i set ostalih hromozoma od oca koji su na neki način nastali ni iz čega. Moje pitanje je šta ako se u tim očevim hromozomima nađe neki genetski defekt, makar i recesivan, neispoljen?

Pa jel si Mu gledao genom?

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vegeta рече

Nisam. Samo pitam da li treba očekivati da bar pola genoma bude apsolutno savršeno.

Očekivati? 12:smeha:

~~~

Gospod je savršen. Ende. :)

  • Волим 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vegeta рече

Beslovesni nosorog je u nekim aspektima savršeniji. Njegovu kožu nije mogao da probije ni 44-40, a vašem gospodu je probijena običnim ekserom.

Naš Gospod se svojevoljno žrtvovao za sve nas i otišao na raspeće kao nevino jagnje na zaklanje, a nakon toga Vaskrsao, pa se javio učenicima, Vazneo na nebesa i tako... :) ali tebi je lakše da huliš nego da se smiriš ili makar ignorišeš ono što te navodno ne zanima.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Кратос рече

Tačno sam znao da nećeš da skapiraš...aj pročitaj ponovo....jasno sam naglasio da govorim o ljudskoj prirodi Isusa Hrista...

 

пре 5 часа, Vegeta рече

Nisam. Samo pitam da li treba očekivati da bar pola genoma bude apsolutno savršeno.

Нисам сигуран шта то значи савршен геном... Али у сваком случају је помешан са несавршеним од Богородице, па губи ефекат, осим ако није тако испрограмиран да се само његови гени укључују, али то онда чини несавршене гене редунантним...

Е сад једино ако мислите да би присуство супер гена некако мењало обичне људске особине или тело...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Vegeta рече

Ali pošto je čovek, mora da ima Y i set ostalih hromozoma od oca koji su na neki način nastali ni iz čega. Moje pitanje je šta ako se u tim očevim hromozomima nađe neki genetski defekt, makar i recesivan, neispoljen?

Ali, nema fizickog oca, pa, nema i te' genetski defektne hromozone. ( recimo, suspendovani )

Ali, opet, po svojoj Bozanskoj volji se podvrgava smrti i moze da se ispolji i neki neispoljen ( suspendovan ) genetski hromozon koji je vezan za smrt.

Nema ni od Marije defektan gen, jer je nadpridodno rodjen od sile sv.Duha , od Bogorodice bez oca,  koja je ociscena i osvecena tom istom silom ( sv.Duha )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Vegeta рече

Beslovesni nosorog je u nekim aspektima savršeniji. Njegovu kožu nije mogao da probije ni 44-40, a vašem gospodu je probijena običnim ekserom.

Pa, Bogocovek , koji ima sve fizicke slabosti i nas ljudi.

( inace, covek je voljom i razumom i inetelektom  u svim aspektima savrseniji od nosoroga,... :D )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...