Jump to content

Пожар у Манастиру Светог Николаја у Добрунској ријеци, уништена манастирска архива

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, АлександраВ рече

Па добро, то је званични назив, шта да се ради :)

mogao je da doda, kod naroda poznat kao Drazevina, i da to bude u naslovu,odma bi ljudi prepoznali i procitali, isto tako, u naslovu je trebao da stavi IZGOREO KROV i drugi sprat totalno a ne unistena arhiva, ljudi nemaju krov, to je ozbiljna i hitna stvar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Sofija_ рече

mogao je da doda, kod naroda poznat kao Drazevina, i da to bude u naslovu,odma bi ljudi prepoznali i procitali, isto tako, u naslovu je trebao da stavi IZGOREO KROV i drugi sprat totalno a ne unistena arhiva, ljudi nemaju krov, to je ozbiljna i hitna stvar.

Вест је дословце пренета са званичног сајта Митрополије Црногорско-приморске, а ето, ти си додала остало, и дај Боже да се што пре санирају последице овог пожара, знамо са колико труда и љубави је манастир подигнут.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pazi, kad citam naslov: unistena manastirska arhiva, reko bi neko to je hrpa papira(cesto ljudi to i ne citaju, ne zanima ih)to nije nista, a nije tako, konak je otisao totalno, ostalo je samo citavo prizemlje, da bog da odatle krene da se renovira, gornji deo totalos izgoreo, dok se to raskrci, i ako su ostali stabilni zidovi da moze da se nastavi...hocu reci,naslov nije bas kako bi trebao biti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

hocu reci,naslov nije bas kako bi trebao biti

Па није адекватан са тог аспекта, да кажем хуманитарног, и да, ту се слажем. С друге стране, знамо да је манастир направљен као метох манастира Добрун, да би се ту преселила издавачка кућа, да је велика манастирска библиотека, и да је то велика штета, те књиге које су драгоцене а пожар их је уништио. Срећом, нико није повређен и библиотека је углавном сачувана, даће Бог да се то брзо санира и врати што пре у пређашње стање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, АлександраВ рече

Па није адекватан са тог аспекта, да кажем хуманитарног, и да, ту се слажем. С друге стране, знамо да је манастир направљен као метох манастира Добрун, да би се ту преселила издавачка кућа, да је велика манастирска библиотека, и да је то велика штета, те књиге које су драгоцене а пожар их је уништио. Срећом, нико није повређен и библиотека је углавном сачувана, даће Бог да се то брзо санира и врати што пре у пређашње стање.

pa u ovakvim situacijama(pozara) treba naslov da bude bas sa humanitarnog aspekta, i da se apeluje i trazi pomoc, svako moze da se odrekne jedne kafe ili kutije cigara, 200din po 200, ko ima vise moze vise i da da, ko nema nek se pomoli, gde je srce mekano, nadje se i nacin i volja za bilo kakvu pomoc, u svakom slucaju hvala na paznji i laku noc.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...