Jump to content

Да ли бисте прешли 500 и више километара да уживо упознате некога кога сте упознали на форуму?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, Lady Godiva рече

Што каже Нифада, од сваке теме направисте Кану.. ко да немате клуб за таке ствари :D

pa oce ljudi da se upoznaju, pusti ih, ionako se cijeli forum vrti oko toga i oko malo svadje evolucionizam vs kreacionizam, nacionalizam vs liberalizam

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

И то што кажеш. Нека деце, нека се зезају.

nego ja imam zelju da tebe zenim, nisam spavao 8 dana, apetita nemam, imaam teleci pogled na poslu, necu bez tebe da zivim

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@kordun, pa ti si eplovac, i to sa nekoliko tisuca eura u instaliranim aplikacijama?! :O Ispod brade cuci jedan hipster?! :O

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Маријана91 рече

Септембар стоји, само младожењу да нађем. Шта имам форе ?

Отварај конкурс,дај услове :)

  • Оплаках :)) 1

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, kordun рече

sta si se stisnula, napisoa sam ti i pjesmu, evo

luda glava o glavi mi radi,

poljem bjeze tri pecena pileta,

ti koja srece nemas,

tebi bi dao i ono sto nemam...

Ово је једина песма коју ми је ико икада написао. Морам да је урамим. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...