Jump to content

Патријарашка Литургија поводом славе храма Светог Василија Острошког на Бежанијској Коси (ВИДЕО+ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј служио је 12. маја 2018. године, свету архијерејску Литургију у храму Светог Василија Острошког на Бежанијској коси.
Његовој Светости Патријарху саслуживали су изабрани Епископ ремезијански г. Стефан и протојереји-ставрофори Милутин Тимотијевић, Радич Радичевић, Бранко Зелен и Славко Божић као и протођакон Стеван Рапајић и Милош Ракетић. При крају сабрања Патријарх је предводио литију око цркве после које је преломио славски колач који је принео народни посланик г. Драгомир Карић са породицом.

 

 

dstl0437.jpg

 

dstl0450.jpg

 

dstl0473.jpg

 

dstl0477.jpg

 

dstl0510.jpg

 

dstl0533.jpg

 

dstl0538.jpg

 

dstl0561.jpg

 

dstl0585.jpg
 
 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...