Jump to content

(ВИДЕО) Вандалско обијање храма светог апостола Павла у Цветкама код Краљева

Оцени ову тему


Препоручена порука

Поводом вандалског обијања нашег храма светог апостола Павла у Цветкама, саопштење старешине цркве пројереја Ивана Терзића.

 


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иако такав/таква свакако нема страх од Бога, нити поштовања према људима, шта год да тај мисли:

Па зар се можеш ичему доброме надати у животу чинећи оваква дивљаштва, зар икако може бити на корист, побогу...

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, gavrosaurus рече

Иако такав/таква свакако нема страх од Бога, нити поштовања према људима, шта год да тај мисли:

Па зар се можеш ичему доброме надати у животу чинећи оваква дивљаштва, зар икако може бити на корист, побогу...

Glavno nisu oskrnavili crkvu! Mi ovdje imamo profesora filizofije nekakvog Milana Kohouta, 

anarhokomunističkog kretena, ne mogu ni napisati šta je sve radio, sramota me to i spomenuti!

https://milanmobius.blogspot.cz/2017/03/2015-my-atheistic-dna-is-caried-by-my.html?m=0

https://milanmobius.blogspot.cz/?m=0

https://tinyurl.com/y7tctxly

Sad ga ganjaju džihadiste svuda po Češkoj da ga nabiju na kolac i rasčereče ko jarca potom, pogledajte idiota šta je njima napravio!

https://www.youtube.com/watch?v=5FCcZbJ4JZQ

Sprdao im se sa šahadom, šehadetom na tom gore videu:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Šehadet

https://cs.wikipedia.org/wiki/Šaháda

Stari prelešćeni dědek, nije normalan, filozofija mu valjda udarila u glavu, poludio načisto, sišo s uma!

Kaže za sebe da je militantni ateista, sumnjam da bi tu i egzorcizmi šta pomogli.

Taj si je kupio hell trip, pekelní zájezd, direktna karta u jednom smjeru.

https://www.youtube.com/watch?v=ICF36xjK5HM

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...