Jump to content

Саопштење за јавност из канцеларије Епископа бачког

Оцени ову тему


Препоручена порука

Лепо се сећам кад нам је садашњи епископ тимочки Г. Иларион после сабора рекао да смо се џабе трзали због новинарских писања.Просто, на том сабору је владала братска атмосфера. 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, ana čarnojević рече

:smeh1:

da...u današnjem Blicu je bila baš inspirisana i poetična, pa je Vladiku nazvala Rišelje bački ...   :0212_rolleyes:

Има жена бујну машту 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...