Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

Добродошли, другари!

Ја Вас, псевдосанела, ништа не разумем...

Хвала, ако сам ја један од тих другара.

А ово друго мислим да није потпуно тачно, Ви мене само делимично не разумете... .smesko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ево, не разумем најпре да ли сте Ви ћералица, или ћератор? А "добродошли" се односи наравно и на Вас.

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

"Санела", ово је тема за оне који желе да се представе нашој заједници где ћемо се лепо дружити и разговарати али и размењивати мишљења о разним црквено- богословским и животним темама.

Ова тема НИЈЕ за оне који не желе да се представе, те зато даља дискусија на овој теми губи смисао. Имаш право да се и не представиш, нико се неће љутити...

А то да је "слична тема" о животињама ради сам форумски софтвер који препознаје сличне речи и нема везе са некакавим намерним поставкама и теоријама завере... надам се да је то јасно..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добар дан, помаже Бог, ја сам нови члан / нова чланица овог форума :)

301 Dobar dan,Bog ti pomogao mi smo stari članovi / članice ovog foruma i svi smo se u početku teško snalazili na forumu :tornado: ali ako smo još uvijek ovdje znači da je forum :cheesy2: samo polako ..... 0205_whistling .....inače smajolik78 bighugbighug nasznak

"Samo nas ljubav može spasiti!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pozdrav svima; ja sam Danka, imam 28 godina, nova sam u Pravoslavlju, tako da trenutno iščitavam Pravoslavlje za početnike .smesko.

Imam dosta pitanja, i mislim da bih ovde mogla naci kvalitetne odgovore. Svako dobro!

138999 Dobrodošla Danka :group111: algabacaju Sigurna sam da ćeš pronaći ono što te zanima..... t4431

  • Волим 1

"Samo nas ljubav može spasiti!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Врло интересантно, испод ове теме стоји натпис "Сличне теме", наведена је само једна слична овој у којој би требало да се претставимо публици:

ЖИВОТИЊЕ упознајмо их боље

Опрез ме наводи да задржим право на анонимност, узгред није ми име Санела... Бог вам дао среће и здравља и сачувао вас од могућег тумачења скраћенице ЖРУ ( жестоке речи увреда)... Just_Cuz_19

Nadam se da će "Sanela" nekad imati priliku da pročita onu priču o muvi i pčeli.mislim da bi joj bila od koristi Just_Cuz_19

"Samo nas ljubav može spasiti!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Pomaže Bog svima.

Tu sam na forumu od juče, i jako sam sretna.

Planiram jos dugo ostati, tu sam da sa vama podijelim lijepe i ruzne trenutke, da cujem žive riječi utjehe, ljubavi, nade i vjere.

A mislim da bi ljudi ovdje bas ponajvise trebalo biti takvi,i strpljivi i saosjecajni i Bogobojažljivi, nesebični i plemeniti. Ne volim svadje!!!

Dugo sam vec u Pravoslavlju, imam 30 i kusur( ma ko jos broji, osim mene, hahhaha), profesor, volim muziku( ja stari roker), knjizevnost, filmove, putovanja, volim i bebe i tako. Pisemo se.

P.S. Ime znate, a sad e mozete i vidjeti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ево да се и ја представим, иако сам се поодавно регистровао, активан сам тек однедавно. Зовем се Милан, имам 38 година и са женом и двоје деце живим у Земуну. Војно лице сам у пензији, авијатичар, апсолвент на Богословском факултету, волим све што воле млади .smesko.. За форум сам први пут чуо када сте освојили у својој класи оно интернет признање пре неку годину (од тада сте се претплатили на то признање). Углавном, овде сам препознао ствари на начин који ми одговара... И тако... Даће Бог да се дружимо...

Поздрав за све и од Бога вам здравље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...