Jump to content

Протонамесник Милорад Мировић: Радујте се! (АУДИО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

„Радујте се свагда у Господу, и опет велим: радујте се“, узвикује свети апостол Павле, па још додаје: „Не брините се ни за што“. Значи ли овај позив да се радујемо свагда у Господу да живимо опуштено, безбрижно и да стварно ни о чему бригу не водимо? Да ли је одсуство радости - одсуство Бога у нашим животима? Како да будемо радосни у свакодневном животу, како да ту радост одржавамо и да и своје ближње чинимо радоснима? На ова и многа друга питања слушалаца одговарао је протонамесник Милорад Мировић, уредник радија Беседе.

НА ЗВУЧНОМ ЗАПИСУ ОВЕ ПОУЧНЕ ЕМИСИЈЕ БЛАГОДАРИМО РАДИЈУ БЕСЕДА, ЕПАРХИЈЕ БАЧКЕ!

 


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...