Jump to content

"UPOZNAJTE MODERNU PORODICU" Svi su promenili pol: Tata je mama, mama je tata, ćerka je sin, a sin ćerka (FOTO)

Оцени ову тему


Војвода7

Препоручена порука

"UPOZNAJTE MODERNU PORODICU" Svi su promenili pol: Tata je mama, mama je tata, ćerka je sin, a sin ćerka (FOTO)

 

Suprug se rodio kao žena, supruga kao muškarac, čerka kao muško, a sin kao žensko. Danas su srećna četvoročlana transrodna porodica, koja živi u Kvin Kriku u Arizoni, a britanski "Dejli mejl" ih predstavlja kao "modernu porodicu".

 
Foto: News Capital / youtube

Svo četvoro tvrde da su rođeni u pogrešnom telu.

 

Danijel Harot ima 41 godinu i biološki je roditelj dvoje transrodne dece. Rođen je kao žena i većinu života proveo je kao dama. Venčao se sa muškarcem i rodio dvoje dece, ćerku Mejson i sina Džošuu. Ali, tvrdi kako se nikad nije osećao kao žena i da su mu oči otvorila njegova deca.

Naime, prošle godine je sin Džošua sa 12 godina odlučio da promeni pol. Tvrdi kako je već sa šest ili sedam godina znao da je transvestit. Taj put sledila je i njegova mlađa sestra Mejson, koja je odlučila da postane muškarac. Kada je njegov sin odlučio da postane devojčica, a ćerka dečak, i Danijel se upoznao sa pojmom "transrodni".

Muška odeća

Kako kaže, zahvaljujući njihovoj hrabrosti da se predstavljaju onako kako se osećaju, i on je odlučio da u javnost da izađe kao transrodna osoba.

- Kada sam video transvestite, shvatio sam da sam to ja i da je to moj život - ispričao je Harot za "Dejli mejl".

Foto: News Capital / youtube

Odmah je odsekao kosu i počeo da nosi mušku odeću, u kojoj se osećao mnogo sigurnije. Nekako u vreme kada je postao muško, Danijel je upoznao Širli Ostin, šesdesetjednogodišnju transrodnu ženu koja je volontirala u udruženju za podršku roditeljima mladih transosoba. Ona je pre bila udata, ali je u tom trenutku bila sama i mislila je da će tako i ostati, prenosi "Jutarnji".

Ali Džošua, Mejson i Harot postali su prijatelji s Ostin, a odnos Harota i Ostin počeo je da se razvija i danas svi žive zajedno.

- Konačno sam se oslobodila jer sam znala da sa njim mogu da budem ja i da on shvata ko sam - rekla je Ostin.

- Osećam se voljeno. Osećam ljubav prema tome ko sam, baš ovakav kakav jesam - rekao je Harot uz osmeh.

 

 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako nesto im je prihvatljivo, humano, cak plemenito, a onim nasim mukicama oduzese decu zbog potpuno nevinih slika na FB. Ostavili, i deci,  i roditeljima traume za ceo zivot. :starece:

Sto je govorio nas bivsi clan Meda : BOLES' ! confused1

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Muramasa рече

Pre neku godinu sam pokušavao da budem tolerantan i otvorenog uma, ali takve i vest kao ova su bile nešto što nikako nisam mogao da svarim kao normalno.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2043345/The-California-boy-11-undergoing-hormone-blocking-treatment.html

Kada sam prvi put ovakve pojave nazvao degeneracijom, proglašen sam nacistom, ali se ne kajem.

Dugo sam mislio da svako treba da živi svoj život i da ne dira druge, ali sada mislim da treba stati na put očiglednom zlostavljanju dece.

Polna disforija je nešto što treba da konstatuje lekar, a ne progresivni roditelji koji bi da budu "na pravoj strani istorije".

Eh da ti znas koliko su ljekari i roditelji upropastili djece koja su rodjena sa DSD. Roditelji jer ih je bilo sramota, a ljekari jer su mislili da rade pravu stvar. Opet jedini koji mogu donijeti ispravnu odluku su ljekari, zajedno sa roditeljima, ali samo koji slusaju geneticare i ostale biologe koji se bave tim problemom:

http://www.nature.com/news/the-spectrum-of-sex-development-eric-vilain-and-the-intersex-controversy-1.19873

Slicno je i sa transexual, s tim sto bih ja onemogucio roditelje da sami odlucuju o svojoj djeci jer vecinom niti su racionalni, niti imaju dovoljno znanja iz pedijatrije, psihologije I biologije. Takodje donja granica bi trebala biti nekih 16 godina, a posle 18-19 neka sami odlucuju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба разликовати с једне стране интерсекс стања, где се на рођењу или касније утврђују одлике оба пола и где је сад, хвала Богу, консензус лекара да се не дира ништа што физиолошки не смета док дете не порасте и не донесе евентуалну одлуку, и с друге стране транссексуалност, где физички здрава особа једног пола има дисфоричан осећај заробљености у телу те лекари могу допустити операцију промене пола.

Трансродност је шири појам и не мора укључивати ни хормоне ни операције, већ често просто изјаву. Знате мој став да имам проблем са давањем блокатора и хормона малолетницима и да бих где год је то могуће више волела да видим друштво где дечак може да носи хаљину а девојчица се шиша на кратко без да то неком смета, али рецимо да ништа у култури тренутно не иде у правцу који се мени свиђа.

У реду је имати различита мишљења о растућем тренду трансродности, посебно код деце, али није у реду ружним изразима вређати, посебно ту децу. 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Paradoksologija, како је могуће да дете од 8 година узима те блокаторе? Зар не постоји нека доња граница пре које лекари неће допустити да се дете подвргне хормоналној терапији? 

Знаш ли како је, и да ли је уопште, то регулисано код нас?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Paradoksologija рече

Треба разликовати с једне стране интерсекс стања, где се на рођењу или касније утврђују одлике оба пола и где је сад, хвала Богу, консензус лекара да се не дира ништа што физиолошки не смета док дете не порасте и не донесе евентуалну одлуку

Pa nije to bas tako jednostavno, jer se djeca kod kojih se ostavi i ne dira nista ozbiljno suocavaju sa traumama i stidom zbog toga. Sve to utice dosta negativno na njihovo mentalno zdravlje. Tako da kod nekih cekanje da sami odluce moze dovesti do fatalnih posledica. Nije dobro ni uklanjati jer pogresan potez moze da dovede do drugih negativnih odnosno fatalnih posledica. Otud moj link gore i Eric Vilain koji je jedan od najboljih geneticara u vezi intersex i jos je i pedijatar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Paradoksologija рече

и с друге стране транссексуалност, где физички здрава особа једног пола има дисфоричан осећај заробљености у телу те лекари могу допустити операцију промене пола

Postoje i uzroci za transexualnost:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Causes_of_transsexuality

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Paradoksologija рече

У реду је имати различита мишљења о растућем тренду трансродности, посебно код деце, али није у реду ружним изразима вређати, посебно ту децу. 

Decu smatram nevinim zrtvama, svojih roditelja, kao i socijalnih i zdravstvenih institucija. Ne osporavam pravo odraslima da odlucuju o svom telu, ali sam sigurna da deca uzrasta kao u ovom primeru (osim u slucajevima hermafroditizma , bioloski potvrdjenih poremecaja i sl.) nisu zrela za odluke ovog tipa.  Mozda su deca, jednostavno, zbunjena desavanjima u porodici. 

Nije retkost da klinci u tom uzrastu zele da kopiraju roditelje, da se poistovete sa njima. 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Paradoksologija рече

Знате мој став да имам проблем са давањем блокатора и хормона малолетницима и да бих где год је то могуће више волела да видим друштво где дечак може да носи хаљину а девојчица се шиша на кратко без да то неком смета, али рецимо да ништа у култури тренутно не иде у правцу који се мени свиђа.

Sa ovim se slazem:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jbt al' su ružni.

Baš me briga za političku korektnost-ugly is ugly.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Juanito рече

Авериџ Муриканс. :smeh1:

Call me shallow but they sure look like- trailer white trash inbreeded-average 0703_read.

Ako se nema para i volje za "ovo", bolje da se ne petljaju sa operacijama.

Gigi Gorgeous

bigstock-LOS-ANGELES-MAY-Gigi-Go-1306094

http://ethnicelebs.com/wp-content/uploads/2016/08/bigstock-LOS-ANGELES-MAY-Gigi-Go-130609484-Gigi-Gorgeous-400x514.jpg

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

654645.jpg

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Војвода7 рече

"UPOZNAJTE MODERNU PORODICU" Svi su promenili pol: Tata je mama, mama je tata, ćerka je sin, a sin ćerka (FOTO)

Daily mail | 21. 12. 2017 - 20:24h
 
 

Suprug se rodio kao žena, supruga kao muškarac, čerka kao muško, a sin kao žensko. Danas su srećna četvoročlana transrodna porodica, koja živi u Kvin Kriku u Arizoni, a britanski "Dejli mejl" ih predstavlja kao "modernu porodicu".

 
zlQktkpTURBXy81ZmQ1Y2FjM2YyYjkzYjBmY2JmNshare_v1_pintrest_gray_ico.pngshare_v1_facebook_gray_ico.png
Foto: News Capital / youtube
share_v1_pintrest_gray_ico.pngshare_v1_facebook_gray_ico.png

 

...

Kakva gadost, daleko bilo... brrrbrrrbrrr

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...