Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

Зајроне, брате, предлажем да се учланиш на ФБ групу Атеиста Србије и упознаш их са богатом чешком културом која је изгледа сва сачувана у тим клиповима.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 351
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, RYLAH рече

Зајроне, брате, предлажем да се учланиш на ФБ групу Атеиста Србије и упознаш их са богатом чешком културом која је изгледа сва сачувана у тим клиповима.

Probajmo da zamislimo reakciju Predraga "Oči pune tuge" Stojadinovića...

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, RYLAH рече

Зајроне, брате, предлажем да се учланиш на ФБ групу Атеиста Србије и упознаш их са богатом чешком културом која је изгледа сва сачувана у тим клиповима.

Da, to mogu. Znate li koliko je bilo medju Slovenima bezbožnika prije nego što su došli sv. Ciril i Metodije  863 na Veliku Moravu? Tamo i neki velikomoravski Božo Vreco tanči i skače u suknji po stolovima, bilo ih je takvih vec i onda u to doba! :)  

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zayron рече

 

Због твојих пост-ова са брдо линкова ми забаговао фон данас. Живи ли се теби, Зајо? :945729:

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Џуманџи рече

Због твојих пост-ова са брдо линкова ми забаговао фон данас. Живи ли се теби, Зајо? :945729:

Ok niko mi nije reko kako se tamo štancuju ti linkovi od videa, ja sve morao to radit ručno i svaki posebno na http://tinyurl.com/.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zayron рече

Ok niko mi nije reko kako se tamo štancuju ti linkovi od videa, ja sve morao to radit ručno i svaki posebno na http://tinyurl.com/.

Само изабереш опцију "Display as a link instead": Capture.thumb.JPG.836d1e176a12a2f052f806580c4a166b.JPG

 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Џуманџи рече

Само изабереш опцију "Display as a link instead": 

У колко паре да ћемо и даље да гледамо теме пуне клипова са младенцима? :))) 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Muramasa рече

Tvoj Šestodnev je propo pre Ihtusa, a nije mu bio ni blizu po uticaju. Izvor vode žive nije sastavio ni nekoliko meseci, a kada sam obišao vaš novi kreacionistički portal, izgleda kao da ima troje ljudi.

Sestodnev nije bio moj ni tada ni sada. Izvor vode zive opet nije moj projekat, a plus sam banovan na njihovoj fb grupi. Novi kreacionisticki portal nisam ni obisao. Moj maticni forum je Zive reci utehe pouke.org. Samo ne znam dal su me i koliko prihvatile zene na Ani i da li su i one sve moje?:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10/26/2017 at 7:17, RYLAH рече

Кога више брига за ту тужну скупину?

Можда ће кад једном то чудо и коначно цркне да се појави права организација атеиста, нормалних и паметних људи са којима може да се разговара. То нам треба, али ови су били кловнови од тренутка у ком су настали.

Част изузецима и квалитетним људима, али они који ту скупину воде нису ни вредни помена.

Eh sad, to je otprilike kao da neki ateista kaže da čeka da SPC konačno crkne i da se pojavi prava organizacija hrišćana, normalnih i pametnih ljudi sa kojima može da se razgovara... ;)

(naravno uzevši u obzir očigledne razlike između AS i SPC, ne bih da ih izjednačim da ne naljutim i jedne i druge ;)  )

Neće vam nikad odgovarati ni jedna ateistička organizacija, baš kao što ni ateističkim organizacijama neće nikad odgovarati ni jedna crkvena organizacija... ali nije to razlog da se ne razgovara...

Što se same teme tiče, ovo nije ni prvi ni poslednji "raskol" u AS... ovaj je čak manji od dosadašnjih... teško da zbog ovoga može AS da se raspadne...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Avocado рече

Neće vam nikad odgovarati ni jedna ateistička organizacija, baš kao što ni ateističkim organizacijama neće nikad odgovarati ni jedna crkvena organizacija... ali nije to razlog da se ne razgovara...

А о чему да се разговара са овим удружењем АС? О “логичким” грешкама? Вулгарном сцијентизму?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Muramasa рече

Niste vi normalni koliko ste dosadni, a ja neću da trolujem inertne mrcine, kad mogu da idem da ložim paljevine.

Ma ima bre jos ljudi za lozenje sta ti je?

Jesi vido ovu novu skupinu klovnova? Libertarijanci, konzervativci, altrajhovci, trampovci i ostale devijacije vec ionako devijantne ideje superiornosti belih ljudi i njihove civilizacija i kulture! To da vis kake su paljevine, njih da trolujes i da uziv... oh, wait...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Muramasa рече

Koliko ja znam, niko od tih nabrojanih nije pravio nerede kada je libtard Obama izabran.

U to vreme je jos uvek bilo sramota da budes nacista... sad vise nije.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...