Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 351
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 16 минута, Muramasa рече

To zahvali svojim leftard saborcima. Kad udatog pedera Davea Rubina ili Jevrejina Ezru Levanta ili Jevrejina Bena Shapira proglasite nacistima samo zato što su konzervativci ili bar ne dele sulude SJW stavove, ta optužba polako izgubi svoje značenje, pa kada se pojave pravi nacisti, više se niko ne uzbuđuje.

 

Nije tacno, evo Auror me veoma uzbudjuje...

 

Od ove trojice gore pobrojane ne znam ni jedan ko je... 

A i sto uopate pominjes pedere i jevreje? Auror bi zabranio pederima da se ljube na ulici a jevreji su genetski izrazito male fiicke snage i generalno im je metiljavost osobina... to, razume se, mislim za SVE jevreje, jer tako ukazuju objektivna opazanja.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Аурор рече

Nekad je bilo glupo i biti degenerik, pa je sada najnormalnija pojava 

E da, i to... nacisti i degenerici... to je potpuniji opis te klike.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Skandal!

Kakav kreten...

Sto skandal?

Ti imas svoje misljenje  i tvoje je pravo da ga silom sprovodis nad drugima... ne vidim sto bi to bilo problem? Meni je to savrseno logicno kod tvoje ekipe... ne znam sto se iznenadjujes kad se ni ja vise ne iznenadjujem :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Tako je, tačno ste to.

 

E da... i moj brat je jaci od tvog brata. (zna karate... aha!)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Skandal!

Kakav kreten...

 

A sad mi pade na pamet... sto zabrana? Zar nece trziste to da resi?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Muramasa рече

Zato što bi kod pravih nacista išli u gasnu komoru bar po dva osnova, ali to vas leftarde ni na koji način ne sprečava da ih nazivate nacistima i da se posle čudite zašto reč nacista više ništa ne znači.

Naisle su nove tendencije a vi niste  u toku jer ste ucaureni u svojoj konzervativnosti koja je inace protivprirodna  i kontraevolutivna za svako normalno ljudsko bice. Te nove tendencije glase - nacista ne znaci "onaj koji mrzi jevreje"... 

пре 13 минута, Muramasa рече

Ko brani pederima da se ljubi? Ako se zalažemo za minimalnu državu, onda sigurno ne bismo hteli da plaćamo pandure da idu okolo i nameću drugima naše standarde.

Eto vidis... ja ti i kazem  ko to prica i prstom pokazem na njega a ti opet meni postavljas pitanje iako on stoji u istom kutku prostorije s tobom. Jel se ti bojis aurora pa ne smes da mu postavis pitanje  ili si hteo ja da ga pitam u tvoje ime? msm, nikakav problem nije pitacu ga stvarno, ali odmah da ti kazem da on meni na to pitanje nece da odgovori smisleno... bacice neki kao mnogo cool naci fazon ili nalepice mim koji nema nikakve veze sa pitanjem i ponasace se kao da mi je odgovorio.

Moj savet ti je, da ga pitas sam... ti si mu topli brat po politicke linije i imas vece sanse za odgovor.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, cloudking рече

Sto skandal?

Ti imas svoje misljenje  i tvoje je pravo da ga silom sprovodis nad drugima... ne vidim sto bi to bilo problem? Meni je to savrseno logicno kod tvoje ekipe... ne znam sto se iznenadjujes kad se ni ja vise ne iznenadjujem :)

Ja imam mišljenja o raznim stvarima i ne želim da ih namećem drugima. Uopšte  nemam taj problem. Ne bih ni onu modernu umetnost zabranjivao, samo bih je ovako "dekonstruisao" i ukazao da je apsurdna, da je gotovo anti-umetnost.

Ovo je nešto drugo, stvar je čovekove prirode, nego što živimo u nenormalnim vremenima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Аурор рече

 

Neće.

Nema šanse!

 

A jel cemo da zabranimo i religiju?

Ili bolje pitanje, ko ce da odredjuje nivo degenerisanosti pojedinaca i institucija? Na osnovu cega cemo da pravimo kriterijume za zabranjivanje? Da li cemo imati neko administrativno telo? Ako da kako ce se finansirati? Mozda ce biti na dobrovoljnoj bazi bas kao i davanje socijalne pomoci? 

 

Ajde bre malo, ukljucite se... ne pravi se totalitarna drzava preko noci...

...pih... amateri...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Ja imam mišljenja o raznim stvarima i ne želim da ih namećem drugima.

Kako mislis da povezes ovo sto si napisao sa onim prethodnim da bi "zabranio pederima da se ljube na ulici"?

 

Da li postoji neki nacin da bez zelje da drugima nameces svoje vidjenje sveta- drugima zabranjujes da se ljube na ulici? Stvarno pitam, jer trenutno pojma nemam i mislim da lupas gluposti ali da ne prejudiciram...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

Ovo je nešto drugo, stvar je čovekove prirode, nego što živimo u nenormalnim vremenima.

Jel to jedina protovprirodna stvar koju bi zabranio?

Sta cemo sa busenjem usiju, pirsinzima i tetovazama? Da li bi nosenje naocara predstavljalo opasnost po novi svetski poredak? Mozda ce nam nauka dati dogovor  u vidu drveta  na kojem rastu naocare i mindjuse? TO bi svakako resilo tu moralnu dilemu...(dilemu za mene, vama je kolko vidim sve savrseno jasno ;) )

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Neće vam nikad odgovarati ni jedna ateistička organizacija, baš kao što ni ateističkim organizacijama neće nikad odgovarati ni jedna crkvena organizacija... ali nije to razlog da se ne razgovara...

Грешиш, али стварно. Ја волим да видим паметну и аргументовану критику стања у друштву (које на пример и ти овде често износиш) у смислу тога. Мени, а и сваком нормалчном вернику, би најмање одговарало да Црква стекне и део оне моћи која јој се приписује, јер то не би ваљало ни за друштво ни за Цркву ни за вернике. И иако се ти и ја често не сложимо по тим питањима, свакако да би било добро да имамо такву једну организацију.

Са друге стране, скупина која је остала у АС, макар они који могу да се чују, су обични тровачи, који су антиреклама за атеисте. Да не идем у детаље, али не верујем да се многи нормални атеисти слажу са онаквим бљувотинама и увредама какве тамо могу да се прочитају, са изливима који не показују нарочиту психичку стабилност, а посебно не са фиреровским начином вођења те странице (не само када су верници у питању).

И да не будем до краја недоречен, можеш и овде да видиш многе вернике који се грозе иступа појединих људи из Цркве, за које не бисмо желели да нас представљају. Зашто је проблем да се каже да има људи који се представљају као представници атеиста, али су вулгарни, простаци, не баш психички стабилни, често позивају и на злочине и затирање свих који не мисле као они, и да само штете нормалним атеистима?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...