Jump to content

Шта тренутно читате?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Нифада рече

Znači ovakav

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за mario vargas ljosa,foto

Ovog meseca bila sam na moru i često svraćala u jednu dobro snadbevenu knjižaru.Najčešće sam se zaustavljala kod Ljosinih knjiga,bilo ih je 5-6,i baš sam bila prijatno iznenadjena.

za jedno 39 godina....koliko sam mladji od njehga :D

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

za jedno 39 godina....koliko sam mladji od njehga :D

 

Sjajan pisac,a vidi se i taj šmekerski stav kod Ljose,to i ne mora da je stvar godina,nego izbor da budeš takav,kao što je stvar izbora i da čitaš Ljosu,a ne Vesnu Dedić i sl.Lepo je imati dobre uzore.:citac:

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Панарет е реци ми молим те своје мишљење о књизи Прелест...све сам нешто намеравала да је купим али нисам сигурна у квалитет...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, JESSY рече

@Панарет е реци ми молим те своје мишљење о књизи Прелест...све сам нешто намеравала да је купим али нисам сигурна у квалитет...

Веома читљива. Ја књиге читам дуго, а ову сам у цугу. Описује свакодневницу компликованог живота у Београду на начин који је у дослуху са духовним животом... Нећеш бацити новац ?

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Панарет рече

Нећеш бацити новац ?

e, hvala ti puno...:dobro:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Нифада рече

Upravo počela da čitam

67615948_10215082923291274_1264728557112786944_n.jpg

imam

čituckam

ali tek treba da pročtam npr "Jarcevu gozbu" ...voleo bih da neko prevede "Ko je ubio Palomina Molera" pa da mogu detaljnije da prodjem razgovore u Prinstonu

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко Батице, Јарчева гозба ти је 400 бакса сад у Лагуни на акцији. :D:D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко Дал ћу те зезам. Инфо из прве руке, сврати до Лагуне, брале, Драле, па је покупи. Да ти не шаљем из Лесковац, треба плаћам поштарину. :D:D:D

https://www.laguna.rs/n1686_knjiga_jarceva_festa_laguna.html

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20190801203426.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тренутно:

poljubac_miholjskog_leta-milko_stimac_v.

а чекам на:

knjiga-2591.jpg

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...