Jump to content

Чедомир Баста: Бог је Свет направио лепим местом и ко смо ми да га ружимо-"Доста више куку-леле"

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

Чедомир Баста, који се упокојио прошле године, у овом кратком снимку је на питања новинара Неше Павловића, покушао да објасни зашто људи у Србији нису срећни...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...