Jump to content

HAOS U SKOPLJU Demonstranti upali u parlament vičući: "Ovo je puč"

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 13 часа, Milan Nikolic рече

Сада ми је јасније у вези овога што се видело у Собрању:

C-cQw9sW0AEypZC.jpg.82bc7c2073614fab558f463de1ac7f01.jpg

C-cRLwzXcAEwOap.thumb.jpg.9eb72572fb0a7a56e5257ce6d22dd258.jpg

Иначе, ово је фејсбук профил овог лика: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012772354384&lst=1251285209%3A100012772354384%3A1493378736&sk=photos

Пун је слика Павелића, Туђмана, усташа, итд. Нисам ни сам више паметан, ту се изгледа не зна ко је ко.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljiv komentar jednog clana na vojnom forumu...

...

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Makedonija-novo-zariste-Balkana_125.html

"Nebitno da li volite ili mrzite Malagurskog, treba preneti njegov post od jutros:

Цитат

Citat:Kad god mi neko u Srbiji kaže: "Mi smo krivi što smo se opirali, trebalo je lepo da slušamo Amerikance i niko nas ne bi dirao, živeli bismo super!" samo odgovorim: "Makedonija." 
Od početka 1990-ih Makedonija sluša sve što im SAD diktiraju. Sve. Makedoncima je 2001. nametnut rat sa separatistima, a posle su teroriste morali ne samo da pomiluju, već da postave na važne državne funkcije. Talat Džaferi, koji se kao komandant terorističke ONA borio protiv makedonske vojske, imenovan je za ministra odbrane Makedonije! Zamislite Tačija ili Haradinaja na čelu istog ministarstva u Srbiji. Građani Makedonije su siromašni, ekonomija stagnira, mladi masovno odlaze. I posle skoro 3 decenije saginjanja glave pred Amerikancima, Makedonci su dobili sukobe na ulici, a sve ovo je tek početak - crno se piše Makedoniji. 
Ovo da pročitaju svi 'mudraci' u Srbiji koji misle da ćemo pokoravanjem američkoj imperiji obezbediti sebi opstanak i bolji život. SAD guraju svoje interese i boli ih uvo da li ćete se smeškati ili ljutiti. Ako se borite za sebe i svoje interese, možda nešto uspete i da odbranite. Ako se pokoravate, izgubićete sve. A i Srbija i Makedonija i druge ugrožene države u regionu su male. Zajedno smo jači. Tresite se vi ako vas brine da to zvuči kao neka Jugoslavija, ali ja vam kažem kako stoje stvari.

Ovo za novu Jugoslaviju se izrazito ne slazem, ali 'zajedno smo jaci' treba protumaciti vise kao zelju da Srbija, Makedonija, Bugarska i Grcka zajedno saradjuju u cilju sprecavanja tursko-albanske ekspanzije."

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па да, Македонија је прави пример ,,коперативне" земље, па опет ништа. Амери не гледају то тако, они имају дугорочне планове које су зацртали и које ће спроводити без обзира како се одређени народи и државе понашали. То сад, можда, схватају и Македонци, али питање је да није мало касно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Православни Србин рече

Па да, Македонија је прави пример ,,коперативне" земље, па опет ништа. Амери не гледају то тако, они имају дугорочне планове које су зацртали и које ће спроводити без обзира како се одређени народи и државе понашали. То сад, можда, схватају и Македонци, али питање је да није мало касно.

A koji su im planovi sa šiptarima osim da ih koriste za destabilizaciju i uništavanje svake moguće unije da bi na kraju verujem izvršili i krajnji genocid nad njima opšte ne vidim drugi plan. I to balkanskim ratom.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16:38 - МЕДИЈИ: ПРОПАО САСТАНАК КОД ИВАНОВА

Косовски медији су данас јавили да су Зоран Заев и албанске странке одбили да дођу на састанак код Ђорђа Иванова, председника Македоније.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Православни Србин рече

Иначе, ово је фејсбук профил овог лика: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012772354384&lst=1251285209%3A100012772354384%3A1493378736&sk=photos

Пун је слика Павелића, Туђмана, усташа, итд. Нисам ни сам више паметан, ту се изгледа не зна ко је ко.

Генерално у Македонији као да се не зна ко је ко.

Буквално сваки Македонац кога сам упознао уживо је ОК лик који Србе доживљава као братски народ и лепо говори о југословенским временима (не у смислу комунизма, него у смислу да смо сви живели заједно).

Исто тако, 99% Македонаца на које сам налетео онлајн су изразити србомрсци и усташофили. Као овај чији си лик поставио. Диче се сарадњом ВМРО са усташама и заједничким терористичким акцијама, попут атентата на Александра.

Па сад буди паметан ко је ко.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Šta li se sad sprema u Skoplju?

Gruevskom potvrđena dvogodišnja kazna zatvora. Parlament pred odlukom da se prihvati sporazum sa Grčkom, nasuprot neuspelom referendumu.

Moguće je da će narod da plane.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...