Jump to content

(ВИДЕО) Бошко Обрадовић претио и организовао скупове против Владике Хризостома?!

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Када једни о другима износе свакакве гадости, углавном говоре истину. Шатро-српске патриоте. Добро је што су склоњени из "Православља" и цркве.

А што се тиче овог интервјуа, ова Глишићева изјава је срамотна:

"Владика Хризостом тада води чак и једну малу КАМПАЊУ у црквеним круговима против нас" 

 

 

 

"Ембрион је од самог зачећа личност и целовито људско биће" - Свети Григорије Ниски

"Ембрион до четрдесетог дана не поседује потпун људски облик, али зато од тренутка зачећа поседује умну и разумну душу" - Свети Максим Исповедник

http://www.serbian-iconography.com/                       www.youtube.com/watch?v=sJRslkLQRyU

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 1 минут, Дејан-Марковић рече

"Владика Хризостом тада води чак и једну малу КАМПАЊУ у црквеним круговима против нас" 

Ма да... али то говори какве ми политичаре имамо а као црквени људи...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Дејан-Марковић рече

Добро је што су склоњени из "Православља" и цркве.

Слажем се. Мада је, прије свега лоше што су направили класичну странку од једног процрквеног (непотпуно оцрковљеног) омладинског покрета.

Но, то је њихово право. Ја се питам када ће Црква озбиљно да се позабави омладинском мисијом?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, R2D2 рече

1446198875_bosko%20obradovic01%20News1%2 

 

По речима Владана Глишића, у своје време, Бошко Обрадовић је организовао скупове, звао и претио покојном владики Хризостому! Оно што ја могу лично да кажем јесте да верујем Владану.

Зато ме и не чуди што је онај типос тзв. грешни Милоје, чувени подржатељ секташа Артемијеваца је у првим редовима на предизборним скуповима Бошка Обрадовића.

Довољан разлог да и не помислим да гласам за Двери.

 

 

Глишића упак лично познајем. Честит човек. Хришћанин.

Овом не верујем.

Зато сам подвукао поенту! :-) 

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η´ ΘΑΝΑΘΟΣ рече

Секташа Артемијеваца?????

 

А што, јесу ли се покајали и вратили под окриље СПЦ, нисам у току?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η´ ΘΑΝΑΘΟΣ рече

Секташа Артемијеваца?????

Да, тачније марковити, одавно нема Артемија а грешни Милоје је онај који их подржава. Лепо је човек написао.

  • Волим 1

,,Формалисти, завршићете у формалину!"
                                             Блажени Леон Нови Професионалац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η´ ΘΑΝΑΘΟΣ рече

Екуменизам?

 

Какав екуменизам? Мислиш можда на непослушност Сабору, Синоду, самовољно напуштање цркава и манастира и крађу имовине ЕРП? Подизање "катакомби" на територијама других Епархија, неканонско постављање нових епископа и припрема за Сабор у егзилу? 

Какве везе екуменизам има са свим тиме?

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какав екуменизам? Мислиш можда на непослушност Сабору, Синоду, самовољно напуштање цркава и манастира и крађу имовине ЕРП? Подизање "катакомби" на територијама других Епархија, неканонско постављање нових епископа и припрема за Сабор у егзилу? 
Какве везе екуменизам има са свим тиме?

Има и те како...
Не бих да полемишем на ту тему,ок.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е стварно које будалаштине, очекујете да поверујемо Глишићу пред саме изборе...еј пред саме изборе.

Имам имформацију, нећу рећи из које руке :ani_biggrin: да је Глиша  неке безбедности чоек....:)))

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, RYLAH рече

 

По истом принципу  исти видео али у супрутном смеру.....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...