Jump to content

Да ли је српска просвета дотакла дно?


Препоручена порука

pa prvo da ne ucimo o evoluciji, da ima vise prakticnog, a ne samo neka glupa teorija, skoro sam videla i da djaci uce neke lazi o Srebrnici itd... Nekada je postojao predmet domacinstvo toga vise nema. Kad ides u skolu stices utisak da su bitne samo ocene... Malo je prestro reci debilane, ima uvek dobrih nastavnika, ali na primer u nasem selu je skola katastrofa. Policija dolazi cesto. Nastavnici nista ne preduzimaju, cuvaju svoj posao. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уђи у просвету, па промени ствари!

Постоји предмет Домаћинство, не у свим школама, али постоји. Ниси обавештена.

Школе нису "дебилане".

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Ana Bjelan рече

pa prvo da ne ucimo o evoluciji, da ima vise prakticnog, a ne samo neka glupa teorija, skoro sam videla i da djaci uce neke lazi o Srebrnici itd... Nekada je postojao predmet domacinstvo toga vise nema. Kad ides u skolu stices utisak da su bitne samo ocene... Malo je prestro reci debilane, ima uvek dobrih nastavnika, ali na primer u nasem selu je skola katastrofa. Policija dolazi cesto. Nastavnici nista ne preduzimaju, cuvaju svoj posao. 

Da ne ucimo o teoriji evolucije? A o cemu da ucimo o Miroljubovom miki maus kreacionizmu? Jesi ti ikad procitala nesto iz evolucione biologije?

Skole nisu debilane, nego je ovaj koncept skolovanja prevazidjen, zastario. Ima dobrih profesora kod nas( ne znam ali mislim da su Anika i Drasko dobri nastavnici). Medjutim ne mogu pojedinci promijeniti mnogo toga u korumpiranoj drzavi i sistemu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Ronald рече

Da ne ucimo o teoriji evolucije? A o cemu da ucimo o Miroljubovom miki maus kreacionizmu? Jesi ti ikad procitala nesto iz evolucione biologije?

Skole nisu debilane, nego je ovaj koncept skolovanja prevazidjen, zastario. Ima dobrih profesora kod nas( ne znam ali mislim da su Anika i Drasko dobri nastavnici). Medjutim ne mogu pojedinci promijeniti mnogo toga u korumpiranoj drzavi i sistemu.

pa i Bane je sigurno super nastavnik, pa ne mogu to i ja kazem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ana Bjelan рече

pa i Bane je sigurno super nastavnik, pa ne mogu to i ja kazem

Ok, a zasto ne evolucija ako nisi citala o tome nista kao ni o sizofreniji?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ana Bjelan рече

prvo promeni sliku, ta ti je riba mnogo ljuta :)

Nije ona "riba", vec djevojka( Sara Sampaio), da li bi ti voljela da tebe neko zove "ribom"?:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Guest SlugaBozji рече

Skole jesu debilane jer tamo uce decu nemoralu i kurvarluku i uce ih teoriji evolucije da negiraju Biblijske istine.

Hajde ne troluj, ne smaraj i ne lupetaj!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Molim nekog od administratora da reaguje na pisanje Gosta koji misli da je sluga Božiji

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...