Jump to content

Прекидање трибине, батинање и Веселин Шљиванчанин

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

1 hour ago, Volim_Sina_Bozjeg рече

I da li je takvo delo koje je osudjeno na strogom sudu od 5 god. trajanja osnov da takav sada vec slobodan covek sme ili ne sme govoriti na tribini.

Sme da govori, nije sporno, ali mislim...

Ako ga dovedes na tribinu i ako si vladajuca partija, sta to znaci onda? Jel on sad neka znacajna, uzorna figura u drustvu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Muramasa рече

Ja lično smatram da naprednjaci treba da budu javno obeleženi, da nikada više ne dođu na javnu funkciju kad padne ova nakaradna vlast i da ih više niko ne primi kad pokušaju da prelete.

Naprednjaci, nazadnjaci, to je sve nebitno. Imas sistem koji menja maske, nazive i igrace i koji se nece odreci moci, uticaja i love. Niko nije zeleo da se odrekne iskustva nacistickih naucnika i lekara posle WWII, kao sto se nece odreci naprednjaka i preletaca. Ili mislis da treba da se odreknu naprednjaka kao sto su se naprednjaci odrekli radikala, Ivica Dacic Slobodana Milosevica ili  Svetlana Zeljka?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja bi licno ovim protestantima cupao noge, to su moje zelje i moje misli, nisam tolerantan prema neistomisljenicima kada su meni krupne politicke stvari u pitanju, spreman sam i da poginem kad god!  drzim da mi je zbog slicnih idiota propalo pola zivota i unesreceni moji najblizi, ja gliste od ljudi ne postujem nit imam tolerancije za njih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Muramasa рече

Razlika je u tome što su nacosi imali vrhunske stručnjake - Vernera von Brauna koji je pravio V2 projektile i rokao Britance

Zar se ovo nije ispostavilo kao promasaj? Mislim kasnije ce se na osnovu te tehnoligije razviti americki svemirski program i covek otici na Mesec, ali tada - 1944 i 45 godine, nista bitno nisu uspeli da urade sa tim raketnim oruzjem? A mislilo se da ce to da preokrene rat u njihovu korist...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, RYLAH рече

него су свесно отишли тамо да направе инцидент и да, по могућности, спрече уопште одржавање те трибине.

Независно од теме, наравно да некада треба спречити одржавање неких накарадних трибина, без обзира на слободу говора или на законско право одржавања истих. И у закону има рупа,  и држава може увек  рећи њет, само ако  хоће, односно ако тренутна политичка клима, илити ветрови са стране  то дозвољавају.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Muramasa рече

Razlika je u tome što su nacosi imali vrhunske stručnjake - Vernera von Brauna koji je pravio V2 projektile i rokao Britance, ekipu koja je projektovala Tigra, ME 262, Gustava i još mnogo drugih korisnih stvari.

Naprednjaci su bezvredni i beskorisni. Šta raditi sa Blagojem Spaskovskim ili Zoranom Babićem?

Donekle stoji to sto kazes, ali meni (i tebi) su bezvredni i beskorisni jer nisam deo te igre. Beskorisni su mi i stetni i odredi navijaca, ali ni njih se nece odreci jer imaju svoju ulogu. Promenice im se vodje navijackih grupa, ali nece se truditi da aktivno ugase grupe. Zato sto im trebaju neformalni fau projektili i bolidi raznih profila. Trabaju im novine, trebaju im zabavljaci, i dvorske budale i treba im cela ta nakazna infrastruktura.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Рапсоди рече

наравно да некада треба спречити одржавање неких накарадних трибина

 

пре 3 минута, Muramasa рече

Onda verujem da nemaš ništa protiv Akakijevaca kad vam upadnu na liturgiju i krenu da prave haos.

Није ти добра вера :ani_biggrin: читај горе написано....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Muramasa рече

Ako misliš da gaziš nečiju slobodu govora, zašto bi onda iko morao da poštuje tvoju?

Зато што ја нисам демократа, присилно живим у  уређењу које ето називамо демократијом.

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Muramasa рече

A ja sam nacista i prisilno živim u sistemu u kom ne smem da nosim lepu, crnu Hugo Boss uniformu i da Lugerom odstreljujem one koji me popreko pogledaju.

Е шта да ти кажем, бори се за своје идеале...:)))

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A el bi mogla recimo da se održi neka nacional-socijalstička trbina u Srbiji kad se već priča o slobodi govora?I zašto je komunizam zabranjen po amerikama a puna su im usta slobode i demokratije?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Kratos рече

I zašto je komunizam zabranjen po amerikama a puna su im usta slobode i demokratije?

Za to uopste ne treba sa bude mesta u civilizovanom drustvu.

Da je srece da se zabrani svuda, i ovde... Komunizam je gori od nacional-socijalizma.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Za to uopste ne treba sa bude mesta u civilizovanom drustvu.

Da je srece da se zabrani svuda, i ovde... Komunizam je gori od nacional-socijalizma.

Ne volim ni ja komunizam al zašto zabranjivati?O kojoj slobodi mišljenja se onda priča?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...