Volim_Sina_Bozjeg Написано Новембар 20, 2017 Пријави Подели Написано Новембар 20, 2017 Управо сада, Istok17 рече Upravu ste. Ma to sam vise pitao zbog naseg postovanja svetitelja i molitvenog obracanja njima. Zanimalo me je li to isparvna praksa (a ja smatram da jeste), tako da sam samo htio necije misljenje povodom toga. Brate svetitelji nisu nikakve polovične duše žive pred Bogom, nego živi vaskrsli u duhovnim telima i obraćaš im se sa punim pravom za pomoć ili posredništvo pred Bogom kao pred svetiteljima Božjim večno živim ljudima u Carstvu Božjem. Dakle mogu da ti dodirnu i nos ako im to zatražiš. Istok17 је реаговао/ла на ово 1 Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
grigorije22 Написано Јул 22, 2019 Пријави Подели Написано Јул 22, 2019 Besmrtna i ljudi su apsolutno svesni. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука