Jump to content

Расправе о бесмртности душе и о свесности душе након смрти


Препоручена порука

Управо сада, Istok17 рече

Upravu ste. Ma to sam vise pitao zbog naseg postovanja svetitelja i molitvenog obracanja njima. Zanimalo me je li to isparvna praksa (a ja smatram da jeste), tako da sam samo htio necije misljenje povodom toga.

Brate svetitelji nisu nikakve polovične duše žive pred Bogom, nego živi vaskrsli u duhovnim telima i obraćaš im se sa punim pravom za pomoć ili posredništvo pred Bogom kao pred svetiteljima Božjim večno živim ljudima u Carstvu Božjem.

Dakle mogu da ti dodirnu i nos ako im to zatražiš.

  • Волим 1

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
  • Одговори 2.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

×
×
  • Креирај ново...