Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 17 минута, Juanito рече

Нешто ми говори да су извори тих слика забрањени експлицитно правилником форума. Зато их и не качи. :ani_biggrin:

Pa dobro, to ne znam, ali kontam da mora da se postuje pravilnik, pa i onda* kad citiras nekoga sa kim ne zelis da razgovaras. 

Измењено од Џуманџи
*

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Kakve ima veze odakle su?

Ni ne sećam se, negde sa fejsa...

Има везе јер може да нас тужи влада Кекистана за кршење ауторских права. У будуће стављај линкове. Кад већ нема везе, неће ти бити проблем. А и боље је него да оптерећујеш сервер качењем слика директно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да видимо шта Snopes каже за целу ту причу: http://www.snopes.com/rumors/pershing.asp

Цитат

FALSE

 

Ко би реко....  :ani_biggrin:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

Ni ne sećam se, negde sa fejsa...

"Hitler- mitovi i zablude"?

"Leti, leti- luftvafe"?

"Svi mi koji nosimo kaki"?

"100k lajkova za golog Gebelsa"?

"Gering zbori"?

"Rudna blaga Kekistana"?

 

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Kom pekmezu bre, o čemu pričate, pitali ste odakle to Trampu, ja sam vam dao...

Koliko je tačno ne znam i ne zanima me, nisam njegov PR ovde.

 

aaa sad nas odjednom ne zanimaaa....

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Kom pekmezu bre, o čemu pričate, pitali ste odakle to Trampu, ja sam vam dao...

Koliko je tačno ne znam i ne zanima me, nisam njegov PR ovde.

Ko je pitao "...odakle to Trampu"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Juanito рече

Има везе јер може да нас тужи влада Кекистана за кршење ауторских права. У будуће стављај линкове. Кад већ нема везе, неће ти бити проблем. А и боље је него да оптерећујеш сервер качењем слика директно. 

Mimovi cirkulišu, neće tužiti niko sigurno, a kada sam na fejsu preko telefona, ne mogu da okačim link.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Mimovi cirkulišu, neće tužiti niko sigurno, a kada sam na fejsu preko telefona, ne mogu da okačim link.

Научи или питај неког како се ради. А ако и даље не знаш, постави директан линк ка слици на фејсу. Нека мимови циркулишу, а ти нам лепо постави линк на коме си га ти нашао у том циклусу. 

Не мораш код оне традиционалне уметности која има потпис (типа @WrathOfGnon). Код тих је јасно одакле су. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Научи или питај неког како се ради. А ако и даље не знаш, постави директан линк ка слици на фејсу. Нека мимови циркулишу, а ти нам лепо постави линк на коме си га ти нашао у том циклусу. 

Не мораш код оне традиционалне уметности која има потпис (типа @WrathOfGnon). Код тих је јасно одакле су. 

Ne postoji ta opcija na aplikaciji. Mogu da okačim link ka tom postu jedino (što će da bude mala komplikacija)...

Ne kapiram zašto bi to odakle je "inkriminisalo" sliku na neki način, ako ona sama ne krši nikakav propis, ali dobro.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...