Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Фора је што Бојскаутс имају пуно "глава", тј. старешина. Сасвим је извесно да су многи од њих Трампови симпатизери.

Kao sto je izvesno da bi taj sto ga je hvalio to potvrdio i javno.

Gledam net, vidim samo jednog head-a?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 18 минута, Grizzly Adams рече

Закључак медија - Трамп лаже!

Браво... Логика за 10.

Napašće ga za bilo šta i šta god može da se podvali - uradiće (ne pričam za ovo konkretno, ovakvih je slučajeva mnogo)...

Stvarno nikad nisam video da se ovako odnose prema nekom čoveku, i mediji i ovako ljudi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам превидела, него самна фону и покушавам да пронађем све (по мом мишљењу релевантне) линкове да би могли да наставимо дискусију и не могу да испратим.

http://scoutingwire.org/chief-perspective-presidential-visit/

http://thehill.com/homenews/administration/345013-white-house-trump-did-not-lie-about-phone-call-from-boy-scouts?amp

 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Kao sto je izvesno da bi taj sto ga je hvalio to potvrdio i javno.

Управо. Чак и да га јесте звао човек, или му пак, како је касније "појашњено", рекао то уживо - зашто није могао да се захвали и препусти човеку да то сам каже некоме у интервјуу/објави (што је логично)?

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, cloudking рече

Kao sto je izvesno da bi taj sto ga je hvalio to potvrdio i javno.

Gledam net, vidim samo jednog head-a?

Један је на врху, али сваки огранак има свог "старешину". Као војска.

А сад да тај "потврђује" јавно, то је невиђено подилажење и понижавање које нико не заслужује. Ако тврдиш да неко лаже, онда је на теби да докажеш. Прогресивци очекују да им се сви увлаче у д... непрестано. Нико ко држи до себе и свог достојанства неће да им испуњава музичке жеље како им се ћефне. Не знам уопште шта они замишљају... Размажена деца.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Шта год да су викали и које год симболе да су приказивали (који се мени наравно гаде) - они нису никога физички нападали.

Кад кажем "миран протест" то не значи нешто фино и лепо, него без физичког насиља.

Знаш и сам да је слобода говора у САД апсолутна чак и за највеће будале. Они имају право да изађу, носе и вичу шта год им падне на памет.

Они имају право да шетају, а нормални људи имају дужност да их назову правим именом, а не да говоре како су у питању "мирни шетачи" што је у овом случају ирелевантно. 

И ма колико ви покушавали да изједначите, мени занесени члан скоја не може бити У ПРОСЕКУ исти као војник Макса Лубурића. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Juanito рече

Они имају право да шетају, а нормални људи имају дужност да их назову правим именом, а не да говоре како су у питању "мирни шетачи" што је у овом случају ирелевантно.

Па није ирелеватно. Веома је битно да ли има немира и насиља или нема. Јер таквим екстремистима, којих увек и свуда има, одговара управо насиље. За слободно друштво је управо најважније да их онемогући у томе и натера да "мирно протестују". Онда њихове идеје постају ирелевантне.

А нико се овде не либи да их назове правим именом - дебили, стока, идиоти итд. Идеолошки, ја их осуђујем пуно више, дубље и озбиљније од већине овде.

пре 7 минута, Juanito рече

И ма колико ви покушавали да изједначите, мени занесени члан скоја не може бити У ПРОСЕКУ исти као војник Макса Лубурића. 

Па није ти коректно поређење. Поредиш просечног ћату из једне идеологије са ектремистом из друге.

Совјетски војници који су "радили" у сибирским гулазима нису ништа бољи од војника Макса Лубурића.

Неки ћата из НДХ није ништа гори од ћате из СКЈ.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

И ма колико ви покушавали да изједначите, мени занесени члан скоја не може бити У ПРОСЕКУ исти као војник Макса Лубурића. 

Зашто?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Grizzly Adams рече

А сад да тај "потврђује" јавно, то је невиђено подилажење и понижавање које нико не заслужује. 

Па нема шта да буквално и накнадно потврђује, да је хтео - сâм би то изјавио. :D

И не ради се о томе шта неко са стране сматра да он треба да уради, него о чистој логици: особа која заиста мисли да (било који) Трампов говор може да буде најбољи икада свакако нема развијен критички апарат и нагиње идеализовању вође (инфантилни ментални склоп), стога би било за очекивати да га у срце погоди оно што зли медији пишу и да јасно каже оно што мисли о оратору.

С друге стране, ако је он то и рекао Трампу - зашто је овај био толико блесав да му поверује? Није ли требао да је навикао* на улизивање до сада?

Измењено од Џуманџи
*

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Џуманџи рече

Па нема шта да буквално и накнадно потврђује, да је хтео - сâм би то изјавио. :D

И не ради се о томе шта неко са стране сматра да он треба да уради, него о чистој логици: особа која заиста мисли да (било који) Трампов говор може да буде најбољи икада свакако нема развијен критички апарат и нагиње идеализовању вође (инфантилни ментални склоп), стога би било за очекивати да га у срце погоди оно што зли медији пишу и да јасно каже оно што мисли о оратору.

С друге стране, ако је он то и рекао Трампу - зашто је овај био толико блесав да му поверује? Није ли требао да је навикао* на улизивање до сада?

ОК, то је сад нека споредна расправа...

Поента јесте - уопште није доказано да је слагао. Позвали су некога из Бој скаутс и тај је рекао у суштини - "немам појма".

Према томе, одговор на твоје питање који чекаш од јутрос је - уопште није доказано да је Трамп слагао.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Grizzly Adams рече

Неки ћата из НДХ није ништа гори од ћате из СКЈ.

Au mile....

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Џуманџи рече

Слажем се, много тога није доказано на овоме свету. :)

Моја поента је да треба бити опрезан и све критички прихватати. Политичари лажу, медији лажу, сви лажу. Ту су најнезгодније "беле лажи" где кажеш нешто формално "тачно", а намерно оставиш људима да извуку погрешан закључак.

Посебно је лако да се наседне ако ти је неко симпатичан или антипатичан.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Grizzly Adams рече

Политичари лажу

Osim Trampa... kod njega je suprotno, on toliko govori istinu da je prosto neverovatno sta mu sve ljudi namerno nakacinju kao lazi...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Osim Trampa... kod njega je suprotno, on toliko govori istinu da je prosto neverovatno sta mu sve ljudi namerno nakacinju kao lazi...

Не, него га треба ухватити у правој и озбиљној лажи.

Ово што медији и остали раде са баналним и безвезним стварима им само одузима могућност да га напенале када буде нешто озбиљно и велико. Јер губе кредибилитет.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...