Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 19 часа, RYLAH рече

Версај је била можда једина ствар око које су се слагали, а око свега осталог су се тукли. (И буквално се тукли, јер су и комунисти и нацисти су имали своје одреде батинаша и били су се једни са другима по улицама).

Tukli su se ko će da uvede svoju diktaturu. Bili su rivali.

Ovako oko stvari su se slagali prilično. 

Charles V used to say: "I and my cousin, the King of France, are in perfect agreement; we are fighting each other because we both aim at the same end: Milan."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 40 минута, Аурор рече

Tukli su se ko će da uvede svoju diktaturu. Bili su rivali.

Ovako oko stvari su se slagali prilično. 

Причали смо о другим стварима, око онога што је Мизес написао и погрешио.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Занимљив поглед на то какву геополитичку промјену представља Трамп:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Аурор рече

Pričamo o istoj stvari, nije pogrešio ništa...

Погрешио је да би дошло до другог св. рата да су комунисти победили у Немачкој, трагично је погрешио кад је написао да су немачки комунисти били за проширење Немачке, или да уопште комуниста може да буде националиста.

По трећи пут: дао сам општу симулацију да бих објаснио зашто. Ти се по ко зна који пут понашаш као да ништа није написано и настављаш да постујеш нешто што је оповргнуто, што је веома непоштен начин разговора.

Ако мислиш да није оповргнуто, што је такође легитиман став, онда се осврни на детаљан одговор теби, око ког сам се потрудио. Или крени да дискутујеш ко озбиљан човек ако стојиш иза онога што пишеш ставом и знањем, или да се захебавамо и подбадамо неким вулгарним доскочицама или мимовима.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, Branka62 рече

President Trump retweeted, then quickly deleted, a cartoon of a train hitting a CNN reporter, leaving some to wonder if the posting was real.

http://www.snopes.com/trump-retweet-cartoon-train-hitting-cnn-reporter/?utm_source=facebook&utm_medium=social

Није да га браним, али је врло могуће да није размишљао на које се све начине то може протумачити, или једноставно није размишљао уопште. Озбиљно. 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Џуманџи рече

Није да га браним, али је врло могуће да није размишљао на које се све начине то може протумачити, или једноставно није размишљао уопште. Озбиљно. 

И ја мислим да није размишљао. Само, то ме и брине  - неко на таквом месту прво дела па онда размишља.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Branka62 рече

И ја мислим да није размишљао. Само, то ме и брине  - неко на таквом месту прво дела па онда размишља.

Да, али он је одувек такав, колико сам сконтала гледајући неке раније снимке. Мислим, ништа ново. А људи су гласали тако како су гласали и такав им је систем, шта да се ради...

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па не видим нита спорно... Карикатура илуструје како је "Трамп трејн" растурио медије, у овом случају конкретно CNN. Нема ништа "погрешно да се разуме". Погрешно мож да разуме само ко је глуп.

Он је човек директан и то му је супер.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

President Trump retweeted a cartoon depiction of a train running over a CNN reporter.

Колико је само ово покварено и љигаво...

Сваком са два грама мозга јасно је да карикатура не илуструје воз који гази неког конкретног репортера или уопште особу, већ се односи на медиј.

А ово је већ чисто зло:

Цитат

Trump’s retweet came just three days after Heather Heyer was killed when a white supremacist plowed a car into a group of protesters at a rally in Charlottesville, Virginia.

...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Grizzly Adams рече

Па не видим нита спорно... Карикатура илуструје како је "Трамп трејн" растурио медије, у овом случају конкретно CNN. Нема ништа "погрешно да се разуме". Погрешно мож да разуме само ко је глуп.

Он је човек директан и то му је супер.

 

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Колико је само ово покварено и љигаво...

Сваком са два грама мозга јасно је да карикатура не илуструје воз који гази неког конкретног репортера или уопште особу, већ се односи на медиј.

А ово је већ чисто зло:

...

ОК, али зашто је онда обрисао твит? Оно, мало неозбиљно делује да се председник државе тако понаша.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

ОК, али зашто је онда обрисао твит? Оно, мало неозбиљно делује да се председник државе тако понаша.

Па вероватно су "саветници" око њега кренули да паничаре и к.....

Није требало да брише.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...