Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, mirko1929 рече

Нико од мушких не би имао потребе да размишља дуже од пола секунде када би им поставио еквивалентан тест.

Mislim da je problem u tome što ne shvataš da je upravo to jedna od možda retkih realno postojećih razlika između muške i ženske seksualnosti. Žene su daleko sklonije tome da između dva njima neprivlačna muškarca ne izaberu nijednog i daleko radije budu same. Eventualno bi u tom scenariju poslednja dva muškarca pokušale da nađu neku banku sperme koja je preživela kataklizmu koja je ubila sve ostale muškarce, čisto da se produži ljudska vrsta...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 часа, mirko1929 рече

Не опањкавам. То су чињенице. Само размисли, који мушкарац привлачнији женама. Неки сасушени сиротан који увек окреће други образ и пушта да га сви газе, или неки имућан напуцани који ти разбије лобању ако га попреко погледаш.

A odgovor na ovo pitanje je takođe nijedan. Normalna žena će želeti da bude sa normalnim čovekom koji ima normalne granice i integritet, koji nema potrebu ni da gazi ni da bude gažen nego ume da funkcioniše sa drugim ljudskim bićima bez kompleksa i agresije.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, sanja84 рече

@mirko1929 a odakle vam ideja da uopšte birate partnera na osnovu dve fotografije. Ko to još radi? 

Нико. Питање је било, ако се сећаш, ко ти делује оку милије. Ево нпр. мушког теста.

b.jpg.8d8c6eae9307308404feddc6d5c4b27a.jpga.jpg.373649311ff3c450e253b3fd96761c10.jpg

 

 

пре 6 минута, Paradoksologija рече

Mislim da je problem u tome što ne shvataš da je upravo to jedna od možda retkih realno postojećih razlika između muške i ženske seksualnosti. Žene su daleko sklonije tome da između dva njima neprivlačna muškarca ne izaberu nijednog i daleko radije budu same. Eventualno bi u tom scenariju poslednja dva muškarca pokušale da nađu neku banku sperme koja je preživela kataklizmu koja je ubila sve ostale muškarce, čisto da se produži ljudska vrsta...

Чини ми се да су мушкарци само отворенији гледе тога шта их узбуђује...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, mirko1929 рече

Нико. Питање је било, ако се сећаш, ко ти делује оку милије. Ево нпр. мушког теста.

b.jpg.8d8c6eae9307308404feddc6d5c4b27a.jpga.jpg.373649311ff3c450e253b3fd96761c10.jpg

 

 

 

Где је извуче, јел ти ово нека роџака? :D 

Мада, прва делује као да је читала Св. Нила Сорског. 

Дилема брат.ne_shvata

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, mirko1929 рече

Чини ми се да су мушкарци само отворенији гледе тога шта их узбуђује...

Mi kad smo otvorene vi nam ne verujete i mislite da nas zaista uzbuđuju psihopate (tvoj opis drugog lika) i likovi koji izgledaju kao da su izašli iz horora (tvoja slika drugog lika)...

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Paradoksologija рече

Mi kad smo otvorene vi nam ne verujete i mislite da nas zaista uzbuđuju psihopate (tvoj opis drugog lika) i likovi koji izgledaju kao da su izašli iz horora (tvoja slika drugog lika)...

Оно што кажу браћа амери actions speak louder than words...

 

пре 21 минута, Милошшш рече

Где је извуче, јел ти ово нека роџака? :D 

Мада, прва делује као да је читала Св. Нила Сорског. 

Дилема брат.ne_shvata

Не, и то су ликуше с Гугла.

Мртва трка, а? :ani_biggrin:

 

пре 21 минута, sanja84 рече

Ali to je tako površno... 

Јесте. Цар Давид (за кога Писмо каже да је био човек по срцу Божијем) је имао цео харем, па је (с)макнуо Урију да би му отео жену... Зато и ваља бити пажљив с тим стварима.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, mirko1929 рече

Мртва трка, а? :ani_biggrin:

 

Шта ћеш.. 

Мада, стварно постоји могућност другачијег избора, када си у духу скроз, па онда и не бираш него се само дешава. Али то је реткоооо.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sanja84 рече

@mirko1929 a odakle vam ideja da uopšte birate partnera na osnovu dve fotografije. Ko to još radi? 

Moglo bi mooožda da prođe da je izbor npr. ovakav:

dreamy-young-feminine-gay-with-closed-ey

41549276-0-image-a-16_1617979958227.jpg

 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, sanja84 рече

@Smaragdni kamičak ja bih već mogla da ih gledam kao decu, a ne kao muškarce. 12:smeha:

 

 

Postaraj ih malo u FaceApp-u. :smeh1:

  • Хахаха 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Paradoksologija рече

Mislim da je problem u tome što ne shvataš da je upravo to jedna od možda retkih realno postojećih razlika između muške i ženske seksualnosti. Žene su daleko sklonije tome da između dva njima neprivlačna muškarca ne izaberu nijednog i daleko radije budu same. Eventualno bi u tom scenariju poslednja dva muškarca pokušale da nađu neku banku sperme koja je preživela kataklizmu koja je ubila sve ostale muškarce, čisto da se produži ljudska vrsta...

 

пре 2 часа, Paradoksologija рече

A odgovor na ovo pitanje je takođe nijedan. Normalna žena će želeti da bude sa normalnim čovekom koji ima normalne granice i integritet, koji nema potrebu ni da gazi ni da bude gažen nego ume da funkcioniše sa drugim ljudskim bićima bez kompleksa i agresije.

 

Пре сат времена, Paradoksologija рече

Mi kad smo otvorene vi nam ne verujete i mislite da nas zaista uzbuđuju psihopate (tvoj opis drugog lika) i likovi koji izgledaju kao da su izašli iz horora (tvoja slika drugog lika)...

 

Svaka ti je zlatna. :dobro::sunce:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, mirko1929 рече

Оно што кажу браћа амери actions speak louder than words...

 

 

Upravo. Više od pola svog života sam sa divnim, normalnim likom, koji nije ni paćenik ni agresivac nego osoba sa integritetom, pouzdan i stabilan čovek, nežan otac. I sve zgodniji i lepši što vreme više odmiče. :stadaradim:

I većina mojih drugarica su birale pre svega normalne, psihički zdrave ljude, sa kojima su mogle da uspostave odnos međusobnog poverenja, poštovanja i podrške. Ispoljavanje bilo kakve aksplozivne agresije je red flag, što kažu braža Ameri, ali je i puštanje da drugi gaze po tebi odraz problema u ličnosti. A zaista zreli, solidni, nežno-snažni i snažno-nežni muškarci - postoje. Kao i žene. Nema potrebe za scenarijima "šta ako moraš da biraš između tridesetogodišnjaka koji pita mamu da li sme da izađe s tobom ako obeća da će se vratiti do 21.15 i masovnog ubice?" 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Smaragdni kamičak рече

Moglo bi mooožda da prođe da je izbor npr. ovakav:

dreamy-young-feminine-gay-with-closed-ey

41549276-0-image-a-16_1617979958227.jpg

 

Najlepše slike mog muža su sa decom, i to ne samo našom. Ume da umiri i tuđu. Moja sestra čim dođe njemu uvali bebu, i namah zavlada mir. Ima to neko toplo, smirujuće, tinjajuće prisustvo, stvarno mi je teško da zamislim da išta može biti privlačnije od toga.  

Mada ni ovaj prvi ti nije nesimpatičan, nemam ništa protiv pirsinga i kreativnog oblačenja. :D

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...