Jump to content

Још једном гласање за позитиван и негативан рејтинг на ЖРУ

Оцени ову тему


Још једном гласање за позитиван и негативан рејтинг на ЖРУ  

45 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли сте за увођење негативног рејтинга на ЖРУ?



Препоручена порука

Trenutno stanje - preliminarni rezultati ...

Za - 7

Protiv - 29 

7+29= 36

necemo uzeti u obzir broj clanova , vec cemo broj glasaca smatrati apsolutnim brojem forumasa ..

36:100=7:x

x=700\36

X= 19,44% - forumasa za uvodjenje negativnog rejtinga 

80,56% - forumasa protiv uvodjenja negativnog rejtinga 

:laie_14:

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Protiv sam uvodjenja bilo kakvog rejtinga.

Ako ste vec negde izjavili da ste uveli korisne opcije, a nepotrebne izbacili, onda ste trebali i ovu da ukinete.

Cemu uopste ocenjivanje necije izjave lajkom i dislajkom? Svako neka pise sta misli, a ne da recenice oblikuje prema tome da se masi ovde svide. Ili da ne sme da napise sta zeli kako ne bi dobio otprilike hiljadu dislajkova. Nije ovo valjda Facebook, ne daj Boze...

Mislim da vam je ova transformacija mreze bila idealna prilika da izbacite to lajkovanje poruka. Propustena prilika... Zalim za njom...

Bilo kako bilo, neka je sa srecom i uspehom rad foruma! I blagoslovom od Gospoda!

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao da je bitno sta misli vecina. Administracija se u ovom slucaju pokazala slabom i podvodackom. Ovo se uvodi bez anketa i suvisih pitanja...jer ovo je ociti primjer kako misljenje vecine moze da poklopi potencijalno dobar projekat. U buduce, o administracijo - u Boga i u svoje ruke...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Иван ♪♫ рече

pa ljudi se plaše negativnih ocena, uaaaaaa, uaaaaaaa :)

Da

I to je ljudski

:)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добра онолико., ДаркО.:skidamkapu:

 

Уведите, па да унапредимо ниске страсти, да једва чекамо да сване и да чим отворимо очи трчимо на жру да оном некоме забодемо дислајк,  тек онако, да има о чем' да размишља, јер нам се тако 'оће, а не морамо да станемо иза тог става и кажемо зашто.

Тиме бисмо прешли на виши ниво форумашења.А они са највише дислајкова би морали да носе дислајк траку око руке односно на аватару и испадали би први у напредном претраживању за дислајковање.

Ма, има ту још простора, треба развити идеју, направити мали пројекат.:ani_biggrin:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...