Jump to content

Добродошли на прву црквену друштвену мрежу Црква.нет!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Да се похвалим  тек се регистровала из прве  :) не знам што ми је то требало....али ајде  реко... куд сви ту и мали Муја... 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не знам што ми је то требало

 

Мрежа је, за разлику од фејсбука, много квалитетнија и нема претензију да пређе у баналност.

Самим тиме неће да шкоди, може само да мало помогне и/или разоноди у правом смјеру. 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

тек се регистровала


Eto ti sad jedan zahtjev, zato.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam neke volje za skorom registracijom ali ovo obecava i izgleda super  :sunce:

kao produzena grana pouka.org...ne sumnjam da ce da bude na nivou i mozda otvori neke nove vidike & aktivnosti vezane za Crkvu. 

 

Komentari na portalima su besmisleni i sa njima se ne treba rvati. Kako rekose..gradimo dobro i samim tim rusimo zlo (neko je postavio temu prije neki dan)  ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tesko se snalazim Sta ova poruka znaci ? Moze li neko da mi pomogne ?

 

http://crkva.net/messages

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неће се ништа тражити наравно. Али ако сматраш да и након што си прочитао Услове за коришћење "Црква.нета", треба да оставиш лажно име и презиме... 

 Ja i neću da se registrujem na Crkva. net

A koje uslove korišćenja? Ove? http://crkva.net/terms/terms

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

поребно је да унесете Ваше право име и презиме, годину рођења, место становања, статус брачне везе и остале потребне податке. 

 LOL! Kome je to potrebno i zašto bi na nekakvu društvenu mrežu bilo potrebno unositi takve podatke pa još prave/istinite...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 LOL! Kome je to potrebno i zašto bi na nekakvu društvenu mrežu bilo potrebno unositi takve podatke pa još prave/istinite...

 

:) ишта се не мора али ако поштујемо правилник мреже на којој желимо да учествујемо, а и људи смо са именом и без сумње у могућност злоупотребе ионако мало информација које би оставили негде и искључујући било какву могућност неке теорије завере и параноје, зашто да се не представимо личним именом? Плашимо се нечег, скривамо се од других?  Само онда следи питање шта је мотив скривања иза тарабе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja i neću da se registrujem na Crkva. net

A koje uslove korišćenja? Ove? http://crkva.net/terms/terms

Па ако нећеш да се региструјеш, шта те се онда сматра

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо изгледа.

 

Кога буде занимало, нека сврати на овај линк. Овде ће бити објављивано све од данас што буде излазило:http://crkva.net/zemljazivih

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево један од коментара са Курира

 

Untitled.jpg

http://postimg.org/image/uko97nwr9/

 

Три коментара сам написао, ниједан нису одобрили. А сигурно нисам једини...

Вечерас један од оснивача и администратора Александар Милојков на Б92 на дневнику у ударном термину.

 

Припремите се да ће на сајту Б92 бити свакаквих коментара. Надамо се да ће бити и ваши позитивни коментари

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...