Jump to content

Добродошли на прву црквену друштвену мрежу Црква.нет!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Vidim da dosta ljudi ipak nije stavilo svoje ime i prezime već neke nadimke.

 

Pih...

 

Свако се региструје са никнејмом, али се после подешава име... Ускоро ћемо послати свима обавештење да промене име у право, јер ће у супротном бити скинути са Црква.нет

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле, ПИПЛ, но мор ник нејм. Нема мацо више, сад ћеш да се представиш и крвну групу да даш!  :)))

 

Воли Вас Ваша, мила и најбоља,

Поуке група! :) 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A kako će se znati da li je to zaista nečije pravo ime i prezime? Tražiće se lična karta na uvid ili šta već?

Неће се ништа тражити наравно. Али ако сматраш да и након што си прочитао Услове за коришћење "Црква.нета", треба да оставиш лажно име и презиме... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Које су димензије позадинске фотографије профила? Пишем са телефона па да се не патим са тражењем.

 

Мислим да нема одређених димензија већ ће се сама слика прилагодити. Покушај, па види шта испадне. 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да нема одређених димензија већ ће се сама слика прилагодити. Покушај, па види шта испадне.

Хвала Ниџојла. [emoji4]
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала Ниџојла. [emoji4]

:naklon:

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кхм... Било је једно благо бомбардовање захтјевима за пријатељство. Бар онима које сам могао сконтати са форума.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.telegraf.rs/vesti/2071198-lajkujte-boga-otvorena-prva-crkvena-drustvena-mreza-u-srbiji

 

 

Ови хејтери у коментарима убише.

 

Хајмо људи овде напишите по пар позитивних коментара да не остане овако како је сад. И на оном гласању наравно гласајте како треба.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.telegraf.rs/vesti/2071198-lajkujte-boga-otvorena-prva-crkvena-drustvena-mreza-u-srbiji

 

 

Ови хејтери у коментарима убише.

 

Хајмо људи овде напишите по пар позитивних коментара да не остане овако како је сад. И на оном гласању наравно гласајте како треба.

 

И дислајкујте пљувачке коментаре.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ови хејтери у коментарима убише.

 

 

Какве "новине" такви и читаоци, а тек коментатори... Телеграф ми је одавно изван видокруга, намјерно га тамо изгурах. Но, гласах на анкети, која је такође неозбиљна /да не кажем глупа/.

 

Одличан је потез то што се ради на избацивању са мреже оних који не остављају лична имена.

Већ сам замјетио неколико неозбиљних ликова, провокатора и шатро-шаљивџија.

Није проблем, волим и ја зезанцију, али зезајте се на фејсу, твитеру и сл. а не на једној друштвеној мрежи посвећеној неким другим, озбиљнијим стварима. 

 

+ Је л' стварно мислите да је неопходно "дислајковати" некога ко напише "лајкуј те"/ а мислио је на лајкујте/ и њему сличне?

Они су сами себе "дислајковали" својом необразованошћу и недостатком основне културе, гдје се настоји пробити својим коментаром на мрежи, а заправо не зна користити језик свога народа, чак ни оне најосновније ствари. Уопште се не обазирем на такве и сматрам да они не могу имати никакав утицај на било кога писменог.  Али, ето, "дислајковах" понеки њихов коментар, јер кад сам већ био тамо и већ се изнервирао онда да нешто и "урадим". 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...