Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

dobar je tekst, dobar je i Kijanu Rivs....i ostalo nije važno.... :0212_rolleyes: .

Dobar je Kianu, dobar  :blush:

Text je tu nebitan  :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Natasa., i to što kažeš.... :smeh2:

  • Волим 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije ni cudo sto su uzeli Kianu Rivsa za ovaj laznjak, skovan negdje u islamskom svijetu. Kijanu je poznat po brojim tragedijama koje su mu se dogodile, pa je idealan za nekoga ko sad kontemplira o smislu zivota i sta je pravo sta nije. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Normalno, a on baš ume ružno da troluje. Ja čak i cenim dobrog trola, kad radi nešto pametno, ali on nije uopšte classy.

 o kakvom trolovanju ti pricas i sta ti je klasi, ako mozes na velikosrpski da prevedes, ja kazem da mlade zene danas hodaju po gradu ko drolje, vide im se noge do kukova, sise, cak se ocrtavaju i najintimniji djelovi, ebo te klasi, a muskarci padaju na to jer su boelsni...

ti ces mi o nekom nivou pricati, tebi prva asocijacija van beograda muza krava kao sto si juce pokazala svoje lice...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 o kakvom trolovanju ti pricas i sta ti je klasi, ako mozes na velikosrpski da prevedes, ja kazem da mlade zene danas hodaju po gradu ko drolje, vide im se noge do kukova, sise, cak se ocrtavaju i najintimniji djelovi, ebo te klasi, a muskarci padaju na to jer su boelsni

Šta je to velikosrpski, #ebo te velikosrpski   Just_Cuz_19 ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па није лепо, стварно...

 

Осим тога, није тачно да мушкарци желе да жене буду такве. Мушкарци желе да жене буду лепе.

jeste samo sto je pojam lijepo vrlo relativno, za necastivog kazu da je najljepsi.

ja pricam o sundu u drustvu, one iskvarcane, gole, plasticne zenske po gradu su sund, drustvo je trulo do daske, ti trazi u tom ljepotu, za mene je to sund i kulturna katastrofa

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 o kakvom trolovanju ti pricas i sta ti je klasi, ako mozes na velikosrpski da prevedes, ja kazem da mlade zene danas hodaju po gradu ko drolje, vide im se noge do kukova, sise, cak se ocrtavaju i najintimniji djelovi, ebo te klasi, a muskarci padaju na to jer su boelsni...

ti ces mi o nekom nivou pricati, tebi prva asocijacija van beograda muza krava kao sto si juce pokazala svoje lice...

 

Pa ko su napaljeni bikovi, oni migranti sto dolaze iz zemalja gdje su pokrivene ili ovi zapadnjaci sto svaki dan gledaju te razgolicene? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 o kakvom trolovanju ti pricas i sta ti je klasi, ako mozes na velikosrpski da prevedes, ja kazem da mlade zene danas hodaju po gradu ko drolje, vide im se noge do kukova, sise, cak se ocrtavaju i najintimniji djelovi, ebo te klasi, a muskarci padaju na to jer su boelsni...

ti ces mi o nekom nivou pricati, tebi prva asocijacija van beograda muza krava kao sto si juce pokazala svoje lice...

Just_Cuz_19 Prepravljao si post

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nemas nista pametnije napisati, pitam te o kakvom ti classy pricas, pogledaj sebe.

Bitno je da si ti sav pametan kad pričaš da žena mora da izgleda kao drolja da bi je muškarci primetili.

To za Bg neću ni da udostojim odgovora, dovoljno me isprovocirala ona što joj ime ne bih ni pominjala.

I zabole me gde ko živi, i za srpski, Srbski, velikosrpski, samo mi je žao što sam pala na onako nisko podjebavanje, pa ne bih da ponovim situaciju  Just_Cuz_19

Tebi ako se nešto ne sviđa, stavi me na ignore i zaobiđi moje postove.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта је "ниско пођебавање"?

E ajde zaobiđite me svi sa tim šta je to, šta je ovo. Ako vam se ne sviđa nešto u mom stilu pisanja, imate ignore, ili jednostavno nemojte čitati šta pišem. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To za Bg neću ni da udostojim odgovora, dovoljno me isprovocirala ona što joj ime ne bih ni pominjala.

I zabole me gde ko živi, i za srpski, Srbski, velikosrpski, samo mi je žao što sam pala na onako nisko podjebavanje, pa ne bih da ponovim situaciju  Just_Cuz_19

Tebi ako se nešto ne sviđa, stavi me na ignore i zaobiđi moje postove.

 ma nisam ja slabic da nekog stavljam na ignore, ovo drugo o tebi govori, sta ti ja mogu sto nisko padas, cemu onda od drugih ocekivati da budu classy, izvini al malo mi to debilno, samo to sam zelio reci, ja tebe nisam pominjao, pricam generalno sta ja mislim o nekim pojavama u drustvu koje su ruzne, jer te djevojke tako gole srecu u gradu i svog brata, strica, dedu, odvratno.... meni lice na drolje i ima ih jako mnogo i licno smatram da to uopste nije lijepo, zenska ljepota je malo vise od toga, ovo je neukus, to je moje misljenje, ja nisam kriv ako tebi zadaje bol, ali bilo bi fer da onda to iskuliras i napises neke kontraargumente, a ne tu javno sama sebe blamiras i pokazujes da te boli i mlatis nekim emoticonima ko malo dijete.

usput za jednu zenu imas terminologiju boze me sacuvaj....

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

 ma nisam ja slabic da nekog stavljam na ignore, ovo drugo o tebi govori, sta ti ja mogu sto nisko padas, cemu onda od drugih ocekivati da budu classy, izvini al malo mi to debilno, samo to sam zelio reci, ja tebe nisam pominjao, pricam generalno sta ja mislim o nekim pojavama u drustvu koje su ruzne, jer te djevojke tako gole srecu u gradu i svog brata, strica, dedu, odvratno.... meni lice na drolje i ima ih jako mnogo i licno smatram da to uopste nije lijepo, zenska ljepota je malo vise od toga, ovo je neukus, to je moje misljenje, ja nisam kriv ako tebi zadaje bol, ali bilo bi fer da onda to iskuliras i napises neke kontraargumente, a ne tu javno sama sebe blamiras i pokazujes da te boli i mlatis nekim emoticonima ko malo dijete.

usput za jednu zenu imas terminologiju boze me sacuvaj....

Usput, za nekog ko toliko ceni srpski, nauči da pišeš pravilno, jedva ti dešifrujem postove.

Ne znam uopšte zašto razgovaraš sa mnom kad ti se ne sviđa toliko moj stil pisanja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...