Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ма важно да се волимо, све остало није битно... :)

Sve je to lepo, ali nije ok da kaže da su žene pretežno drolje jer muškarci tako vole. Kapiram ja da on troluje, ali malo je bedan u tome.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма важно да се волимо, све остало није битно... :)

:navijanje: goli obuceni tigrasti leopardasti elegantni....,lets make love not war :navijanje:

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je ok, delovalo mi je da podržava, moja greška. Oni su mi američka verzija Žena u crnom :))

 

Cenim da je to - feminizam je postao toliko jak da se okrenuo protiv sebe i stvorio MGTOW :smeh1:

 

У чему је фора с тим женама у црном, шта је то?

 

Mgtow нема много смисла. Желео девојку, па се разочарао, па рекао ,,кисело грожђе". Не, него бирај боље, и тражи на другом месту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У чему је фора с тим женама у црном, шта је то?

 

Mgtow нема много смисла. Желео девојку, па се разочарао, па рекао ,,кисело грожђе". Не, него бирај боље, и тражи на другом месту.

http://zeneucrnom.org/index.php?lang=en

 

MGTOW  mi deluju kao družina mizoginih gejeva, a gejevi itekako umeju da budu mizogini i da odbacuju žene.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve je to lepo, ali nije ok da kaže da su žene pretežno drolje jer muškarci tako vole. Kapiram ja da on troluje, ali malo je bedan u tome.

 

Па није лепо, стварно...

 

Осим тога, није тачно да мушкарци желе да жене буду такве. Мушкарци желе да жене буду лепе.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па није лепо, стварно...

 

Осим тога, није тачно да мушкарци желе да жене буду такве. Мушкарци желе да жене буду лепе.

Normalno, a on baš ume ružno da troluje. Ja čak i cenim dobrog trola, kad radi nešto pametno, ali on nije uopšte classy.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://zeneucrnom.org/index.php?lang=en

 

MGTOW  mi deluju kao družina mizoginih gejeva, a gejevi itekako umeju da budu mizogini i da odbacuju žene.

 

Не бих знао, ја женске волем. :)

 

Него пратећи твоју логику, може ли се слично, у смислу мржње, рећи и за феминизам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не бих знао, ја женске волем. :)

 

Него пратећи твоју логику, може ли се слично, у смислу мржње, рећи и за феминизам?

Ima i toga, ali nije bila osnovna ideja svakako.

U svakom žitu vazda ima kukolja,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па није лепо, стварно...

 

Осим тога, није тачно да мушкарци желе да жене буду такве. Мушкарци желе да жене буду лепе.

 

 

Да, бре, никако да укапирају да су лепше без нпр. шминке, него упорно. Ал' ај' ти докажи :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, бре, никако да укапирају да су лепше без нпр. шминке, него упорно. Ал' ај' ти докажи :)

Ne preterujmo :smeh1: , šminka koja priliči je sasvim ok, lepa i ženstvena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Те ствари варирају драстично од културе до културе. Већина људи када каже ”жена”, мисли само на жену из традиционалне западне културе, на ”белу” хришћанку (жену обликовану у хришћанској култури, не мора да буде религиозна). Такође, када се каже да је нешто ”нормално” или не (на пример разголићеност), опет се мисли на норме у западне културе. Уби нас евроцентризам. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Те ствари варирају драстично од културе до културе. Већина људи када каже ”жена”, мисли само на жену из традиционалне западне културе, на ”белу” хришћанку (жену обликовану у хришћанској култури, не мора да буде религиозна). Такође, када се каже да је нешто ”нормално” или не (на пример разголићеност), опет се мисли на норме у западне културе. Уби нас евроцентризам. :)

U pravu si :D

https://www.flickr.com/photos/jorritbolhuis/3384820265

 

Šta ti je svetski čovek koji razmišlja van okvira rodne grude :D, to cenim :D!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Те ствари варирају драстично од културе до културе. Већина људи када каже ”жена”, мисли само на жену из традиционалне западне културе, на ”белу” хришћанку (жену обликовану у хришћанској култури, не мора да буде религиозна). Такође, када се каже да је нешто ”нормално” или не (на пример разголићеност), опет се мисли на норме у западне културе. Уби нас евроцентризам. :)

 

 

па замислићеш оно што виђаш сваки дан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobar je tekst, dobar je i Kijanu Rivs....i ostalo nije važno.... :0212_rolleyes: .

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...