Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

te zene koje se tako oblace se oblace sa jasnim ciljem

 

Da budu lepe, koji to drugi cilj imaju?

 

on nije sigurno da bi ti zavirio dublje u neciju dusu

 

A ne, nema to veze sa njenim ciljem, vec sa tvojom percepcijom.

 

Зато ја подробно и дуго посматрам жене, због епистемологије.

 

Vidi se da si covek od nauke.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ljudi su izgubili zdrav hriscanski sistem vrijednosti, poprimili su neki holivud sistem vrijednosti, a ostali za njih su zaostale budale...

ovo vreme u kom zivimo najbolje oslikava kakvi smo mi to ljudi, eto pa pogledajte sami

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ljudi su izgubili zdrav hriscanski sistem vrijednosti, poprimili su neki holivud sistem vrijednosti, a ostali za njih su zaostale budale...

ovo vreme u kom zivimo najbolje oslikava kakvi smo mi to ljudi, eto pa pogledajte sami

Ja bas mislim da je stav da je spoljasnost nebitna, mnogo blizi hriscanstvu nego holivudu.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I sta sa ovim, postoji mnogo definicija normalnosti, sigurno da mi sociologija nece reci sta je normalno ili Dirkem:-)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I sta sa ovim, postoji mnogo definicija normalnosti, sigurno da mi sociologija nece reci sta je normalno ili Dirkem:-)

Nemam pojma  :smeh1:

Kao što kažeš, samo jedna od definicija.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

to isto mozes da kazes za bilo sta, recimo mozes za sve forumase da kazes da imaju neki problem posto provode tu mnogo vremena u temaam sa svakakvim opterecenjima, mozes komotno i za zene to da kazes, samo sto to nije istina, valjda covijek ima pravo na svoje stavove o nekim temama, cemu inace sluze forumi?

Naravno . . Ja samo imam utisak da neki muskarci previse kritikuju zene koje se izazovno oblace ...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da budu lepe, koji to drugi cilj imaju?

 

 

A ne, nema to veze sa njenim ciljem, vec sa tvojom percepcijom.

 

 ma i one koje nisu lijepe se tako oblace, cilj im je da budu privlacne, stvarno lijepe zene nemaju nikakve potrebe da se tako oblace i rijetko ces da ih vidis da to cine, to mahom cine ove osrednje a cilj im je da budu privlacne, uopste ne biraju sredstva, nemoj mi da sad moram da pricam sta sve rade od sebe da budu ljepse dobices stomacne tegobe...

moja licna percepcija je u tom slucaju negativna, znaci kod mene je to kontraproduktivno, ja takve necu ni da gledam, ne zanimaju mu takve licnosti, no koliko sam vidio u zivotu veliku vecinu muskaraca to zanima, ove osrednej kad se tako obuku i dotjeraju ko prostitutke onda i one postanu interesantne, bez toga bi bile sasvim obicne, zbog tog to i rade

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesi kralj:-) Reci mi jesi ti normalna:-)? Ja tesko da sam:-)

Ne znam, zaključi  :)) .

Šalu na stranu, ja sam sasvim prosečna, kad me vidiš, rekao bi da sam čak i dosadno normalna  :) .

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

inace dostojevski je pisao o zenstvenosti vrlo duboko, nas ducic slicne misli ima 

“Lijepa je svaka žena, osim one koja misli da to nije, i one koja misli da to jeste.”

e sad vi vidite u koju kategoriju spadaju ove sto hoce da budu privlacnije i ljepse, prosto su toliko slijepe da ne kontaju da ubijaju svoju zenstvenost time, a zenstvenost je valjda glavna kod zena

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нормално је кад жена гледа у под а мушкарац је држи око врата и једу сладолед.

Možeš ti i bolje od toga :).

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нормално је кад жена гледа у под а мушкарац је држи око врата и једу сладолед.

To znaci samo jedno - ona je veca od njega ... :))) ...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...