Jump to content

Не могу да будем део света где жене не желе децу, а мушкарци не желе породицу

Оцени ову тему


Препоручена порука

... Niti on ima potrebe da bilo sta komentarise u negativnom smislu ... Moze samo da izjavi nesto pohvalno ... Da se odusevi i pokloni ... :sunce:

I da nesto nauci o tvom oblacenju i stilu kako bi znao i poklon kupiti, a ne da mu majka kupuje. Da nauci koja je mascara max factor 2000.:-))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedan od naucnika koji su ipravljali Filae sondom koja se spustila na asteroid i time otvorili novo poglavlje u istrazivanju svemira je istetoviran po celom telu... 

 

Eto... ti bi ga pljunuo na ulici a on covek pametniji od svih ljudi koje si u zivotu sreo zajedno... ;)

 

Povrsnost je stanje psihe i moze da se izleci... samo treba da budes svestan problema i da zelis da ga resis..

ne znam brate kakve veze sad ima neki naucnik iz svemirskog programa roseta ili kako se ono zove, koji svakako nije pionirski u toj oblasti, vec je jedan raniji program i zove se duboki svemir ili ako oces original, prevedi si na angleski, sa pameti i tetoviranjem, naucnik ne znaci nuzno pametan, posebno ne danas, znaci obrazovan covijek u nekoj oblasti i profesija mu je da se bavi istrazivanjima vezanim za tu oblast i od tog prima platu, moze biti pametan a i ne mora, posebno ne treba pamet velika da bi rjesavao neka tehnicka pitanja i probleme, ja ne znam tog covijeka i ne znam dal je pametan, cisto sumnjam da je pametniji od nekih ljudi koje ja poznajem, posebno kad vidim kakvo je ruglo od sebe napravio onim tetovazama...

ovo zadnje si dobro napisao, slazem se sa tobom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Promiskuitetna, to je slobodan izbor u životu i koga briga, svako neka živi svoj život kako smatra da treba.

 

Mene jedino nerviraju lažovi, licemeri i sl ., koji vole da stvaraju lažnu sliku o sebi, takvi najčešće se prave pametni i morališu, takvih sam sreo dosta u životu i to mi mnogo smeta, neki pišu i na ovoj temi. Od takvih mi se odmah vrši defekacija.

Obzirom da smo plemenski mentalitet, žene su sklonije da budu kameleoni, boje se osude i smanjuje im se šansa dobre udaje ;)

Muškarci uveličavaju svoj promiskuitet, tako im raste cena u ovom primitivnom društvu a i niko im neće nalepiti etiketu pedera.

 

nije brate promiskuitetna adekvatan termin, takve zene bar imaju neki hormonalni nagon i preslabe su kao licnosti da ga kontroliraju, a meni ne pada ni jedna druga rijec za ovo drugo, jer ovo drugo se ne radi samo iz nagona nego iz raznih pobuda.

ja sam samo htjeo reci u svom prvom komentaru, sto sam i rekao da smatram muskarce jos vise krivima za sve ovo nego zene, jer muskarci su ti krajnji konzumenti kod kojih ove stvari prolaze, da ne prolaze ne bi ih ni bilo, bar ne u ovolikom broju, zene su danas lake da je to strasno, ja znam da mnogima to odgovara, samo ja realno ne bi zelio da meni dijete odrasta u takvom okruzenju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nije brate promiskuitetna adekvatan termin, takve zene bar imaju neki hormonalni nagon i preslabe su kao licnosti da ga kontroliraju, a meni ne pada ni jedna druga rijec za ovo drugo, jer ovo drugo se ne radi samo iz nagona nego iz raznih pobuda.

ja sam samo htjeo reci u svom prvom komentaru, sto sam i rekao da smatram muskarce jos vise krivima za sve ovo nego zene, jer muskarci su ti krajnji konzumenti kod kojih ove stvari prolaze, da ne prolaze ne bi ih ni bilo, bar ne u ovolikom broju, zene su danas lake da je to strasno, ja znam da mnogima to odgovara, samo ja realno ne bi zelio da meni dijete odrasta u takvom okruzenju

Kordun, hormonalni nagon je normalna pojava i dominantan broj ljudi ga ima, ako neko ne želi da ga "kontroliše" ne mora, njihov izbor, kao što je "kontrolisanje", opet izbor. To što je neko promiskuitetan ne znači da je loš čovek, ljudi su po prirodi promiskuitetni, naročito muškarci.

Ako si već upotrebio reč drolja, to ti je više karakterna osobina onih koje vole od toga da manipulišu, da se okoriste, da svadjaju ljjude i sl. a koriste svoje fizičke predispozicije da bi to postigli. Neko koristi telo, neko novac, neki oblik uticaja i sl...e ti ljudi su drolje i to nema veze sa seksualnim ponašanjem.

Zašto bi neko ko nema nikakav razlog da suzbija svoju seksualnost to radio? Da se upodobi moralu sela? To što vernici ili već ko god ima svoje razloge , to je lični izbor. Drolje su ljudi koji glume finoću a varaju, lažu , glume. Najviše cenim ljude koji su iskreni, kakvi god da su.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svojevremeno sam u mislila osudjivala jednu zenu koju sam tada smatrala promiskuitetnom. Kasnije mi je Bog dao da vidim koliko je ona veliki covek i kakvo srce ima, postidela sam se.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Drolje su ti muškarci koji spavaju sa ženama pa posle to koriste kako bi ih diskreditovali i od njih pravili neke debile, takodje, takvi najčešće pričaju da su bili sa nekim a nisu. Po droljama bi mogli nazvati manipulatore i manipulatorke.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево ја сам нормалан... :)

Jel imate vi vazece papire overene potpisane za ovakve izjave ?!

Nisam uspela da dodam i Arsu vazi i za nju :)

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne treba njemu nikakva maskara ... :)))[/quote

Ne treba njemu, nego tebi da kupi, mora te upoznati kako bi znao sta ti se svidja:-))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E, ljudi moji, nije lako obući se kada si žena. Šta god da staviš na sebe neko će te osuditi. Ili si "drolja" i "zavodnica", ili se oblačiš kao neka "baba" ili "tetka", ili si, ne daj Bože, "apa drapa" i "muškarača". Ovde se uglavnom muškarci (oko 80%?) svađaju oko toga kakvo oblačenje smatraju poželjnim kod žene. Ja odavno imam jedno pravilo: "žena treba da se oblači u ono u čemu se ona zaista oseća prijatno u svakom smislu". 

 

 

EDIT: pošto je slika prijavljena, uklanjam je. U pitanju je umetnička fotografija - o umetnici se može pročitati ovde (http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2263037/Are-prudish-proper-cheeky-slut-Artist-sparks-debate-message-skirt-length-send.html) - te nisam smatrala da je neprikladna, jer nema nikakav pornografski cilj, upravo suprotno.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...