Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 1 сат, obi-wan рече

Auto od pre 30 godina. Nijedan danasnji ne moze ni da pridje ovakvoj eleganciji.

...

Mercedes-Benz-E-Class_Cabriolet_1991_1280x960_wallpaper_04.thumb.jpg.23bd9b643991437dd5366f27703b020a.jpg

https://www.netcarshow.com/mercedes-benz/1991-e-class_cabriolet/

posteno! Danas su svi auti kao svemirski brodovi bre... ko gejmerske pc mi danas svaki auto izgleda... evo jos malo elegancije 

mechatronik-mercedes-benz-m-sl-9-724x474
image.png.b182063e45d2a263f13d3062659a21b2.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo primera radi jedan rasni sportista, koji je prijatno za oko upakovan ali izuzrtno dinamican i mehanican auto. Koji bez mnogo muke i uz par entuzijasta mozes i sam da popravljas i odrzavas. 

A opet da vozis ultimativni auto koji ima neku istoriju iza sebe, tj koji ima neki smek. E39 m5

I na neki nacin ostavljas utisak smekera sa ovakvim starim vozilima a sa ovim novim, utisak sminkera.

20200818_114546.jpg

20200818_114559.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, obi-wan рече

@Smaragdni kamičak 

Tema je o autima. :smeh1:

Jeste, zato je na slici prelepi... pežo 206.

:1319_womens: 

  • Хахаха 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Flojd 

Meni se samo ne svidaju auti koji su spusteni mnogo, ali to je vec stvar ukusa. Ova bendza zna znanje. :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, haveaniceday рече

mechatronik-mercedes-benz-m-sl-9-724x474
 

...

Gledaj ovo, ovo ima dusu. Ovo je pravljeno za zive ljude, u tome je cela kvaka.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, haveaniceday рече

ko gejmerske pc mi danas svaki auto izgleda

Inace, ovo mi je najbolja definicija do sad, mozram da zapisem. Ako `oces usliku prave rugote, to su gamerski PC-ji.
Sa casnim izuzecima, koji mogu da se nabroje na prste, to je sve sama bljuzga.

E bas takvi su najvecim delom i danasnji auti.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, obi-wan рече

@Flojd 

Meni se samo ne svidaju auti koji su spusteni mnogo, ali to je vec stvar ukusa. Ova bendza zna znanje. :)

Oke. Slazem se, ali opet ima dusu, ostavlja vlasniku mogucnosti da ostavi svoj pecat, da ga modifikuje, da ugradi u njemu nesto svoje, kao i ovaj mercedes.

Eto zato ima dusu. ?

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Flojd рече

Oke. Slazem se, ali opet ima dusu, ostavlja vlasniku mogucnosti da ostavi svoj pecat, da ga modifikuje, da ugradi u njemu nesto svoje, kao i ovaj mercedes.

Eto zato ima dusu. ?

Da, zato kazem - zna znanje, s tim da ja licno radije biram auto koji nije spusten. Ali to nema veze sa tim da li auto ima lice i kako izgleda. :)

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Flojd рече

Evo primera radi jedan rasni sportista, koji je prijatno za oko upakovan ali izuzrtno dinamican i mehanican auto. Koji bez mnogo muke i uz par entuzijasta mozes i sam da popravljas i odrzavas. 

A opet da vozis ultimativni auto koji ima neku istoriju iza sebe, tj koji ima neki smek. E39 m5

I na neki nacin ostavljas utisak smekera sa ovakvim starim vozilima a sa ovim novim, utisak sminkera.

20200818_114546.jpg

20200818_114559.jpg

e39 i e38 su najbolji auti modernijeg dizajna (izgled wise) posteno... 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, haveaniceday рече

e39 i e38 su najbolji auti modernijeg dizajna (izgled wise) posteno... 

E38 popularna 7 iz Tranaportera. Zaista je dobar dizajn. 

Mada sam ja vise za e 36tice, nekako volim te ostre crte auta.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, haveaniceday рече

evo jos jedan da nadopunimo brata @Flojd

pa17_r145_001.jpg

:)))

ultrabox-bmw-1.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...