Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Пре сат времена, djordje.pesic рече

Pa tebi ne treba, meni treba :D 

:smeh1:

Pa ono jes, ja vise volim gedero i da sam umazan od ulja. Pravi muskarac, a ne ko vi programeri da imam muzicarske prste. ??

?? I na dugne stelujem auto. ??

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

118698176_1585254214990315_5942407062966072292_n.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@djordje.pesic

Dobra stvar sa tim sifi stvarcicama je da kad das zeni kola mozes da je pratis sa kompa pa da sam vozis mesto nje tj da joj ispravis greske dok vozi.

Jer u suprotnom mozes da dozivis ovo 

??

118516988_3705310909496770_8993267206974800459_n.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Flojd рече

@djordje.pesic

Dobra stvar sa tim sifi stvarcicama je da kad das zeni kola mozes da je pratis sa kompa pa da sam vozis mesto nje tj da joj ispravis greske dok vozi.

Jer u suprotnom mozes da dozivis ovo 

??

118516988_3705310909496770_8993267206974800459_n.jpg

E jos uvek nismo toliko scifi da zeni korigujemo voznju :D

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, djordje.pesic рече

E jos uvek nismo toliko scifi da zeni korigujemo voznju :D

Ah pa vi programeri mozete da upgrejdujete stvari. ??

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam da l` sam ovu sliku vec stavljao, al` i ako jesam, moram bas jos jednom. Otmena lepota, umiljata gracioznost, ukrocena i pripitomljena snaga...

...

d699f1a8b15e2bff9bdd5df778b5bf43.jpg

https://www.pinterest.com/pin/663436588847272512/

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Pitanje za prave vozače:

Dolazi zima, i kad tad moramo na zimske gume. Trenutno imam letnje sa dimenzijama 235 45 R18. 

Međutim, dobio sam reklamu od ovih gde sam kupio kola gde mi nude neke zimske od Continental sa dimenzijama 225 55 R17. 

Zašto ova razlika u dimenzijama, i koje dimenzije bi bile bolje?

:)

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Dragi рече

Pitanje za prave vozače:

Dolazi zima, i kad tad moramo na zimske gume. Trenutno imam letnje sa dimenzijama 235 45 R18. 

Međutim, dobio sam reklamu od ovih gde sam kupio kola gde mi nude neke zimske od Continental sa dimenzijama 225 55 R17. 

Zašto ova razlika u dimenzijama, i koje dimenzije bi bile bolje?

:)

Dimenzije imaju raznorazne uticaje na samu dinamiku voznje. Plice gume su neudobnije, sire gume imaju veci "grip", veca je dodirna povrsina izmedju auta i asfalta pa je lakse zadrzati kontrolu. Sve ti je to princip trenja iz fizike. Naprimer ako vuces pluc siroku 2cmm po podlozi imaces manje trenja nego ako vuces plocu od istog materijala a siroka je 20 cmm.

Treba se drzati specifikacija proizvodjaca.... 
 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.9.2020. at 11:43, Flojd рече

:smeh1:

Pa ono jes, ja vise volim gedero i da sam umazan od ulja. Pravi muskarac, a ne ko vi programeri da imam muzicarske prste. ??

?? I na dugne stelujem auto. ??

Ti hoćeš staro, bez elektronike, samo ulje i mahina? ;) 

Ali cure žele novo, sa kamerama, mobilnim, internet :ani_biggrin: :smeh1:

 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

50352811407-e5963582e7-6k.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Što mrzim ovaj ekran na dodir (touchscreen).

Imam ga i na poslu, moraš sto puta da pritiskaš to ... 

A da se negde pokvari, moraš da menjaš ceo ekran.

Honda e

3C606483-67E5-4D67-8A06-E79BE151EC27.gif

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...