Jump to content

Борба са блудним помислима и страшћу блуда уопште за хришћанина у свијету


Препоручена порука

Зоран Ђуровић: Онан- Онанија Седам знакова да превише мастурбирате Како се развија блуд у човеку? Блуд, модерна веза, страсти Прељуба "ко отпусти своју жену и ожени се другом, чини прељубу према њој; и ако она отпусти свога мужа и уда се за другога, чини прељубу" Верност жене

 

Ja baš čekao kad će neko da pomene masturbaciju. Mnogo se pričalo i saznali smo mnogo o muškoj strani (istečenja, semena, erekcije, ovo-ono, itd.), ali premalo o ženskoj ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja baš čekao kad će neko da pomene masturbaciju. Mnogo se pričalo i saznali smo mnogo o muškoj strani (istečenja, semena, itd.), ali premalo o ženskoj ...

Да, брука. И мене баш занима како то... Него мислим да за ту ствар треба отворити посебну тему пошто је ова ипак само о помислима. Проблематика је врло озбиљна и захтевна.

Сад је прави час! Навијам за тебе! :aplauz:

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сад је прави час! Навијам за тебе! :aplauz:

 

Ha, nekada je Lepi žario i palio sa ovakvim temama! Pa, ja sam dosta toga napisao o muškoj strani, pa smo vo vremja ono prevodili i onaj tekst svetog Grigorija Velikog o istečenjima i tako to ... e sad, treba neka forumašica da se odvaži na žensku stranu priče :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ha, nekada je Lepi žario i palio sa ovakvim temama! Pa, ja sam dosta toga napisao o muškoj strani, pa smo vo vremja ono prevodili i onaj tekst svetog Grigorija Velikog o istečenjima i tako to ... e sad, treba neka forumašica da se odvaži na žensku stranu priče :smeh1:

Pa ima tema postavite pitanje ženama pa ti postavi pitanje pa ćemo da vidimo koliko su nam forumašice hrabre... :)))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ha, nekada je Lepi žario i palio sa ovakvim temama! Pa, ja sam dosta toga napisao o muškoj strani, pa smo vo vremja ono prevodili i onaj tekst svetog Grigorija Velikog o istečenjima i tako to ... e sad, treba neka forumašica da se odvaži na žensku stranu priče :smeh1:

Нема везе, ионако се теме прежваћу с времена на време. Пошто имаш инспирацију и искуство распали за почетак на оној где се питају жене (а има и за ђевојке), а може и ова https://www.pouke.org/forum/topic/38176-%D0%BC%D1%80%D1%81%D0%BD%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D1%83-%D1%84%D0%B5%D1%98%D1%81%D0%B1%D1%83%D0%BA%D1%83-%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE/

 

Ако буде нешто лепо можемо онда направити тему од тога! :kucanje:

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питао је он. Није било 'храбрих', укратко. :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питао је он. Није било 'храбрих', укратко. :)

tuzki-bunny-emoticon-023.gifпу бре...tuzki-bunny-emoticon-001.gif

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Плутон, свакојаке сексуалне девијације почев од "бдсм", преко инцеста, зоофилије, некрофилије...

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

свакојаке сексуалне девијације почев од "бдсм", преко инцеста, зоофилије, некрофилије...

To je ipak za psihijatrijsko lecenje... 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je ipak za psihijatrijsko lecenje...

Не доводи се у питање. Поента је да човек ни у браку није безбедан по питању блуда.

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искушења су велика зато што су изузетно тешка времена.Опасност вреба са свих страна па треба бити опрезан.Ја још нисам у браку па не могу да знам каква су ту искушења, али само да нађем праву особу па ћемо се заједно борити.Лакше је удвоје.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...