Jump to content

Новак Ђоковић - многаја љета

Оцени ову тему


Guest о. Агапије

Препоручена порука

Ја не разумем шта је његов отац  погрешно урадио,све вести што је рекао новинари су променили како им одговара због Бобе и Брене..а он није хтео да објашњава него прећутао?

АКо може неко нека стави разлоге зашто је то,јер не видим ни један разлог?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

''...da je "Fond Novak" od svog osnivanja imao veliki broj sličnih akcija o kojima, prema želji darodavca, uglavnom nije bilo mnogo reči u javnosti.''

Upravo to...

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја не разумем шта је његов отац  погрешно урадио,све вести што је рекао новинари су променили како им одговара због Бобе и Брене..а он није хтео да објашњава него прећутао?

АКо може неко нека стави разлоге зашто је то,јер не видим ни један разлог?

Drugar mi je radio u restoranu Novaka Djokovica gde je glavni menadzer bio njegov otac... Mnogo kvari sliku o Novaku covek. Alav je na pare mnogo, za razliku od Novaka. Toliko ja znam... To nije ni bitno sada.

Neko rece da pare nisu sve. POTPUNO SE SLAZEM! Niko se nije setio od sportista da uradi to sto je Novak uradio. Ne vidim razlog za dodvoravanje Japancim od starne Djokovica. On je divan momak, veliki covek, istinski patriota (to mi sto zivimo van Srbije najbolje znamo)... On istinski sazaljeva sa Japancima i tu nema price.

I jos nesto. Zasto bi Novak trebao da izdvaja ''koje milionce'' za Japan?

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма ајде глупост је да неко ко поштено заради свој новац да даје милионе.Ко нам је крив што ми нисмо знали да зарадимо,па поклонимо?

Гледај га Ноле легенда са капом Србском..каква легенда  4chsmu1  prstgore  joooj  319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

CAR!

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ееее, немо' Срђана да ми дираш... staniiiiiii  :cheesy:

Новак беше из Звечана, јел да? Мислим, ту је одрастао?

Не, брате. Његов отац је рођен и одрастао у Звечану. Колико сам упућун, због рата су се преселили у Београд. Пустили су дубоке корене овде.....  dada

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=iRSPVy_VK3o

Eее кад се сетим овога. Гледам,а емоције раде свој посао.... 0110_hahaha :wink:  stadaradim

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=tI2w5-GzfPA&feature=related

 

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

MANASTIR Gračanica na Kosovu dobio je vrijednu donaciju od najpopularnijeg Srbina. Novak Đoković je mitskom mjestu srpske kulture i pravoslavne vjere, koje se nalazi samo nekoliko kilometara od Prištine, darovao 100 tisuća dolara. Ovaj njegov potez izazvao je oduševljenje u Srbiji.

Eparhija Raško-prizrenska objavila je da će taj iznos biti namjenjen kupnji zemljišta pored manastira, koji je navedenu lokaciju prisiljen otkupiti po vrlo visokoj cijeni, jer u suprotnom, srpska zajednica u toj kosovskoj enklavi ostala bi bez vrijedne i zaokružene zemljišne cjeline.

Đoković je pomoć za manastir Gračanica uplatio preko Humanitarnog fonda "Novak", koji djeluje uz podršku biznismena i dobrotvora iz Rusije Genadija Timčenka, priopćila je Eparhija.

Tenisač je i inače poznat po humanitarnom radu i pomoći, prije svega za postradale Srbe na Kosovu i Metohiji, a pomaže i ostalim manastirima na Kosovu: Hilandru i Sv. Arhangelu kod Prizrena.

Srpski mediji ističu da je nedavno donirao ambulantno vozilo Kosovskoj Mitrovici, a stipendira i djecu s Kosova. Također, nedavno se istaknuo i slanjem pomoći stradalima u poplavama u Loznici i potresima u Kraljevu.

Idex

bliss jeeee bliss jeeee bliss jeeee dance67890

Alala vera junace!I ne zaustavljaj se,i ne zaboravi decu na KiM...... bliss jeeee

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, брате. Његов отац је рођен и одрастао у Звечану. Колико сам упућун, због рата су се преселили у Београд. Пустили су дубоке корене овде.....  smej.gif

Е, хвала Звеле.  smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bartendez,ja ga bas pljujem,zato sto je Djokovic niko i nista.Okreceni Grob.

Zamisli humaog gesta,staviti natpi na carape ili na povez oko kolena.I ja cu napistai na toalet papiru Japan pre upotrebe,hoce biti objavljeno u medijima???

Mukom zaradio novac,slicno kao i igraci golfa.Taj covek nit je milostiv,nit je pravoslavac,nit patriota.Koliko decena KiM nema struje,nema obican komp,pa hajde patrioto pokazi da vredis...a s'a druge strane mesecno zaradi milione.Neki bi zaista trebalo da ponove gradivo o dve udovicine lepte i o ulasku Bogatsa u Carstvo Nebesko.

Ti sportisti,samo gledaju svoj uspeh,setimo se Cavica i njegovog patriotizma, sa majicom Kosovo je Srbija,pa one dve drolje sto su se slikale sa ubicom Srba.LIcemeri!Ma sta da ih ja osudjujem,Hristos ih najvise pegla bleh

Da li ces sada reci isto brate, ajde budi covek pa reci: pogresio sam!

0442_feel 0102_laugh

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvini Kosta brate, nisam video ovaj post. Ne znam kako mi je promakao!

Izvini jos jednom!

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, брате. Његов отац је рођен и одрастао у Звечану. Колико сам упућун, због рата су се преселили у Београд. Пустили су дубоке корене овде.....  :drugarstvo:

Е, хвала Звеле.  dada

dada  :drugarstvo:

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Nole.jpg

Патријарх српски Иринеј данас у подне свечано ће одликовати Новака Ђоковића Орденом Светог Саве, сазнаје ексклузивно Пресс! Према нашим сазнањима, најбољи српски тенисер примиће орден првог реда, а уручиће му га патријарх за његова доброчинства, као и за посвећеност цркви.

У Патријаршији је потврђено за Пресс да ће Новак бити одликован, уз нагласак да ће овај догађај бити затворен за медије, а да ће јавност бити обавештена о свему саопштењем.

Увек хуманитарац

Ноле је више пута показао своју хуманост на делу, а последњи потез нашег аса је донација 100.000 долара за обнову манастира Грачаница, које је одвојио од награде за освајање турнира у Индијан Велсу. Ова новчана помоћ манастиру Грачаници и Епархији рашко-призренској намењена је откупу земљишне парцеле Падалиште у непосредној близини манастирског имања, јер би у противном имовина била заувек отуђена од манастира и Цркве, што би дугорочно гледано имало веома штетне последице за целу српску заједницу у Грачаници.

Такође, Хуманитарни фонд „Новак" упутио је недавно „Нашој Србији" донацију у износу од 10.000 долара у динарској противвредности за помоћ деци пријатељског Јапана, што је до сада највећа појединачна донација у оквиру добротворне акције „Негујмо праве вредности". Такође, 500.000 динара уплаћено је на рачун Лознице за помоћ становништву које је претрпело највећу штету у поплавама.

Иначе, Новак је поново изненадио јавност када се у уторак прошетао центром Београда! Камере га пратиле у стопу

Новака су и овога пута у стопу пратиле камере, али изгледа да то нимало није сметало српском асу, који је мамио осмехе Београђана на сваком кораку. С обзиром на чињеницу да се турнири играју 11 месеци у години и да много времена прође између Новакових долазака у родни град, евидентно је било да се Ђоковић ужелео дружења са својим народом. Истовремено, то је била лепа прилика да се српски тенисер мало одмори од медија, који му дан раније једноставно нису давали мира.

Вероватно се ни Камере га пратиле у стопу

Новака су и овога пута у стопу пратиле камере, али изгледа да то нимало није сметало српском асу, који је мамио осмехе Београђана на сваком кораку. С обзиром на чињеницу да се турнири играју 11 месеци у години и да много времена прође између Новакових долазака у родни град, евидентно је било да се Ђоковић ужелео дружења са својим народом. Истовремено, то је била лепа прилика да се српски тенисер мало одмори од медија, који му дан раније једноставно нису давали мира.

сам Новак не сећа када се последњи пут тако слободно кретао градом, али

је искористио ретку прилику да се подсети старих дана и анонимности. Други рекет планете посетио је пијацу Зелени венац, поново сео у школску клупу, а на крају је чак стигао и да појури за популарном „бубамаром" испод Бранковог моста.

Пијаца, школа, фудбал...

- Имао сам потпуно луд дан са медијима у Београду. Ипак, без обзира на све заиста уживам у дружењу са пријатељима, породицом и српским народом - написао је Новак на Твитеру.

Ђоковић се најбоље провео на пијаци, где је пазарио банане, својеврсни заштитни знак његовог овосезонског успеха. Свако је имао прилику да поразговара и да се фотографише са најбољим амбасадором Србије, који је своју туру по престоници наставио у Електротехничкој школи „Никола Тесла", где је после дуже паузе поново сео у клупу. Ђоковић се на крају вратио својој великој љубави и најважнијој споредној ствари на свету, пошто је на обали Саве, у близини Бранковог моста, одиграо једну партију на мале голиће и тако још једном демонстрирао своје фудбалско знање.

прес спорт сервис

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господе Исусе Христе, Јединородни Сине Беспочетног Оца Свог, рекао си Твојим пречистим устима: "Без Мене не можете ништа чинити". Господе мој, Господе, вером и срцем примам у душу своју то што си рекао, клањајући се благости Твојој. Помози ми грешноме на делу које почињем, да га с Тобом довршим, у име Оца и Сина и Светога Духа. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...