Jump to content

Избори у Србији 2023

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Препоручена порука

Ово је занимљиво од данас:

Изјава министра Грлић Радмана: Што се тиче Србије, једно су грађани, а друго је Вучић и његова политика која мора одлучити на којој ће столици седети, неудобно је седети на две столице. Он не би требао имати велику дилему. Вучић може бити трабант и сателит Русије, али неће се допустити утицај Руса или други малигни утицаји који би нарушили стабилност Западног Балкана.

Реаговање Вучића: - Хрватски министар не само да се брутално меша у унутрашње ствари Србије, већ по обичају лаже и вређа српски народ и прети грађанима Србије. Грлић-Радман је једно у праву, можда сам ја нечији трабант, можда и "вартбург", можда и "фића", али никада нисам био ничији потрчко и слуга, што се за Грлић-Радмана не може рећи. Да не идем далеко у прошлост, било би сувише болно...

Реаговање Јованова: Тешко да било који хрватски министар може да разуме да Србија, а самим тим ни њен председник Вучић не седи ни на две, ни на три столице, већ само на једној. Својој. Српској. Тешко то може да појми неко ко је кроз историју седео на бројним и разним столицама, али никад на својој. Тако је и данас. Ни Грлић Радман не би са сигурношћу умео да објасни на чијој столици седи, јер му се премијер и председник јавно препуцавају ко од њих двојице седи на руској, ко на бриселској, а ко на некој трећој столици. Али опет не на сопственој! И тако ће бити заувек, јер им седење на туђој столици више није случај, него правило, слика карактера и менталитета, тако да се и не поставља питање да ли ће и убудуће столица у Загребу бити туђа, већ само чија ће та столица бити, или, како би рекао велики Дучић: "Чију ли ћеш пушку обесит’ о раме, Ко најбоље уме да ти командује?".

Реаговање Вулина: Потомци усташа и када говоре о Русији, мисле на Србију. А пошто су Хрвати НДХ два пута добили од Немачке, 1941. године и 1991. године, они и не могу да разумеју да Срби своју државу нису добили ни од кога и да зато никоме не дугују ни ропску оданост, ни псећу послушност. Србија је одлучила да не изда браћу и да не уводи санкције Русији, то није седење на две столице, то је карактер и став, а Хрватска то тешко може да разуме, јер она нема браћу, има само газде.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како СНСовци разбијају у комадиће и праве фарсу од патриотских снага....

Марић и Информер у дуету...а ови се пале к'о  мува не нешто.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Саопштење за медије поводом оснивачке скупштине странке
Покрет МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА
Покрет МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА одржао је, у недељу 25. фебруара у 12 часова, оснивачку скупштину странке у Хотелу М на Вождовцу. У крцатој сали Атријум, пред око две стотине делегата, стали су оснивачи покрета МИ, који су им представили и на усвајање ставили статут и програм будуће партије. Изузев оснивача покрета, господе Синише Љепојевића, др Јована Јањића, Драгана Станојевића, проф. др Митра Ковача и Бранка Павловића, на челу стола нашле су се и две даме, народне посланице, Ана Крстић и Ана Ивановић.
Скуп је поздравио и уводну реч дао господин Љепојевић, који је предложио за председавајућег скупа господина Јована Јањића. Изузев статута и програма странке челници и делегати покрета МИ – ГЛАС ИЗ НАРОДА, су гласањем акламацијом, изгласали будућу статуторну комисију и надзорни одбор. Скуп је протекао у пријатељској атмосфери, након чега је, иза затворених врата, уследио дуг разговор о најбитнијим питањима и будућем деловању странке.
Инфо служба покрета МИ - ГЛАС ИЗ НАРОДА
 
420504114_294805553617708_7468584852429821736_n.jpg.073e2ea65fa4b0fe198eb92b89ddb3d9.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хрватска одбила протестну ноту Србије, уз срамно саопштење у коме се Србија позива да уведе санкције Русији и "тиме се сврста на праву страну историје".

Реаговање Вулина: - Ипак, пристајем да прихватим да је Хрватска у праву и да је на правој страни историје, само ако нам покажу када су Хрвати били на победничкој страни историје и када нам покажу који је град лепше, срдачније и искреније од Загреба дочекао Хитлерову војску.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Који је ово боснаски лонац са МИ. И једни и други трубе "разбиле нас службе", па ако су вас разбиле што се се састанете и не договорите?

Разбиле их службе а кукају једни на друге. Нестотовић тврди да, пошто су он и Павић "најтвђа струја" покрета, онда су њих избацили, одвојили како год. Па како кад су сами отишли? Ајде да су и у праву, али сами отишли а ови као да су једва дочекали, одмах лопатају саопштењима.

Као деца су играју са народном и вољом и осећањима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ćiriličar рече

 

Као деца су играју са народном и вољом и осећањима.

😂😂😂😂 Kakva narodna volja i osecanja? Kakav narod? Mislis da budale koje glasaju za "stranke" koje osvajaju po 2-3 procenta predstavljaju nekakav narod? Normalan svet, sve razvijene normalne demokratske drzave imaju dvopartijske izbore, tame nema mesta da skupi 5-10 kretena i da registruje MI, ili Zavetnike ili Dveri i tome slicne kretenluke. Poput onog Preletacevica, Belog ili kako se vec zvala ona budala za koga su i glasale budale. Ti koji glasaju za takve i nisu za bolje osim za zahebanciju jer tome i sluze samo sto su dovoljno glupavi da to ne kapiraju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Bilbija рече

😂😂😂😂 Kakva narodna volja i osecanja? Kakav narod? Mislis da budale koje glasaju za "stranke" koje osvajaju po 2-3 procenta predstavljaju nekakav narod? Normalan svet, sve razvijene normalne demokratske drzave imaju dvopartijske izbore, tame nema mesta da skupi 5-10 kretena i da registruje MI, ili Zavetnike ili Dveri i tome slicne kretenluke. Poput onog Preletacevica, Belog ili kako se vec zvala ona budala za koga su i glasale budale. Ti koji glasaju za takve i nisu za bolje osim za zahebanciju jer tome i sluze samo sto su dovoljno glupavi da to ne kapiraju.

Живео Чеда Јованоивић!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ала вера Топалко, бољи је од било кога из опозиције :))

Стварно није нормално, Председник нон стоп искаче из ТВ као има нешто важно а онда  спрдачина.

Само сада ће и Топалка да купе као и Милицу и Несторовићаи Павића:))

http://91.222.7.145/hronika/milan-topalovic-topalko-ne-treba-vucic-da-maltretira-ljude-i-da-ih-zastrasuje.-ko-mu-je-kriv-za-to-je-l-on-vodi-srbiju-10-godina-ili-sam-ja-kriv-za-stanje-u-zemlji-vozimo-u-rikverc-15-godina-jer-mitrovici-i-prevaranti-vladaju-drzavom.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...